Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
sweetking

sweetking anketa į band,priz

Rekomenduojami pranešimai

sweetking    1
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: sweetking
  2.  Jūsų vardas: Danielius
  3.  Kiek jums metų: 19m
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Esu labai draugiškas, užsispyręs, ramaus būdo, savimi pasitikintis, rimtai sportuojantis jaunuolis, mėgstantis tvarką ir komandišką darbą. Laisvalaikiu leidžiu laiką su draugais, žaidžiu kompiuterinius žaidimus. Mėgstu administracinį darbą, teikti pagalbą serverio žaidėjams. Nors ir jaunas, bet didelį patirties bagažą turintis jaunuolis.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Vienas iš mano daugelio tikslų būtų gyvinti serverį savo įvairiausiomis idėjomis. Turiu labai lakią vaizduotę, tad ją norėčiau išnaudoti būtent šiame serveryje. Noriu padėti serverio žaidėjams, administratoriams. Dalintis sava patirtimi ir gerinti serverį.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Aukštas lygis sporte, tvirtas ir stabilus gyvenimas. Vienas iš mano pagrindinių tikslų būtų; nugyventi turiningą ir laimingą gyvenimą.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Esu aktyvus, motyvuotas, senas serverio senbuvis, kažkada senai ir buvęs serverio administracijos narys, kuris grįžęs į serverį nori prisidėti prie serverio, padėti, bendrauti, tvarkyti bei spręsti serverio žaidėjų problemas.  Greitai gebu prisitaikyti prie esamos tvarkos, tad prižiūrėtojo pareigos būtų išnaudojamos vertingai. Turiu daug patirties ties administracijos sritimi, buvęs įvairių "Minecraft" serverių administratorius, moderatorius, bandęs nevykusiai įkurti savo serverį. Turiu daug įgūdžių ties klausimų sprendimu, pagalba. Žmogus, kuris mėgsta iššūkius. Stengiuosi atlikti viską visada kruopščiai ir tvarkingai, neveliu ir nedarau nesąmonių. Esu raštingas, tad tai manau padėtų ties serverio "chat'u".
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Serverio gyvinimas, įvairiausių estafečių darymas, spalvingų idėjų įgyvendinimas. Daug pasakyti dabar negaliu, nes viskas ateina su laiku, naujoves taip pat.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Serverio tvarkos prilaikymas, žaidėjų tikrinimas, "chat" sistemos priežiūra, spręsti žaidėjų problemas, atsakyti į jų užduotus klausimus.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Darbo dienomis nuo trijų iki aštuonių valandų, savaitgaliais laikas išlieka neribotas. Dažnas atvejis, kad praleidžiu prie kompiuterio didžiąją dienos dalį.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Patį žaidimą teko žaisti jau nuo pat pirmos versijos, pamenu 1.0.0 versijoje teko statyti jau pirmuosius miestus. Žaidimas mane sužavėjo savo laisvumu, kūrybingumu, tai žaidimas kuriame galiu atsipalaiduoti.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą:  Jūsų projektą žaidžiau ilgai, bet prieš gerokus kelis metus. Grįžtu su trenksmu, tad laikykitės! Be pertraukų skaičiuojant apie metus, du.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Vieni iš mano charakterio pliusų, tai jog esu rimtas bei ramaus būdo, psichologiškai stiprus jaunuolis. Turiu apie save susidaręs labai gerą nuomonę, tad manau jokių akiai įžvelgiamų minusų neturiu.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Tikrai taip, gerbiu administraciją ir jos atliekamą darbą.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip, susipažinau.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip, turiu ties filmavimu nemažai įgūdžių.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip, gerbiu ir žaviuosi lietuvių kalba, tad mano nuomonė yra tokia, jog ją reikia išnaudoti tinkamu keliu.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Šiuo metu esu apsipratelis, bet neilgam.
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje:  Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(būtina!) Danielius#9669
  21. Vienas žaidėjas intensyviai reklamuoja kitą projektą, ką darai?: Pasidarau įrodymus, užtildau arba užblokuoju tam tikram laikui atsižvelgdamas į serverio taisykles.
  22. Žaidėjas tau pasiskundė, kad vienas žaidėjas ji įžeidinėja, ko imiesi?: Įspėju, jog žaidėjas nebeįžeidinėtų. Situacijai pasikartojus grebiuosi veiksmų ir užtildau.
  23. Žaidėjas skundžiasi, kad kažkas griauna jo rezidencijoje, ką darai, kad padėti nukentėjusiam? : Atsiteleportuoju, pasidarau įrodymus (įrašau vaizdo įrašą), padedu žaidėjui, griovikui liepiu atlyginti padarytą žalą, neklausius mano įrodymų - užblokuoju.
  24. Žaidėjas paprašo jūsų sukurti shop’ą, bet nesupranta kaip tą daryti, kaip jam padėsi?: Abu vieningai išsiaiškiname situaciją, padedu žaidėjui, atsakau į jo visus užduotus klausimus. Sukuriame bendromis jėgomis parduotuvę.
  25. Žaidėjas nuėjęs į kito žaidėjo resas buna apgautas su res apgaule, ką darai?: Kreipiuosi į nukentėjusį dėl detalesnės informacijos, susirandu residenciją, ją ištrinu ir užblokuoju apgaviką.
  26. Į /ah būna ikelta kito projekto reklama, ko imiesi?: Perduodu informaciją administracijai dėl tolimesnių veiksmų.
  27. Ką darai jei žaidėjas daro nelegalią veiklą? : Pasidarau visus man reikalingus įrodymus, užtildau ir užblokuoju žaidėją.
  28. Ką darai jei žaidėjas floodina chat langelį? : Pirma įspėju, tada telkiuosi konkrečių veiksmų (užtildau).
  29. Ką darai jei žaidėjas bando pakenkti serveriui? :Pasidarau įrodymus, įspėju jog tai nesikartotų. Mano žodžio nepaisymui užblokuoju žaidėją tam tikram laikui.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prisijungti į diskusiją

Galite atsakyti šioje temoje be registracijos. Jeigu turite paskyrą, prisijungti dabar ir atsakysite iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
  • Create New...