Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
ddsda112

ddsda112 - Band, Priž

Rekomenduojami pranešimai

ddsda112    6
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime:  ddsda112
  2.  Jūsų vardas:  Nojus
  3.  Kiek jums metų: 14 
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Am.. Sveikučiai, esu vardu Nojus, man yra 14 metų. Esu laisvo hobio žmogus, kuris turi iniciatyvos ir noro padėti kitiems, moku išklausyti kitų nuomonių ir sugebu teigiamai išreikšti savo nuomonę. Savo laisvalaikį leidžiu skaitydamas knygas, domiuosi fotografiją ir sportu. Prie to pačio ir galiu pridėti, kad mėgstu užsiimti žaisdamas kompiuterinius žaidimus, bendraudamas su kitais.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Tapti bandomuoju prižiūrėtoju ir padėti kuom tik galiu.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Išmokti fotografuoti 😄 
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Trumpai galiu pasakyti, kad nesu vienas iš aktyviausių žaidėjų, bet turiu ryžtą ir norą padėti kitiems, Visada sugebu išklausyti, atsakyti ir apmąstyti teigiamas ir neigiamas vertybės situacijuose. Esu gana draugiškas ir gerai sutariu su daugeliais žaidėjais,
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą:  Idėjų bagažą, sugalvoti kažko įdomesnio, kad žaidėjams nebūtų nuobodu žaidžiant vien tik SURVIVAL - Bedwars. Sugalvočiau kokių įdomesnių EVENT'Ų / Renginių pačiame žaidime ar netgi kokių karų t.y wars like factions.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiūrėti serverį nuo kenkėjų t.y cheat'erių, atsakyti į žaidėjų užduodamus klausimus, padėti kilus situacijoms, jeigu kažko nesupranta ar neaišku. Paaiškinti / padėti. Trumpai sakant - Prižiūrėti / Paaiškinti 🙂 
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 3/4 valandas su veikla, be jos apie 2.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 7/8 - erius metus, lyg ir.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Jei kalbant iš seniau, tai nuo 2018, bet jei kalbant apie dabar, tai nuo 10 mėnesio. 
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: (+Esu pilnas iniciatyvos ir fantazijų bagažo, visada sugebantis išklausyti kitų, padėti, jei kažkas neaišku, paslaugus bet kokiuose atvejuose  (+idk, lyg ir neturiu.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programaTaip
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip, bet kartais gali pakišti koja. Iš klaidų mokomės kaip sakoma
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(būtina!) 'Noel#9161
  21. Vienas žaidėjas intensyviai reklamuoja kitą projektą, ką darai?: Staigiu momentu žaidėją užblokuočiau visam laikui, tada su įrodymais praneščiau vienam iš vyresnių prižiūrėtojų, kurie galėtu užblokuoti IP banu.
  22. Žaidėjas tau pasiskundė, kad vienas žaidėjas ji įžeidinėja, ko imiesi?: Žaidėją perspėčiau, kad liautųsi įžeidinėjęs. Jeigu jis nereaguoja, toliau nori piktybiškai, tai užtildyčiau žaidėją nuo 10 iki 20 minučių ( Priklauso nuo situacijos sudėtingumo ) 
  23. Žaidėjas skundžiasi, kad kažkas griauna jo rezidencijoje, ką darai, kad padėti nukentėjusiam? : Žaidėją perspėčiau, kad jo padarytą žalą atstatytu, jei jis toliau nereaguoja į mano perspėjimą, imčiausi užblokavimu. 
  24. Žaidėjas paprašo jūsų sukurti shop’ą, bet nesupranta kaip tą daryti, kaip jam padėsi?: Nusiteleportuočiau pas žaidėją, tada jam pradėčiau aiškint, jeigu nesupranta iš mano žodžių, paprašyčiau kokių kontaktų kur galėčiau atsiųsti jam aiškesnius veiksmus dėl shop'o.
  25. Žaidėjas nuėjęs į kito žaidėjo resas buna apgautas su res apgaule, ką darai?: Bandyčiau sutvarkyti žaidėjo padarytą žalą, jei to pats asmeniškai negaliu padaryti, praneščiau vienam iš vyresnių prižiūrėtojų + bandyčiau atlyginti žalą, atiduodamas daigtus.
  26. Į /ah būna ikelta kito projekto reklama, ko imiesi?: Intensyviai praneščiau vienam vyresnių pareigų, kurie tuom galėtu užsiimti.
  27. Ką darai jei žaidėjas daro nelegalią veiklą? : Žaidėją užblokuočiau už nelegalią veiklą - įkalinčiau, viskas priklauso nuo situacijos.
  28. Ką darai jei žaidėjas floodina chat langelį? : Žaidėją perspėčiau, kad liautųsi floodines, jeigu jis nereaguoja į mano perspėjimą - užtildyčiau.
  29. Ką darai jei žaidėjas bando pakenkti serveriui? : Priklauso nuo situacijos, atsižvelgiu į ją ir imuosi arba įkalinimo arba užblokavimo komandų, jei situacija yra svarbi - praneščiau ir vyresnioms pareigoms.

[!] Iš mano balso gali atrodyti, kad esu tikrai mažesnių metų, bet tai gadina -  UŽKIMIMAS.+ žinau, kad norimas cenzas 16, turėtu bent atsižvelgti į dedamas pastangas ir ryžtą.

Redaguota ddsda112

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ddsda112    6

Prie 8 klausimo galiu papildyti, kad prisidėčiau iš savo pusės kaip statybininkas, pastatant kokius eventų ,map'us ir kt.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Grupas    21

Anketa į klausimus atsakanti, puiki anketa, tik del amžiaus jaunas, bet dedu +

Redaguota Grupas
Smulkios klaidos.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

ddsda112    6
prieš 55 minutes (-čių) , Grupas parasė:

Anketa į klausimus atsakanti, puiki anketa, tik del amžiaus jaunas, bet dedu +

Dėkui už nuomonę + nemaišykit manęs su moteriška lytimi, aš vyriškos lyties😄 

Redaguota ddsda112

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

K3ntasz    24

Jei net nežinai anketos taisyklių, jog į priž nuo 16 metų, apie tolimesnius dalykus nėra ir ką kalbėti.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Prisijungti į diskusiją

Galite atsakyti šioje temoje be registracijos. Jeigu turite paskyrą, prisijungti dabar ir atsakysite iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
  • Create New...