Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Grupas

Grupas / Anketa į Band. Prižiurėtojus.

Rekomenduojami pranešimai

Grupas    21
prieš 1 minute , TheDavidNew parasė:

Žmogus stengiasi padeda naujokams o jus blet isipisinėjat? Kur gerbimas ką nori ta daro nesikiškit, ble ble tikra lietuva, dabar gaudysiu kiekviena tavo padaryta šuduka ir visada busi pranešta aukštesniems, už tokius prikolus ir melavimus, bei nemandagumą, taip pat pranešiu ir draugams kad žiurėtu butent tave

Labai dėkoju, už atsakyma pridėsiu taip pat kiek galėsiu 🙂 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

TheDavidNew    8

Žmogus stengiasi padeda naujokams o jus blet isipisinėjat? Kur gerbimas ką nori ta daro nesikiškit, ble ble tikra lietuva, dabar gaudysiu kiekviena tavo padaryta šuduka ir visada busi pranešta aukštesniems, už tokius prikolus ir melavimus, bei nemandagumą, taip pat pranešiu ir draugams kad žiurėtu butent tave

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Justinas    12
prieš 5 minutes (-čių) , TheDavidNew parasė:

pilnai pritariu, reikia tokius padeti i vieta uz smeizta bei provokacija geda net pagalvojus

Redaguota Justinas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ugnė    61
prieš 5 minutes (-čių) , TheDavidNew parasė:

Tu malonėk man paaiškinti, kurioje vietoje aš parašiau įžeidimą ar bendravau nemandagiai? Šiuo metu matau tik jūsų nemandagų bendravimą. ''Nesikiškit'', ''pranešiu ir draugams kad žiūrėtu butent tave'', apie keiksmažodžių skaičių net neverta užsiminti ir šitoje situacijoje aš esu nemandagi? Juokinate.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Justinas    12
Dabar, Ugnė parasė:

Tu malonėk man paaiškinti, kurioje vietoje aš parašiau įžeidimą ar bendravau nemandagiai? Šiuo metu matau tik jūsų nemandagų bendravimą. ''Nesikiškit'', ''pranešiu ir draugams kad žiūrėtu butent tave'', apie keiksmažodžių skaičių net neverta užsiminti ir šitoje situacijoje aš esu nemandagi? Juokinate.

Ai tu gal tiesiog patylek, ziurek ka rasai sulauk bent 25 mano amžiaus ir rasyk kazka, o del mandagumo kai susitvarkysi pakeisiu visa nuomone ka tik 10 zmoniu pakeite apie tave nuomone toli nueisi 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ugnė    61
prieš 1 minute , Aluoha parasė:

kas čia vyksta☠☠☠

vaikų darželio susirinkimas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Justinas    12
Dabar, Ugnė parasė:

Tai, kad tas vaikas tu čia  :D, serverio geda.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ugnė    61
prieš 2 minutes (-čių) , Justinas parasė:

Ai tu gal tiesiog patylek, ziurek ka rasai sulauk bent 25 mano amžiaus ir rasyk kazka, o del mandagumo kai susitvarkysi pakeisiu visa nuomone ka tik 10 zmoniu pakeite apie tave nuomone toli nueisi 

Atėjai į jaunų žmonių žaidimą sakyti, kad nuomonę gali turėti nuo 25 metų? Ar ne taip supratau šitą tavo nelogišką sakinį?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Grupas    21
prieš 1 minute , Ugnė parasė:

Nepatinka, kai žmogus atlieka gera darb naujokams? Prašyčiau tuomet nusipirkti vizitą pas pschihologą, galiu net ir nupirkti jei kas.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ugnė    61
Dabar, Grupas parasė:

Nepatinka, kai žmogus atlieka gera darb naujokams? Prašyčiau tuomet nusipirkti vizitą pas pschihologą, galiu net ir nupirkti jei kas.

Kurioje vietoje sakiau, kad nepatinka? Parodyk man. Rašiau visiškai dėl kitos priežasties.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Justinas    12
prieš 2 minutes (-čių) , Ugnė parasė:

Atėjai į jaunų žmonių žaidimą sakyti, kad nuomonę gali turėti nuo 25 metų? Ar ne taip supratau šitą tavo nelogišką sakinį?

Nu, gi nebecypauk ble toks jausmas kad su 12 kine chatinciau.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Grupas    21
prieš 3 minutes (-čių) , Ugnė parasė:

Kurioje vietoje sakiau, kad nepatinka? Parodyk man. Rašiau visiškai dėl kitos priežasties.

Jokio papirkinėjimo nematau, tik pagalba naujokams ir gale paminėta (JEIGU TIK GALI ARBA NORI) Gali parašyti apie mane nuomone 🙂 

Redaguota Grupas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Justinas    12
prieš 7 minutes (-čių) , Ugnė parasė:

Rasysi dar kazka cyplionka? Ar jau apsiraminai?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ugnė    61
prieš 1 minute , Justinas parasė:

Rasysi dar kazka cyplionka? Ar jau apsiraminai?

Cyplionka, 12kinė neturi noro diskutuoti su sienomis, tad kaip ir sakai ''apsiraminsiu''.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Justinas    12
Dabar, Ugnė parasė:

Cyplionka, 12kinė neturi noro diskutuoti su sienomis, tad kaip ir sakai ''apsiraminsiu''.

Pagaliau, tuomet dabar tylek ir nebeskleisk šmeižto bei melavimo :), p.s. Viskas marciui nusiusta apie tavo nelegalias veiklas sekmes 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Justinas    12
Dabar, Jekateryna Sokolova parasė:

Dedu minusą. Pirko maximoj šuns maistą, nors net neturi šuns, o nuo jo gyvūnų maisto kvapu atsiduoda (kažkoks įtartinas). -rep

Isiskusk pazastys nesmirdes 5 metus nesiprausus salaveikena.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Grupas    21
prieš 1 minute , Justinas parasė:

Pagaliau, tuomet dabar tylek ir nebeskleisk šmeižto bei melavimo :), p.s. Viskas marciui nusiusta apie tavo nelegalias veiklas sekmes 

Opa! Pasidalintum? pm norėčiau pažiurėt ka išdarinėja musu princesė :DDDD

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Justinas    12
Dabar, Grupas parasė:

Opa! Pasidalintum? pm norėčiau pažiurėt ka išdarinėja musu princesė :DDDD

For sure, i dc tuoj pakviesiu priimk. 😊

• Thanks 1
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Grupas    21
prieš 1 minute , Aluoha parasė:

iq krenta čia

:DD

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ugnė    61
prieš 13 minutes (-čių) , Justinas parasė:

Nelegalias veiklas. Hahaha. Nuo kada nuomonės/komentaro rašymas yra nelegali veikla?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Justinas    12
prieš 2 minutes (-čių) , Ugnė parasė:

Nelegalias veiklas. Hahaha. Nuo kada nuomonės/komentaro rašymas yra nelegali veikla?

Ne su tai susije su o susije su zaidimu 🙂 ka esi pridirbus ka esi davus nu paziuresim.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Pahalchik    1
On 2022-10-16 at 20:57, Ugnė parasė:

Kai nustosi papirkinėti žaidėjus, tam, kad gautum iš jų geresnę nuomonę, gal ir būsi pasvarstytas, tačiau, manau, jog šiuo metu dedu minusą. https://imgur.com/a/mOjhkpJ

Kaip pasakysi, teta Kendall.
https://imgur.com/a/keV6cuN

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Prisijungti į diskusiją

Galite atsakyti šioje temoje be registracijos. Jeigu turite paskyrą, prisijungti dabar ir atsakysite iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
  • Create New...