Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Aluoha

anketa į band. priž.

Rekomenduojami pranešimai

Aluoha    20

1.     Jūsų slapyvardis (nick) žaidimeAluoha

2.      Jūsų vardas: Karina

3.      Kiek jums metų: 16

4.      Trumpas aprašymas apie save: Esu atsakinga, tolerantiška, lojali, greitai susibendraujanti su naujais žmonėmis, visada esu pasiruošusi padėti. Sugebu greitai prisitaikyti prie aplinkos, kas užtikrina punktualų darbą bei gerus rezultatus.Turiu patirties : buvau prižiūrėtoja dvejuose populiaruose minecraft serveriuose, tad esu susidūrusi su įvairiomis situacijomis(ban, mute, patikros darymu...). 

5.      Kokie jūsų tikslai serveryje: Pagrindinis tikslas yra užtikrinti serveryje tvarką ir sukurti žaidėjams socialiai draugišką erdvę, t.y. palaikyti tvarką, praleisti smagiai laiką.

6.      Kokie jūsų tikslai gyvenime: Pagrindinis mano tikslas šiuo metu yra pabaigti mokyklą, ateityje studijuoti universitete, realizuoti save tam tikrose srityse, hobiuose.

7.      Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Mano buvimas priž. pagerintų serverio kokybę, t.y. būtų laikomąsi serveryje nustatytų taisyklių. Kadangi vienas iš mano charakteristiškos bruožų taip pat yra mandagumas, mielai sutikčiau žaidėjui suteikti reikiamą pagalbą. Taip būtų parodoma, jog administracija gerbia serverio žaidėjus.

8.      Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Noriu padėti įgyvendinti šio serverio tikslus, prisidėti prie event‘ų organizavimo. Reikalui esant, gebėčiau ir dalintis idėjomis projekto klausimu.

9.      Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Sureaguoti į serveryje žaidžiančių žaidėjų report‘us, įsitikinus, kad žmogus naudoja palengvinančias žaidimą programas jį užbaninti, matant, kad žaidėjai tarpusavyje įžeidinėja vieni kitus, yra nemandagūs, juos mutinti.

10.   Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną:  Šiuo metu mano aktyvumas serveryje yra didesnis vakarais, tačiau tapusi priž. galėčiau palaikyti jį ir dieną, skirčiau 3-4h per dieną.

11.   Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 4-5 metus.

12.   Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Žaisti jūsų projekte pradėjau prieš kelis mėnesius:)

13.   Jūsų charakterio pliusai ir minusai: + esu sąmoninga, bendraujanti. sąžininga, sumani, drąsi;. - sarkastiška, nerimastinga.

14.   Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: taip.

15.   Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: taip, susipažinau su taisyklėmis, jas įvertinau bei apsvarščiau.

16.   Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: taip.

17.   Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: taip.

18.   Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas.

19.   Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo.

20.   Jūsų Discord(Būtina!): kari#1111

21.  Vienas žaidėjas intensyviai reklamuoja kitą projektą, ką darai? Žaidėją užblokuoju ir pranešu aukštesniai administracijai.

22.  Žaidėjas tau pasiskundė, kad vienas žaidėjas ji įžeidinėja, ko imiesi? Žaidėją įspėju, o jeigu kartojasi mutinu. 

23.  Žaidėjas skundžiasi, kad kažkas griauna jo rezidencijoje, ką darai, kad padėti nukentėjusiam? Žaidėją paskatinu viską sutvarkyti,, jeigu nesureaguoja jį užbaninu.

24.  Žaidėjas paprašo jūsų sukurti shop’ą, bet nesupranta kaip tą daryti, kaip jam padėsi? Žaidėjui bandysiu paaiškinti, jeigu prireiks ir parodyti.

25.  Žaidėjas nuėjęs į kito žaidėjo resas buna apgautas su res apgaule, ką darai? Resą sutvarkau, žaidėją užblokuoju, jeigu galiu grąžinu prarastus daiktus.

26.  Į /ah būna ikelta kito projekto reklama, ko imiesi? Pranešu aukštesnei administracijai, žaideją užbaninu.

27.  Ką darai jei žaidėjas daro nelegalią veiklą? Žaidėją užbaninu, prireikus pranešu aukštesnei administracijai.

28.  Ką darai jei žaidėjas floodina chat langelį? Žaidėją įspėju, o jeigu kartojasi mutinu.

29.  Ką darai jei žaidėjas bando pakenkti serveriui? Žaidėją užbaninu, prireikus pranešu aukštesnei administracijai.

• Like 2
  • Haha 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ddsda112    6

uff, difficult answer būtų mano, pildai ne pirmą kartą su Bete, dedu ir - kol kas..

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

svetlana    13
prieš 2 valandas (-ų) , OksanaPikul_ parasė:

Puikiai. +

nemeluok

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

svetlana    13
prieš 8 minutes (-čių) , OksanaPikul_ parasė:

Nerašinėk nesąmonių ir nesikabinėk. 

uz tiesa nepykstama

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Aluoha    20
prieš 2 valandas (-ų) , svetlana parasė:

uz tiesa nepykstama

prisistatyk pirmiau;)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

svetlana    13
prieš 30 minutes (-čių) , Aluoha parasė:

prisistatyk pirmiau;)

svetlana is jonavos

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

svetlana    13
prieš 18 valandas (-ų) , K3ntasz parasė:

+ Tikrai išmananti savo pareigas.

5 plaukai ant galvos ir ismano savo pareigas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Aluoha    20
prieš 7 minutes (-čių) , svetlana parasė:

5 plaukai ant galvos ir ismano savo pareigas

tu man nesi draugas/ė, kad galėtum kritikuoti mane ar mano išvaizdą, jeigu turi problemų tai pridėk į discordą, mielai su tavimi nueisiu pakalbėti:)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

svetlana    13

atsiprasau, bet ar ne tiesa, kad penki plaukai ant galvos

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Aluoha    20

atleisk, bet ne tavo reikalas ar ant mano galvos yra penki, ar šeši plaukai

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Aluoha    20

vienintelė tiesa šiame pokalbyje yra ta, kad tau dėmesio trūksta🤪

Redaguota Aluoha

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

svetlana    13
Prieš 1 valandą, Aluoha parasė:

vienintelė tiesa šiame pokalbyje yra ta, kad tau dėmesio trūksta🤪

duok man demesio tuomet 😛

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

svetlana    13
prieš 23 minutes (-čių) , Aluoha parasė:

mielai, tik pridėk į discordo draugus!

eilerastuka apie meile padeklamuok 🥰

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Aluoha    20

tau parašai vieną, o tu atrašai visai kitą, arba pridėk prie discordo draugų arba neberašyk, ačiū

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

You noob    0
prieš 3 minutes (-čių) , svetlana parasė:

eilerastuka apie meile padeklamuok 🥰

Sv dėmesio trauma 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Prisijungti į diskusiją

Galite atsakyti šioje temoje be registracijos. Jeigu turite paskyrą, prisijungti dabar ir atsakysite iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
  • Create New...