Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Betė

Anketa į band.priž.

Rekomenduojami pranešimai

Betė    26
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Betty
  2.  Jūsų vardas: Beatričė
  3.  Kiek jums metų: 18
  4.  Trumpas aprašymas apie save: domiuosi tiksliaisiais mokslais, fotografija. Apibūdinu save -realistė su meniška gyslele, mėgstamiausias hobis tapymas. Turiu patirties serverio prižiūrėjimo bei administravimo srityse. Esu draugiška, atvira, valdinga, kartais ir sentimentali.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: apturėti smagų žaidimo laiką su draugais 
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: siekti savo užbrėžtų tikslų baigus mokyklą
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: : moku greitai sugeneruoti geras idėjas, prireikus išspręsti konfliktus aš  mėgstu išsiaiškinti situaciją pilnai, kad neliktų jokių abejonių dėl sprendimo
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: rengsiu įvairiausių tipų event‘us (tiek discord platformoje tiek minecraft) , duosiu idėjų serverio atnaujinimams
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: laiku sureaguoti ir išspręsti žaidėjų problemas, palaikyti serverio tvarką
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 4-5 h per dieną
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 6 metus
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: šiame serveryje jau žaidžiu apytiksliai 4 mėnesius
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: +esu linksma, inovatyvi, atvira; - abejinga, retkarčiais būnu naivi
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais:  taip!
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: taip!
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: taip, mokėsiu
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: taip, gramatika yra mano stiprioji pusė
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Hero
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(būtina!) betė#2634
  21. Vienas žaidėjas intensyviai reklamuoja kitą projektą, ką darai?: Žaidėją užbaninu, pranešu apie jo užblokavimą ir elgesį administracijai
  22. Žaidėjas tau pasiskundė, kad vienas žaidėjas ji įžeidinėja, ko imiesi?: Įspėju žaidėją, jeigu jis nepakeičia savo elgesio - mutinu
  23. Žaidėjas skundžiasi, kad kažkas griauna jo rezidencijoje, ką darai, kad padėti nukentėjusiam? : Greaferį užblokuoju, o resą sutvarkau
  24. Žaidėjas paprašo jūsų sukurti shop’ą, bet nesupranta kaip tą daryti, kaip jam padėsi?: Parodysiu pavyzdį kaip sukurti shopą
  25. Žaidėjas nuėjęs į kito žaidėjo resas buna apgautas su res apgaule, ką darai?:  Žaidėją užblokuoju, jeigu yra galimybė tai grąžinu nukentėjusiam jo itemus
  26. Į /ah būna ikelta kito projekto reklama, ko imiesi?: Žaidėją užbaninu, pranešu apie jo užblokavimą ir elgesį administracijai
  27. Ką darai jei žaidėjas daro nelegalią veiklą? : Žaidėją užblokuoju
  28. Ką darai jei žaidėjas floodina chat langelį? : Žaidėją paraginu nustoti floodinti, jeigu jis nenustoja - duodu mute
  29. Ką darai jei žaidėjas bando pakenkti serveriui? : Žaidėją nedelsiant užblokuoju, pranešu jo veiksmus administracijai

• Like 2
  • Haha 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Betė    26
prieš 5 minutes (-čių) , Mace parasė:

unknown.png

Labas, Mace, būtų malonu jeigu neiškirpinėtum žodžių be konteksto:)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

prieš 15 valandas (-ų) , Betė parasė:
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Betty
  2.  Jūsų vardas: Beatričė
  3.  Kiek jums metų: 18
  4.  Trumpas aprašymas apie save: domiuosi tiksliaisiais mokslais, fotografija. Apibūdinu save -realistė su meniška gyslele, mėgstamiausias hobis tapymas. Turiu patirties serverio prižiūrėjimo bei administravimo srityse. Esu draugiška, atvira, valdinga, kartais ir sentimentali.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: apturėti smagų žaidimo laiką su draugais 
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: siekti savo užbrėžtų tikslų baigus mokyklą
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: : moku greitai sugeneruoti geras idėjas, prireikus išspręsti konfliktus aš  mėgstu išsiaiškinti situaciją pilnai, kad neliktų jokių abejonių dėl sprendimo
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: rengsiu įvairiausių tipų event‘us (tiek discord platformoje tiek minecraft) , duosiu idėjų serverio atnaujinimams
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: laiku sureaguoti ir išspręsti žaidėjų problemas, palaikyti serverio tvarką
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 4-5 h per dieną
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 6 metus
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: šiame serveryje jau žaidžiu apytiksliai 4 mėnesius
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: +esu linksma, inovatyvi, atvira; - abejinga, retkarčiais būnu naivi
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais:  taip!
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: taip!
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: taip, mokėsiu
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: taip, gramatika yra mano stiprioji pusė
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Hero
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(būtina!) betė#2634
  21. Vienas žaidėjas intensyviai reklamuoja kitą projektą, ką darai?: Žaidėją užbaninu, pranešu apie jo užblokavimą ir elgesį administracijai
  22. Žaidėjas tau pasiskundė, kad vienas žaidėjas ji įžeidinėja, ko imiesi?: Įspėju žaidėją, jeigu jis nepakeičia savo elgesio - mutinu
  23. Žaidėjas skundžiasi, kad kažkas griauna jo rezidencijoje, ką darai, kad padėti nukentėjusiam? : Greaferį užblokuoju, o resą sutvarkau
  24. Žaidėjas paprašo jūsų sukurti shop’ą, bet nesupranta kaip tą daryti, kaip jam padėsi?: Parodysiu pavyzdį kaip sukurti shopą
  25. Žaidėjas nuėjęs į kito žaidėjo resas buna apgautas su res apgaule, ką darai?:  Žaidėją užblokuoju, jeigu yra galimybė tai grąžinu nukentėjusiam jo itemus
  26. Į /ah būna ikelta kito projekto reklama, ko imiesi?: Žaidėją užbaninu, pranešu apie jo užblokavimą ir elgesį administracijai
  27. Ką darai jei žaidėjas daro nelegalią veiklą? : Žaidėją užblokuoju
  28. Ką darai jei žaidėjas floodina chat langelį? : Žaidėją paraginu nustoti floodinti, jeigu jis nenustoja - duodu mute
  29. Ką darai jei žaidėjas bando pakenkti serveriui? : Žaidėją nedelsiant užblokuoju, pranešu jo veiksmus administracijai

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

svetlana    13
prieš 2 valandas (-ų) , OksanaPikul_ parasė:

Dedu pliusą.

riebus minusas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Prieš 1 valandą, svetlana parasė:

Laisva.

Prieš 1 valandą, svetlana parasė:

riebus minusas

Savo nuomonę pasakei ir laisva esi.

Redaguota OksanaPikul_

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

svetlana    13
prieš 6 minutes (-čių) , OksanaPikul_ parasė:

demonas.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Betė    26
prieš 2 valandas (-ų) , svetlana parasė:

-

Sveika, Svetlana, ačiū už jūsų įžvalgas šioje temoje. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Betė    26
prieš 19 valandas (-ų) , Grumm parasė:

✈️

❤️

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

svetlana    13
prieš 2 valandas (-ų) , Betė parasė:

Sveika, Svetlana, ačiū už jūsų įžvalgas šioje temoje. 

prasom beatrice

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

K3ntasz    24

Viskas būtų kaip ir gerai, bet kai kuriais atvejais bendravimas su žaidėjais tikrai nėra primitimas žmogui bandančiam prisijungti į mūsų gretas. -

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Betė    26
prieš 24 minutes (-čių) , K3ntasz parasė:

Viskas būtų kaip ir gerai, bet kai kuriais atvejais bendravimas su žaidėjais tikrai nėra primitimas žmogui bandančiam prisijungti į mūsų gretas. -

Sveikas, Kentai. Su serverio žaidėjais tikrai stengiuosi bendrauti mandagiai, jeigu ką nors pasakau blogo tai tik draugams, jeigu tai didelė kliūtis aš tikrai pasižadu nebevartoti jokios necenzūrinės leksikos bendraujant su serverio žaidėjais. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

K3ntasz    24
prieš 22 minutes (-čių) , Betė parasė:

Sveikas, Kentai. Su serverio žaidėjais tikrai stengiuosi bendrauti mandagiai, jeigu ką nors pasakau blogo tai tik draugams, jeigu tai didelė kliūtis aš tikrai pasižadu nebevartoti jokios necenzūrinės leksikos bendraujant su serverio žaidėjais. 

Labai šaunu, kad sugebi priimt racionaliai kito žmogaus kritika, atkreipsiu dėmesį į tavo elgesį ir kas čia žino gal ir mano nuomonė pakeisi 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Betė    26
prieš 15 valandas (-ų) , dramblionosis parasė:

-

Sveikas, dramblionosi, nežinau kieno tu alt paskyra, bet dėkui už tavo "kritika" bei įžvalgas šioje temoje.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

ddsda112    6

Labas, Bete. Su tavo anketa neturiu jokių priekaištų ar pastebėjimų, bet kai rašai, apmąstyk ką galėtum daugiau pridėti:, padėk smegenim dirbt:) Dedu +, tikiuosi nenuvilsi ir nereiks pakeist į -

Redaguota ddsda112

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Betė    26
prieš 51 minutes (-čių) , ddsda112 parasė:

Labas, Bete. Su tavo anketa neturiu jokių priekaištų ar pastebėjimų, bet kai rašai, apmąstyk ką galėtum daugiau pridėti:, padėk smegenim dirbt:) Dedu +, tikiuosi nenuvilsi ir nereiks pakeist į -

Sveikas, širdingai dėkoju už tavo komentarą šioje temoje❤️

• Like 1
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Labas, Beatriče. Perskaičiau tavo anketą ir noriu palikti atsiliepimą. Viskas būtų kaip ir gerai, tačiau mane neramina tavo charakterio bruožai. Vieną vakarą žaidžiau minecraftą su savo vaikinu, tu atėjai į mano resą ir pradėjai nužiūrinėti jo skiną. Paprašei jo snepo ir pradėjai jam siųsti nuotraukas su iškištu liežuviu iš burnos bei gundančiu žvilgsniu. Nuo tos dienos aš tave labai dažnai matydavau savo rese, spoksančią į mano vaikino skiną. Nemanau, kad pavydas ir bandymas sugadinti kitų žmonių santykius yra tinkamos savybės žmogui, bandančiam pretenduoti į prižiūrėtojo pareigas. Galbūt ateityje pasikeisi, tuomet turėsiu kitokią nuomonę. Šiam kartui rašau minusą.

• Like 1
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Betė    26
prieš 20 valandas (-ų) , Jekateryna Sokolova parasė:

Labas, Beatriče. Perskaičiau tavo anketą ir noriu palikti atsiliepimą. Viskas būtų kaip ir gerai, tačiau mane neramina tavo charakterio bruožai. Vieną vakarą žaidžiau minecraftą su savo vaikinu, tu atėjai į mano resą ir pradėjai nužiūrinėti jo skiną. Paprašei jo snepo ir pradėjai jam siųsti nuotraukas su iškištu liežuviu iš burnos bei gundančiu žvilgsniu. Nuo tos dienos aš tave labai dažnai matydavau savo rese, spoksančią į mano vaikino skiną. Nemanau, kad pavydas ir bandymas sugadinti kitų žmonių santykius yra tinkamos savybės žmogui, bandančiam pretenduoti į prižiūrėtojo pareigas. Galbūt ateityje pasikeisi, tuomet turėsiu kitokią nuomonę. Šiam kartui rašau 

Sveika, Jekateryna, ačiū už jūsų įžvalgas šioje temoje bei smagų bei linksmą pasakojimą!💞

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Prisijungti į diskusiją

Galite atsakyti šioje temoje be registracijos. Jeigu turite paskyrą, prisijungti dabar ir atsakysite iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
  • Create New...