Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Leoooo

QPHW į Band. Priž.

Rekomenduojami pranešimai

Leoooo    3
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: QPHW
  2.  Jūsų vardas: Leonardas
  3.  Kiek jums metų: 17
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Esu malonus, draugiškas, mėgstantis pajuokauti, lengvai bendraujantis su žmonėmis, domiuosi motociklais, mašinomis, mėgstu praleisti laiką bendraudamas su žmonėmis, draugais, sportuoju, vairuoju motociklą, 
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Mano pagrindinis tikslas yra išlaikyti tam tikrą tvarką, rūpintis, jog visi žmonės klausytųsi visų sukurtų taisyklių, praleisti linksmai laiką, susirasti tam tikrų draugų su kuriais galėčiau žaisti šiame projekte.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Pabaigti mokyklą, išsilaikyti B kategorijos teises, toliau domėtis mašinomis, ar motociklais.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Aš kaip bandomasis prižiūrėtojas rūpinčiausi, jog žaidėjai laikytųsi taisyklių, kad maloniai bendrautų su visais serverio žaidėjais ar prižiūrėtojais, daryčiau patikras, jog įsitikinti ar žmonės nenaudoja tam tikrų palengvinančių programų, kurios serveryje yra draudžiamos. Esu ganėtinai mandagus, mėgstu išklausyti kitų nuomones, tad manau būčiau geras prižiūrėtojas, gerbiu kiekvieną serveryje žaidžiantį žaidėją, kad ir kaip man jis nepatiktų, ar įžeidinėtų mane vistiek lieku neutralus. Sutariu su visa administracija, nesu neigiamai nusiteikęs.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Padėsiu sugalvoti tam tikrų eventų, stengsiuosi kiek įmanoma daugiau prisidėti prie pasiūlymų įgyvendinimo, atnaujinimų. 
  9. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Palaikyti tvarką serveryje, prižiūrėti, jog nebūtų nelegalios veiklos, išspręsti žaidėjų iškilusias problemas, gerinti serverio kokybę.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 3-7h
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: apie 8 metus.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: su didelėmis pertraukomis bet gal apie 4 metus.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: + Esu linksmas, daug bendraujantis / - Esu gan uždaras, nemėgstu išsipasakoti.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip. 
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: VIP, naujokas
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(būtina!) neleo#2163
  21. Vienas žaidėjas intensyviai reklamuoja kitą projektą, ką darai?: Pasidarau įrodymus nuotrauka ar vaizdu, užblokuoju žaidėją, informuoju aukšesnio rango administraciją apie reklamuotoją.
  22. Žaidėjas tau pasiskundė, kad vienas žaidėjas ji įžeidinėja, ko imiesi?: Parašau žaidėjui, kuris įžeidinėja į /msg, jog nurimtų ir neįžeidinėtų kito žaidėjo. Jeigu manęs neklauso ir tai kartojasi mute.
  23. Žaidėjas skundžiasi, kad kažkas griauna jo rezidencijoje, ką darai, kad padėti nukentėjusiam? : Nufilmuoju kaip visa tai vyksta, liepiu grieferiui viską sutvarkyti kaip buvo, jei nesutinka viską atstatyti ką nugriovė užblokuoju, padedu žmogui atsistatyti rezidenciją.
  24. Žaidėjas paprašo jūsų sukurti shop’ą, bet nesupranta kaip tą daryti, kaip jam padėsi?: Žaidėjui kaip įmanoma daugiau pasistengsiu paaiškinti kaip yra kuriamas shop'as, jei jis toliau nesupranta atsiųsiu screenshot'ą, kuriame bus parodyta kaip daromas shop'as.
  25. Žaidėjas nuėjęs į kito žaidėjo resas buna apgautas su res apgaule, ką darai?: Sutvarkau res apgaulę, jog niekas kitas neliktų apgautas, užblokuoju žaidėją, kuris apgavinėja, jei turiu galimybę gražinu nukentėjusiojo daiktus.
  26. Į /ah būna ikelta kito projekto reklama, ko imiesi?: Padarau screenshot'ą, nusiunčiu vyresniems administratoriams, jog pašalintų reklamą.
  27. Ką darai jei žaidėjas daro nelegalią veiklą? : Nufilmuoju nelegalią veiklą, žaidėją įkalinu arba užblokuoju.
  28. Ką darai jei žaidėjas floodina chat langelį? : Bandau nuraminti žmogų jog nefloodintų, tačiau jei tai kartojasi žaidėją užtildau.
  29. Ką darai jei žaidėjas bando pakenkti serveriui? Nufilmuoju kaip visa tai vyksta, žaidėja užblokuoju ar įkalinu, informuoju aukštesnio rango administraciją apie bandymą pakenkti serveriui.
  • Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Toma    7

Pliusiukas 

• Thanks 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

K3ntasz    24

Anketa gera. Ties situacijom aišku iš kur tu žinosi kaip kas daroma, kol dar neteko pabuvot pareigiose. Kaip žmogų irgi tave pažįstu, žinau, kad nesi šviežiai iškepta bulvė šiam serverį, tad manyčiau esi vienas iš rimtesnių kandidatų mano nuožiūrą, +

• Thanks 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

martis    37

Priimtas

• Like 1
  • Haha 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Svečias