Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
BadTime

BadTime į CraftMc prižiurėtojus

Rekomenduojami pranešimai

BadTime    4

Anketos šablonas

1.  Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: BadTime
  2.  Jūsų vardas: Gabija
  3.  Kiek jums metų: 16
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Esu paprasta panelė vardu Gabija ,man yra 16 metų, esu pakankamai draugišką.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Pasiekti auktštumų.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Greičiau baigti mokyklą 😄 
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Pasirinkdama šias pareigas žinau ,kad visą laiką čia praleidau projekte neveltui , taigi apibendrinus galiu trumpai pasakyti ,kad pažinau bent puse projekto, žinau ką daro sistemos ir t.t.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Manau labiausiai palaikyčiau tvarką , taigi įvesčiau čia daugiausiai drausmės , norėčiau ,kad projekto žaidėjai išmoktu laikytis serverio taisyklėmis.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiurėti tvarką serveryje tai įeitu /taisykles pažeidimai bei manau priežiūra ir forume.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Nuo 15:00 ar 14:00 esu laisva.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 1 metus.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: 1 metus.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Turiu gerą humoro jausma, taipogi esu tolerantiška bei maloni.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Žinoma.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Žinoma galėsite dar paklausinėti žaidime ,moku kaip 2x2 😄 
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Žinoma.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Žinoma , 9 iš lietuvių 😄 
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: VIP
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje:
  20.  Jūsų Discord(Būtina!): 𝓖𝓪𝓫𝓲𝓳𝓪#3001
  21.  Jūsų Skype(Būtina!); Na šiuo metu neturiu ,bet jeigu labai reikės susikursiu
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Guest Wireless   
Guest Wireless
prieš 2 valandas (-ų) , Wireless parasė:

Jeigu jūs esate ne fake, ar sutiktumėte su manimi pakalbėti privačiai discord pokalbyje?

Shore

Redaguota BadTime

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Guest Wireless   
Guest Wireless