Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
lojalumas

swvx į CraftMC.LT prižiūrėtojus

Rekomenduojami pranešimai

lojalumas    2
 1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: swvx 
 2.  Jūsų vardas: Vaidas.
 3.  Kiek jums metų: 16.
 4.  Trumpas aprašymas apie save: Sveiki esu Vaidas kiles iš klaipėdos apskrities šiuo metu mokausi 10 klasėje užsiimu futbolų bei begiojimu laisvalaikių užsiimu kompiuteriniais žaidimais bei knygomis.
 5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Turiu tik viena ir vieninteli tikslą serveryje išlikti pavyzdingu bei draugišku žaidėju padėti serverio žaidėjams su klausimais juos priimti šiltai bei naujokus supažinti su šiuo serveriu žaidėju atžvilgiu.
 6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Pabaigti profesinę mokykla įgauti profesija bei susirasti gerai apmokama darba taip pat kuris ir man patiktu žinoma tikslų į ateiti yra ir daugiau bet šiais jau beveik pasibaigusiais metais turiu tik tokius tikslus žinoma čia kol baigsiu 12-aja klasę.
 7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Manau todėl todėl jog esu pavyzdingas serveryje neplėšau akių esu sąžiningas bei doras žmogus stengiuosi kuo labiau nenusižengti rodyti pavyzdi serverio žaidėjams taip pat pavyzdingai ir mandagiai elgiuosi su serverio administracija ir serverio žaidėjais padedu iškilusiais klausimais taip pat esu susipažines su serveriu ir jų taisyklėmis serveryje žaidžiu nuo 2020 metų su pertraukomis taip ir su ekonomika.
 8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Manau žaidėjus sudominčiau su event'ais ar dar kažkokiais tai dalykais.
 9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiurėti bendraja tvarką padėti serverio žaidėjams ir naujokams su iškilusiomis bėdomis ar klausimais drausminti problemas keliančius asmenys.
 10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną:  2-3h.
 11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 6 metus.
 12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: nuo 2020 metų.
 13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: + Draugiškas, malonus, protingas, paslaugus, komandiškas -, Geraširdis nedrąsus.
 14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip.
 15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip.
 16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip.
 17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: 50/50 su gramatika nesiseka labai sunkiai bet nėra kad butu ir idealu.
 18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas [Wipe]
 19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
 20.  Jūsų Discord(būtina!) swvx#1880
 21. Vienas žaidėjas intensyviai reklamuoja kitą projektą, ką darai?: Pasidarau įrodymus ir kuo greičiau užblokuoju reklamuotoją ir apie reklamuotoja perduodu įnformacija aukštesniems prižiūrėtojams jog mano užblokavima pakeistu į IP-BAN.
 22. Žaidėjas tau pasiskundė, kad vienas žaidėjas ji įžeidinėja, ko imiesi?: Žaidėja  įspėju  žodiniu įspėjimu jei nesiliauja ir toliau įžeidinėja užtildau.
 23. Žaidėjas skundžiasi, kad kažkas griauna jo rezidencijoje, ką darai, kad padėti nukentėjusiam? : Kenkėja ispėju jog tučtojau viska sutvarkytu jeigu kenkėjas atsisako ir tesia savo kenkėjiška veikla kenkėja užblokuoju taip pat pasidarau tam įrodymus.
 24. Žaidėjas paprašo jūsų sukurti shop’ą, bet nesupranta kaip tą daryti, kaip jam padėsi?: Parodysiu savo pavyždžiu kaip kurdavausi pats sukursiu parduotuve jis bus šalia ir žiurės kaip viska atlieku padares parduotuvę žaidėjo paklausiu ar suprato kaip tai reikia padaryti ir duosiu jam pabandyti padaryti jeigu neišeis pasikviesiu į discord'a ir bandysiu išspresti jo problemas.
 25. Žaidėjas nuėjęs į kito žaidėjo resas buna apgautas su res apgaule, ką darai?: Kuo skubiau sutvarkau /res apgaulę jei to padaryti negaliu informuosiu kitus prižiūrėtojus apie res apgaulę jog jie galėtu sutvarkyti o žaidėja užblokuosiu.
 26. Į /ah būna ikelta kito projekto reklama, ko imiesi?: Kuo skubiau šia informacija perduodu aukštesniai administracijai jog sutvarkytu ši dalyka kadangi budamas band. priž to padaryti negaliu.
 27. Ką darai jei žaidėjas daro nelegalią veiklą? : Žaidėja arba užblokuoju arba įkalinu priklausomai nuo situacijos susidarimo ir blogumo o jeigu matau jog šis įvykis yra sudėtingas perduosiu viska aukštesniai administracijai.
 28. Ką darai jei žaidėjas floodina chat langelį? : Žaidėja įspėju jeigu nenustoja to daryti užtildau.
 29. Ką darai jei žaidėjas bando pakenkti serveriui? : Žaidėja įkalinu arba užblokuoju taip pat turėčiau atsižvelgti į susidarusias aplinkybes jeigu matau jog tai jau yra labai prastai pranešu vyr.administracijai.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ddsda112    6

Sveikas dar kartą, Vaidai. Vėl tau pakišo koja GRAMATIKA... Dėl gramatikos gali atsirasti daug bėdų, tai dėl gramatikos dėsiu -, 

Bet dėl anketos galiu duoti + ir -, nes anketa truputį skurdoką, mažai prirašyta, reiktu daugiau info, apmąstymų, daugiau padirbėti prie anketos, apgalvoti kas būtų naudinga pridėti, pakeisti ir kt. 

Jei pakeisi gramatikos klaidas, pakeisiu į +

Redaguota ddsda112

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

K3ntasz    24

Mažai matau, kad imtumeisi pats savo iniciatyvos padėti žaidėjam, -

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

lojalumas    2
Prieš 1 valandą, K3ntasz parasė:

Mažai matau, kad imtumeisi pats savo iniciatyvos padėti žaidėjam, -

Manau klyščiau su tavimi galbut nesi tiesiog pastebėjas bet esu padėjas ne vienam žaidėjui tokiam kaip Lojaluske ir t.t visiems kas paprašo padedu taip pat ir kartais pats pasisiulau 🙂

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

K3ntasz    24
Dabar, lojalumas parasė:

Manau klyščiau su tavimi galbut nesi tiesiog pastebėjas bet esu padėjas ne vienam žaidėjui tokiam kaip Lojaluske ir t.t visiems kas paprašo padedu taip pat ir kartais pats pasisiulau 🙂

Čia tik mano nuomonę, kalbu ką pats matau ir žinau, o jei padedi tai šaunu, manau savininkas atsižvelgs į tai.

 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Grupas    21

Sveikas! Jei susitvarkysi gramatines klaidas anketas pakeisiu į + Dabar kolkas - 🙂 (O su anketa viskas gerai keep going)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prisijungti į diskusiją

Galite atsakyti šioje temoje be registracijos. Jeigu turite paskyrą, prisijungti dabar ir atsakysite iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
×
×
 • Create New...