Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
zirklius

NESKAITYKIT

Rekomenduojami pranešimai

zirklius    3
 1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: zirklius
 2.  Jūsų vardas: Paulius
 3.  Kiek jums metų: 21
 4.  Trumpas aprašymas apie save:  Esu iš Panevėžio. Šiuo metu studijuoju mediciną Vilniuje (ateityje galėsiu kam nors peršviesti galvą). Apibūdinčiau save kaip spalvingą asmenybę, mėgstu įsitraukti į įvairias veiklas. Nors nedaugelis užsiėmimų tampa tuo kabliuku, kuris sudomintų ir įtrauktų, tačiau esu atviras išbandymams, monotoniška idem per idem veikla greitai pabosta. Laisvalaikiu savanoriauju ir atlieku praktiką ligoninėje, skiriu dėmesio fizinei veiklai ir, be abejo, žaidžiu minecraftą. Kruopščiai planuoju laiką ir sieku svajonių.
 5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Serveryje aiškiai apibrėžtų tikslų neturiu. Statyti fermas, namus, kurtis gražų resą man nuobodu ir nematau prasmės. Į serverį aš užsuku tiesiog pabendrauti su pažįstamais žaidėjais, pažaisti bedwars, patinka ieškoti bugų. Mėgstu trintis spawne, padėti naujokams atsakyti į iškilusius klausimus, pafixint žaidėjams itemus, iškasti spawnerius ir panašiai. Serveris man patinka ir jame žaidžiu ne dėl survival aspekto, rungtyniavimo, kas turės daugiau pinigų ar itemų, bet dėl jaukios atmosferos ir bendravimo su kitais. Todėl serveryje neturiu daug veiklos ir man norisi ją įprasmint, norisi būti naudingu kitų žaidėjų atžvilgiu, išlikti pavyzdingu ir doru.
 6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Šiuo metu mano tikslas yra sėkmingai pabaigti medicinos studijas ir susirasti darbą. Mažais žingsneliais kopiu į viršų. Turiu ir daugiau smulkių vizijų, bet šiuo metu pagrindinis tikslas yra būtent prasibrauti pro karčias mokslo šaknis
 7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Kaip ir minėjau, nesu survival tipo žaidėjas, motyvacija ir varikliukas leisti laiką serveryje- bendravimas su kitais žaidėjais ir pagalba jiems. Apsilankius naujame projekte, pirmiausiai akys krypsta į administraciją- kaip ji žiūri į žaidėjus, stengiasi dėl jų, ar įdeda pastangų, jog žaidėjams būtų smagu žaisti. Tuomet pagal tai sprendžiama, ar verta pasilikti serveryje. O aš tai galiu užtikrinti. Visuomet moku maloniai bendrauti su kitais žmonėmis. Nebandau pakeisti aplinkinių, o verčiau stengiuosi prie jų prisiderinti, išklausyti, tokiu būdu išvengiu konfliktų, geriau suprantu, ko kitas žaidėjas siekia bei kokie jo tikslai, ir dėl to lengvai randu kompromisą. Vieną iš svarbiausių vertybių laikau pagarbą, kaip ir gyvenime, taip ir žaidime į visus žiūriu vienodai, naujokas=savininkas=pagarba. Kaip ir kiekvienas žmogus darau klaidų, tačiau jas visuomet pripažįstu ir mokausi iš jų, nebekartoju bei tobulėju. Esu buvęs ChatModu metus laiko kitame projekte, tad suprantu, ką reiškia atlikti pareigas. Taigi, būdamas bandomuoju prižiūrėtoju kelčiau serverio reputaciją, spręsčiau konfliktus, sukurčiau jaukią atmosferą, suteikčiau pagalbą žaidėjams taip, kad serveryje būtų įdomu žaisti ir pasikviesti kitus žaidėjus. Na ir, be abejo, bausčiau taisyklių nesilaikančiuosius.
 8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Esu pvp mėgėjas, kelis metus pražaidęs pvp serveriuose, todėl pagyvinčiau ir paįvairinčiau serverio pvp, sudominčiau daugiau žaidėjų šia veikla. Įtraukčiau ir suorganizuočiau neįprastų pvp eventų, tokių kaip “Sumo”, “ArcherPvP” “PotPvP”, ko galbūt serveryje nėra buvę, ar būna labai retai.
 9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Bandomojo prižiūrėtojo paskirtis yra gerinti serverio kokybę įvairiais aspektais: bausti prasižengusiuosius, prižiūrėti tvarką chate, suteikti pagalbą žaidėjams, atsakyti jiems į kylančius klausimus, padėti naujokams apsiprasti su serveriu. Taip pat bandomasis prižiūrėtojas yra tik mokinys, todėl jis turėtų mokintis iš aukštesnių administracijos narių, kaip teisingai atlikti pareigas, kad vėliau galėtų priimti teisingus sprendimus be kitų pagalbos, savarankiškai.
 10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 1-3 h.
 11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 12 metų
 12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: 1 metus
 13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai: Draugiškas, tolerantiškas, gebu išlaikyti šaltą protą, ramiai reaguoju į situacijas. Manęs neveikia įžeidinėjimai, nebūnu niekad toxic. Minusai: Gan uždaras, retai reiškiuosi viešai, nemėgstu naujų pažinčių ir daug bendrauti (už mc ribų).
 14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip
 15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip
 16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip
 17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip
 18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Legend, naujokas
 19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
 20.  Jūsų Discord(būtina!): zirklius#6561
 21. Vienas žaidėjas intensyviai reklamuoja kitą projektą, ką darai?: Pasidarau įrodymus su F2. Užblokuoju žaidėją paprastu banu, informaciją perduodu aukštesnei administracijai, kad ji žaidėją ip banintų.
 22. Žaidėjas tau pasiskundė, kad vienas žaidėjas ji įžeidinėja, ko imiesi?: Žaidėjui, kuris įžeidinėja, parašau į /msg, kad toliau to nebekartotų. Paaiškinu, jog serveris netoleruoja įžeidinėjimų bei perspėju apie galimas pasekmes. Jeigu žaidėjas manęs nesiklauso ir toliau įžeidinėja- užtildau.
 23. Žaidėjas skundžiasi, kad kažkas griauna jo rezidencijoje, ką darai, kad padėti nukentėjusiam?: Pasidarau įrodymus su F2 ar įjungiu įrašinėjimo programą. Perspėju grieferį, liepiu viską sutvarkyti. Jam atsisakius tai padaryti- užblokuoju. Nukentėjusiam paaiškinu, kad gali naudotis tokiomis komandomis kaip  “/res pdel nick”, kad sustabdytų grieferį, patariu atidžiau pridėti kitus žaidėjus prie reso, ypač nepažįstamus.
 24. Žaidėjas paprašo jūsų sukurti shop’ą, bet nesupranta kaip tą daryti, kaip jam padėsi?: Pasakau žaidėjui, jog serverio discorde, informacijos skiltyje, yra įkeltas vaizdingas ir aiškus tutorialas kaip tai padaryti. Jei žaidėjas vis tiek nesupranta, ar neranda tutorialo, bandau jam aiškinti pats. Pats sukursiu savo parduotuvę ir liepsiu žaidėjui atkartoti mano veiksmus. Jei žaidėjui ir toliau nesiseka, pasikviečiu jį į discordą, share’inu savo ekraną ir aiškinu dar kartą.
 25. Žaidėjas nuėjęs į kito žaidėjo resas buna apgautas su res apgaule, ką darai?: Pasidarau įrodymus su F2. Kaip įmanoma greičiau sutvarkau res apgaulę, išjungiu teleportaciją į resą (jei turiu tokią galimybę). Informuoju aukštesnius administracijos narius, žaidėją užblokuoju. Jei yra galimybė, gražinu nukentėjusiajam itemus.
 26. Į /ah būna ikelta kito projekto reklama, ko imiesi?: Pasidarau įrodymus su F2. Informuoju aukštesnius administracijos narius
 27. Ką darai jei žaidėjas daro nelegalią veiklą?: Pasidarau įrodymus su F2 ar su įrašinėjimo programa. Žaidėją įkalinu arba užblokuoju, priklausomai nuo situacijos sudėtingumo. Pranešu apie nelegalią veiklą aukštesnei administracijai.
 28. Ką darai jei žaidėjas floodina chat langelį?: Pasidarau įrodymus su F2. Perspėju žaidėją, paaiškinu jam, kodėl taip daryti negalima ir pranešu apie galimas pasekmes. Jei žaidėjas ir toliau floodina chat langelį- užtildau.
 29. Ką darai jei žaidėjas bando pakenkti serveriui?: Pasidarau įrodymus su F2 arba su įrašinėjimo programa. Žaidėją įkalinu arba užblokuoju, priklausomai nuo situacijos sudėtingumo. Pranešu apie įvykį aukštesnei administracijai.
 • Like 3

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ddsda112    6

Sveikas, Pauliau, anketa visai gera, turėjai laiko ir apmąstyt  viską, tai nemažai laiko praleidai, bet jei pildei, tai pavadinimą galėjai normalų užrašyt 😄 

Iš savo pusės galiu suteikti , tikėkimės pateksi 🙂

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dovydas    52

didžiulis pliusas 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

K3ntasz    24

Anketos pavadinimas neatitinka pildytos formos prašymo, -

 • Haha 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

svetlana    13

PLIUSAS, TURI PATEKT

Redaguota svetlana

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
×
×
 • Create New...