Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
OverKill

OverKill į Band.Priž V2

Rekomenduojami pranešimai

OverKill    4
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: OverKill
  2.  Jūsų vardas:  Modestas
  3.  Kiek jums metų: 23
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Labas rytas, laba diena, ar labas vakaras kas kada tai skaitote, esu Modestas man 23 metai. gyvenu savarankišką gyvenimą. Esu drbantis žmogus, kuris dirba pilnu etatu rimta darba. Esu sportiškas vaikinas mėgstu sveiko gyvenimo būda, esu komunikabilus mėgstu daug kalbėti, ir moku daug apkalbėti visokiu situaciju nebūna su manim sunku bendrauti, nes esu suaugęs vyras kuris žino viska tiksliai ir atsakingai, Dėl atsakomybės, tai esu labai atsakingas namai visados sutvarkyti katinas pamaitintas pats pavalges apsirenges masina apdrasuta pripildyta kuro, tad ir serveriu rūpinsiuosi taip kaip rūpinuosi visais šitais dalykais 
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Serveryje, pagrindinis mano tikslas būtu kaip band priziūrėtojas atlikti savo visas funkcijas taip kaip padėti naujokams su klausimais juos atsakyti, gaudyti pvp autoclick ir pnš, stebėti kitus žaidėjus kad nebūtu fast break arba reach funkcijos tiksliau gaudyti visokius cyterius kilti karjeros laiptais t.y iš band priž pereiti ir į priž ar net aukščiau pagal galimybes ir mano atliktas užduotis, mėgstu naujovės tai ir galečiau pedėti su forum ar net pačiu discord.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Dabar tikslas yra dirbti ir išlaikyti save būti nepriklausomam nuo nieko todėl bandau prasimušti su instagram kad nebereiktu dirbti kažkam kaip dirbu reliam gyvenime ir buti finansiškai laisvas
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Manau esu gan protingas žmogus dirbu kvalifikuota darba, suprantu ką reiškia dirbti komandoje, moku duoti patarimus ganėtinai gerus, moku spręsti problemas gan greitai, ir bunu labai aktyvus per savo laisva laika šitam serveryje, nu ir kaip nepaminėsiu kad esu vyras jau turintis 23 metus tai nebus jokiu nesąmoniu su manimi
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Iš pat pradžiu nieko neineščiau nes reiktu prisitaikyti prie aplinkos reiktu pagalvoti tikrai ko reikia šitam serveryje pažiūrėjus iš administracijos vietos nes dabar kaip paprastas žaidėjas matau tai ka mato daugumas kitas, kad tikrai visko užtenka.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis:  Prižiūrėti serveryje tvarka t.y. kad būtu žmonės prisijungiami su normaliu nickname kad nebūtu spamu kitiems žaidėjamas, kad nenaudotu  keiksmu ir kad nebūtu patyčiu  bei žeminimo  kito žaidėjo ir galiausiai saugoti nuo cheaterių ir t.t.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Išeiginiu metu kad ir 24h darbo metu t.y 4 dienas po 4h kitas 4d kad ir po 24h
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Pradėjau žaisti prieš koki 10m. pirma karta pažaidžiau iki 1.7.2 nustojau ir dabar vėl pradėjau žaisti.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Su pertraukom tai virš 1m;. 
  13. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Charackterio pliusai - Esu šąžiningas, nediskriminuoju žmoniu, atsakingas, padedantis, bei suprantantis o minusas manau toks kad labai mėgstu ginčytis
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Tikrai, taip iki pat dabar su visais gražiai bendrauju niekam nesu pasakės blogo žodžio
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis:  Taip.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Legend
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(būtina!)  Pletkininkas#2353
  21. Vienas žaidėjas intensyviai reklamuoja kitą projektą, ką darai?: Nufilmuočiau įrodymus ir užblokuočiau, bei išvalyčiau chatą.
  22. Žaidėjas tau pasiskundė, kad vienas žaidėjas ji įžeidinėja, ko imiesi?: Paprasyčiau pateikti įrodymus kuriuose būtu matoma kad įžeidinėja, jei pateiktu ir matyčiau kad tikrai ižeidinėja tada įvertinčiau situacija ir panaudočiau mute funkcija
  23. Žaidėjas skundžiasi, kad kažkas griauna jo rezidencijoje, ką darai, kad padėti nukentėjusiam? : Hmmmm... žmogui pasakyčiau kad pas mus yra /res sistema tad sakyčiau pasinaudok šita sistema kad būtu apsaugotas namas ar pnš, o kita žaidėja tiesiog įspėčiau nes visgi pas mus yra /res komanda.
  24. Žaidėjas paprašo jūsų sukurti shop’ą, bet nesupranta kaip tą daryti, kaip jam padėsi?: Parodyčiau kaip kiti shop atrodo kaip ka reikia rašyti kokios kainos ir panasiai turi būti.
  25. Žaidėjas nuėjęs į kito žaidėjo resas buna apgautas su res apgaule, ką darai?: Iškarto informuoju aukštesni ranga, paprašau nukentėjusio žaidėjo kad jis man pateiktu įrodymus sitaucijos kaip jis buvo apgautas ir tada ivertinęs situacija nusprendžiu kokia jam bausme skirti.
  26. Į /ah būna ikelta kito projekto reklama, ko imiesi?: Visa informacija, perduodu aukštesniam rangui kuris galetu išimti item iš /ah ir tai sutvarkyti, bei nufilmuoju kad būtu įrodymai.
  27. Ką darai jei žaidėjas daro nelegalią veiklą? : užblokavimas arba jail (Priklauso nuo situacijos), bei nufilmuoju kad turėčiau įrodymus nelegalios veiklos.
  28. Ką darai jei žaidėjas floodina chat langelį? : Jei iskarto spam ivyksta be Įspėjimo mute. 
  29. Ką darai jei žaidėjas bando pakenkti serveriui? Priklauso nuo situacijos, žiurint kaip jis kenkia chytinimas ban, spam mute,. greifinimas ban, ir pnš.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

K3ntasz    24

Sveikas Modestai, noriu tau pranešti, kad žinok dviejų anketa viename rinkime negali būti, turi apsispręsti kuria nori palikti ir viena perduoti P..Sav Martis arba Savininkui StoneGrillo, kad ištrintų viena nereikalinga anketą.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

OverKill    4
On 2022-11-02 at 20:53, solidas parasė:

xddddddddddddddddddddddddddddddd

Supratau

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

OverKill    4
On 2022-11-03 at 13:33, Dovydas parasė:

naujokas, - 

Nu toks ir naujokas, esu zaides kazkada seniau bet zinai yra patirties administracijoje, tai nereikia prazaisti tam pacam projekte puse metu ar metus kad gebetum buti priziuretojas, bet aciu uz kritika 🙂

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

OverKill    4
On 2022-11-03 at 20:49, dramblionosis parasė:

-

Issamus minusiukas, aciu.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ervinas    24
prieš 3 valandas (-ų) , OverKill parasė:

Issamus minusiukas, aciu.

Administracija sprendžia kas patenka į prižiūrėtojus, o nežaidėjai, tai nekreipk dėmesio 🙂

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Prisijungti į diskusiją

Galite atsakyti šioje temoje be registracijos. Jeigu turite paskyrą, prisijungti dabar ir atsakysite iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
  • Create New...