Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Kitsune

anketa į prižiūrėtojus

Rekomenduojami pranešimai

Kitsune    1
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Kitsune
  2.  Jūsų vardas: Lukas
  3.  Kiek jums metų: 15
  4.  Trumpas aprašymas apie save: esu draugiškas, malonus, kartais galiu būti tikra rakštis sudinėje :D o šeip tai jau serveryje žaidžiu jau kokius 2 metus beveik ir pagalvojau reik eiti į priž
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Noriu padaryti kad būtų žmones draugiški bet žinau kad taip neįmanoma padaryti bet verta pamėginti kad jie būtų bent kažkiek į žmones panašūs o ne beždionės 
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: turėti žmoną ir 2 vaikus :D o šeip į ateitį negalvoju 
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: nes kaip nieko iš prižiūrėtojų nėra serveryje tai skelbimai, pykčiai prasideda ir nesibaigs kol neateis koks prižiūrėtojas
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: žiūrėsime ko pritrūks serveryje ir gal ir patys į ateitį sugalvosim 
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: prižiūrėti servery kad nečytintų  ir kad nebugintų daiktų 
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną:  darbo dienomis apie 15h o savaitgaleis apie 20h
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 7-8 metus
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą:  kokius 2-3metus
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: pliusai kad esu kartais rakštis subinėj, esu draugiškas o minusai kad ant visko kartais dedu skersa ir niekas neberūpi
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: aš ir dabar draugiškas bet jei reiks galėsiu būti ir draugiškesnis
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: taip 
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: stream obs, obs (mokėsiu)
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: nu jei pasistengčiau tai taip
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: gold vip
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje:  Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!);  Discord: 黄金时代#4428 skype: live:maciulaitis2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prisijungti į diskusiją

Galite atsakyti šioje temoje be registracijos. Jeigu turite paskyrą, prisijungti dabar ir atsakysite iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...