Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
القفز ممكن

Bandau į band.Prižiūrėtojus - sugrįžau.

Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: dk123
  2.  Jūsų vardas: Tomas
  3.  Kiek jums metų: 17, bet tuoj bus 18
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Kaunas mano miestas, šiame mieste gyvenu nuo pat savo vaikystės, niekada neplanavau išvykti iš savo gimtojo miesto. Kaip ir visi žinome, kad Kaunas yra krepšinio miestas ir čia nėra daugiau ka pridurti. Čia mėgstame krepšinį, visuomet, vos ne visas rungtynęs einu, niekada nenustojau žiūrėti „Žalgiris“, kad ir kaip jiem nesiseka, kiek nervų išlieta, bet niekada nenustojau. Apie aną sezona nenoriu kalbėt 😄
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Kaip ir kiekviename serveryje tikslas yra žaisti.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Pirmas dalykas yra pasibaigti dvyliktą klase, o kas toliau ir pats negaliu labai nurodyti, nes galvoje yra daug minčių, kur eiti, ką daryti ir t.t. Iš pradžių norėjau eiti savanoriu į kariuomene, bet čia vėliau, neaišku kas bus ateityje, reikia tiesiog dabar gyventi, o kaip bus pamatysim.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Aš manau, kad kiekvieno žaidėjo noras yra tapti administracijos dalimi, bet reikia visada atsižvelgti ar gali būti tuom, kuo nori. Ar turi galimybių patekti? Aš manau, taip turiu, ankstesniame wipe, buvau irgi bandęs, tapti bandomuoju prižiūrėtojų, bet tai užtruko ryškiai per ilgai, kad laukti. Tai tiesiog tapau neaktyvus. Bet dabar, jeigu viskas pasitaisys, manau, kad viskas yra įmanoma.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Nemanau, kad kažkokių inešiu, bet su laiku, manau, kad visko gali būti. Niekada negali žinoti, kas bus.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiūrėtojas ar band,Prižiūrėtojas nematau, kokių nors skirtumų tarp dviejų šitų, jie abu atlieka vienodas pareigas. Tik, kad band.Prižiūrėtojas turi mažiau galimybių, nei pilnavertis prižiūrėtojas.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Užtektinai, nežaisiu visą diena, kad pralenkti kitus, bet užtektinai.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Neįsivaizduoju, niekada neskaičiavau, ir niekada neatėjo mintis to daryti. Su pertraukomis, tai žaidžių ilgai, bet kiek laiko, negaliu pasakyti.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Nemažai laiko, per tiek laiko, kas čia pasikeitė, net pačiam galva apsisuktu. 
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Charakterio pliusas - esu kantrus ganėtinai, bet kartais kantrybė išsenka ir būna blogai, visada stengiuosi sulaikyti save. Minusas - tai, kad ganėtinai nervingas, bet kantrus, esu taip pat ganėtinai rėkantis asmuo. Čia būna tada, kai mane labai jau supykdo, arba išerzina.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Turint tokias pareigas, čia yra privalumas.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Maždaug, bet reiks dar permest akį per taisykles.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Moku su OBS filmuoti.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Ne tobulai, bet stengiuosi.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Grįžęs iš po pertraukos, tai naujokas, bet visada turėdavau šitame serveryje, Legend paslauga.
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(būtina!) Arabas#4608
  21. Vienas žaidėjas intensyviai reklamuoja kitą projektą, ką darai?: Gauna bana už reklama ir ištrinamas chatas.
  22. Žaidėjas tau pasiskundė, kad vienas žaidėjas ji įžeidinėja, ko imiesi?: Įspėju tą žaidėja, kad neižeidinėtų, jei pasikartoja gauna mute.
  23. Žaidėjas skundžiasi, kad kažkas griauna jo rezidencijoje, ką darai, kad padėti nukentėjusiam? Pirmiausia nusiteleportuoju pas žaidėjo rezidenciją su vanish, ir patikrinu ar tai tiesa ar melas, jeigu tiesa ir pats matau savo akimis, žaidėjas kuris griefina gauna bana.
  24. Žaidėjas paprašo jūsų sukurti shop’ą, bet nesupranta kaip tą daryti, kaip jam padėsi?: Pirmiausia jam parodau, kaip  reikia sukurti shopą, jei jam nepavyksta, tada aš jau jam padėsiu.
  25. Žaidėjas nuėjęs į kito žaidėjo resas buna apgautas su res apgaule, ką darai?: Patikrinu su vanish ar tai tiesa, jeigu tai įvyko ankščiau, privalėtų įrodymus pateikti, o jeigu aš pats matau, kad rese vyksta ne taip, kaip pagal taisykles parodyta, gauna bana už res apgaules.
  26. Į /ah būna ikelta kito projekto reklama, ko imiesi?: Pašalinu į ./ah įdėtą daiktą, ir gauna bana už reklama.
  27. Ką darai jei žaidėjas daro nelegalią veiklą? Patikrinu, kokia tai veikla su vanish, jeigu tai tikrai nelegali veiklia, tai būna ištrintas inventorius, ir gauna baną už nelegalią veiklą.
  28. Ką darai jei žaidėjas floodina chat langelį? Gauna mute 20 minučiu už spam. 
  29. Ką darai jei žaidėjas bando pakenkti serveriui?  įspėju, kad žaidėjas, daugiau taip nedarytu, jei pasikartoja gauna bana.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prisijungti į diskusiją

Galite atsakyti šioje temoje be registracijos. Jeigu turite paskyrą, prisijungti dabar ir atsakysite iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
  • Create New...