Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Sagguaro

Anketa į Prižiūrėtojus.

Rekomenduojami pranešimai

Sagguaro    0
 1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime:  Sagguaro
 2.  Jūsų vardas: Tautvydas
 3.  Kiek jums metų: 16
 4.  Trumpas aprašymas apie save: Taigi kaip ir minėjau mano vardas yra Tautvydas, šiuo metu mokausi mokykloje, kadangi atsirado laisvo laiko nusprendžiau pildyti anketą. Esu komunikabilus, sutariantis, bei mandagus, nemėgstu veltis į konfliktus. Darbus atlieku laiku ir kuo geresniais rezultatais.
 5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Palaikyti tvarką chat, pačiame serveryje. Susibendrauti su administracija, žaidėjais. Atnešti serveriui naujų įdėjų kaip jį dar labiau paįdominti.
 6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Tikslų gyvenime yra daug kaip ir iššūkių, bet vienas iš pagrindinių tikslų, kuris aktualus šiai dienai tai būtų baigti mokykla, o toliau eičiau savo tikslų link.
 7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a:  Nes manau turiu aukštą aktyvumą, moku bendrauti su žmonėmis, moku žmonių išklausyti, turiu savo nuomonę.
 8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą:  Na, įdėjų manau tikrai atsirastų, tik reiktu prisėsti ir labai gerai pamąstyti.
 9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: 
 10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną:  2-6h
 11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 6-7 metai 
 12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą:  Šį projektą tikrai žaidžiu su didelemis pertraukomis, nes nesu tas žmogus kuris būtų visada prie kompiuterio, aišku, kai dabar ateina žiemos metas ,lauke šalta, nėra veiklų, tikrai atsirado laisvo laiko, tad nusprendžiau pradėti vėl žaisti šį projektą.
 13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Manau būtų vienas iš minusų, kad noriu viską padaryti greit ir kokybiškai, o iš pliusų tai, kad neatsumiu žmonių, kad ir kaip jie man nepatiktu, vistiek jų išklausyčiau.
 14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Žinoma.
 15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip.
 16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip.
 17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip.
 18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas
 19.  Koks savininko slapyvardis serveryje:  Stonegrillo
 20.  Jūsų Discord(būtina!):  .Sagguaro#8157
 21. Vienas žaidėjas intensyviai reklamuoja kitą projektą, ką darai?: Užblokuoju žaidėją, pasidarau įrodymus, iškart pranešu administracijai.
 22. Žaidėjas tau pasiskundė, kad vienas žaidėjas ji įžeidinėja, ko imiesi?: Žaidėją užtildyčiau nuo 1 valandos iki 12 valandų už žaidėjų įžeidinėjimus, bei pasidarau įrodymus. ( Jeigu įžeidinėją per /msg žaidėjui parašau, kad panaudotu komandą /ignore nick. ).
 23. Žaidėjas skundžiasi, kad kažkas griauna jo rezidencijoje, ką darai, kad padėti nukentėjusiam? : Jei žaidėjas būtų buvęs pridėtas į rezidenciją, paaiškinčiau, kad tai buvo jo klaida pridėti žaidėją į rezidencija ir, kad niekuo negalėsiu padėti.
 24. Žaidėjas paprašo jūsų sukurti shop’ą, bet nesupranta kaip tą daryti, kaip jam padėsi?: Žaidėjui stengiuosi paaiškinti kaip tai padaryti, kad suprastu, jei žaidėjas nesuprastu, pasikviesčiau į discord platformą, ir parodyčiau kaip tai atlikti.
 25. Žaidėjas nuėjęs į kito žaidėjo resas buna apgautas su res apgaule, ką darai?:  Nueinu į rezidenciją su apgaule, pasižiūriu rezidencijos savininką, ir kas padare tą apgaule, užblokuoju žaidėją už res apgaules, pasidarau įrodymus.
 26. Į /ah būna ikelta kito projekto reklama, ko imiesi?: Užblokuoju žaidėją, pranešu administracijai apie šį dalyką, kad administracija kuo greičiau pašalintu tai iš /ah.
 27. Ką darai jei žaidėjas daro nelegalią veiklą? : Užtildyčiau iki 2 valandų, pasidaryčiau įrodymus, bei praneščiau žmogui, kuris eina aukštesnes pareigas už mane.
 28. Ką darai jei žaidėjas floodina chat langelį? : Užtildyčiau nuo 15 minučių iki 1 valandos, bei pasidaryčiau įrodymus.
 29. Ką darai jei žaidėjas bando pakenkti serveriui? : Jeigu tikrai matau, kad bando pakenkti serveriui, pasidarau įrodymus, reiktu atsižvelkti kaip bando pakenkti ir nuspręsti užblokuoti ar ne, iškart pranešu administracijai.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

K3ntasz    24

Matosi, kad esi dar visiškai žalias šiam serverį, jei net nepastebi, kad už įžeidinėjimus nei valanda nei 12h mute niekas nededa, standartas 30min, anketa tikrai pasistengta parašyta gan gerai, bet, kad nesi su esminėm taisyklėm susipažinęs ir dar ankstoka spręst ar galėtum pritapt prie mūsų komandos tai tikrai, kolkas -

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prisijungti į diskusiją

Galite atsakyti šioje temoje be registracijos. Jeigu turite paskyrą, prisijungti dabar ir atsakysite iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
×
×
 • Create New...