Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Hagridas

Bandymas Patekti į Band.Priz

Rekomenduojami pranešimai

Hagridas    1

1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Gienka
  2.  Jūsų vardas: Gediminas
  3.  Kiek jums metų:19
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Esu Csgo,Rust ir Minecraft Žaidėjas.Šektiek Apie mane Esu Bahuras Su Lakierkom Ir Pilvo Tuzu,Buvau Paliktas Antriems Metams Už Huliganizma Ir Nelankyma Pamoku.Jei Ir Nedaug Pasakiau Apies Save Tai Reiškesi Tiek Teturi Žinoti.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Palaikyti Stabilu Žaidėju Skaičiu,Gerinti Žmoniu Žaidimo Kokybe bei Gerybe,Norėčiau Pridėtis Savo Idėju Kurios Mano Nuožiura Pagerintu Žaidimo Kokybe Bei Serverio Gerovei.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Gimti,Pakaifuoti,Patekti į Kokia Orgija 🙂, Numirti Vienam
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Jei Mano Buvimas Priz. Nepasitarnaus serverio Gerovei Bei Kitų Priz,Admin Gerovei Ir daugiau Laisvo Laiko Jiem,Pats Išeisiu Iš Priz.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Minegames(event),Fps Drop Fix,Spawn Idėju Naujiems Sezonams.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis:Komandu Apmokymas,Apmokymai,Susipažinimas Su komanda Ir Serverio Tikslais.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 2-5H
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Gryžau Gan Po Ilgos Pertraukos Bet Turiu Žaidime 3Metų Patirties
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Kaip Ir UP Matote Buvau Pertraukoje Jūsų Serverije Esu Gant Naujas(žale Mėsa) Tai 4Mėn Max.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Ramus Bet Silpnu Nervu.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Priklauso Kokioj Situacijoj Up Prarašyta (silpnų Nervu).
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Niekas Taisukliu Neskaito, Esu Perskaites Bet Kaip Ir mokykloj Užmigau Po Antros Eilutes.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Tai Esu Prieštai Kėles Video Į youtube Platforma Naudojant Obs.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai:Ne Iš Gramatikos Ir lietuviu Turėjau 45H Miego Is 221 Pamokos Kuri Vyksta 45Min.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Legent-Apsipratelis
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: StoneGrillo
  20.  Jūsų Discord(būtina!)Hagridas Miško Sargas#2937
  21. Vienas žaidėjas intensyviai reklamuoja kitą projektą, ką darai?:Ban Su žinute (Pisk Žaist Kur Reklamuoji) 7d
  22. Žaidėjas tau pasiskundė, kad vienas žaidėjas ji įžeidinėja, ko imiesi?:Mute 20min
  23. Žaidėjas skundžiasi, kad kažkas griauna jo rezidencijoje, ką darai, kad padėti nukentėjusiam? :Paraodau Pagrindines Serverios Komandas:/Resinfo Bei /kit Res.
  24. Žaidėjas paprašo jūsų sukurti shop’ą, bet nesupranta kaip tą daryti, kaip jam padėsi?:Pirma Parodau Kaip Pasijungti Item Ids Kad Matytu Ką Rašyti į Sign,
  25. Žaidėjas nuėjęs į kito žaidėjo resas buna apgautas su res apgaule, ką darai?:Pražau įrodymu Kaip Video Ar ScreenShot Be Jų Niekuom Padėti Negaliu.
  26. Į /ah būna ikelta kito projekto reklama, ko imiesi?:Išemu Itema Ir Blokuoju Žaidėja Nuo /Ah Parduotuves Ir Ban
  27. Ką darai jei žaidėjas daro nelegalią veiklą? :Buna Pašalinami Nelegalus Daiktai, Ispejimas
  28. Ką darai jei žaidėjas floodina chat langelį? :Mute 30Min
  29. Ką darai jei žaidėjas bando pakenkti serveriui? :Ban 7d

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prisijungti į diskusiją

Galite atsakyti šioje temoje be registracijos. Jeigu turite paskyrą, prisijungti dabar ir atsakysite iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
  • Create New...