Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Pavyzdauskas

Pavyzdauskas į CraftMC.lt serverio band. prižiūrėtojus ( KAIP PILDYTI ANKETĄ Į PRIŽIŪRĖTOJUS )

Rekomenduojami pranešimai

 1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Pavyzdauskas
 2.  Jūsų vardas: Antanas
 3.  Kiek jums metų: 18m.
 4.  Trumpas aprašymas apie save: Esu Antanas, kilęs iš Šiaulių miesto. Šiuo metu mokausi dvyliktoje klasėje, užsiimu plaukimu, o laisvalaikiu leidžiu laiką skaitydamas knygas bei žaisdamas įvairius kompiuterinius žaidimus. ( Šioje vietoje Jūsų prašo trumpo aprašymo apie save, neišsiplėskite per daug ).
 5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Kaip serverio žaidėjas turiu vienintelį tikslą - išlikti pavyzdingu bei doru kitų žaidėjų atžvilgiu. ( Šioje vietoje perteikite savo gyvenimo vertybes, kokios jos gyvenime, tokios jos ir žaidime, nemeluokite, galite šiek tiek išsiplėsti ).
 6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Pabaigti vidurinę mokyklą, įstoti į universitetą Vokietijoje bei susirasti gerai apmokamą darbą. Tikslų turiu ir daugiau, bet šie yra aktualiausi šiuo metu. ( Šioje vietoje neišsiplėskite, čia žaidimas, o ne antros pusės ieškojimo app'sas, niekam neįdomu Jūsų tikslai, tai tik dalis į bendrą didelį paveikslą.
 7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Manau, jog mano elgesys ir vertybės yra tinkamos gauti šias pareigas. Stengiuosi nenusižengti, o jei nusižengiu - pasitaisyti ir kitą kartą nekartoti klaidos. Mandagiai elgiuosi su serverio administracija bei žaidėjais. Esu susipažinęs su serverio taisyklėmis. Serveryje esu pražaidęs virš dviejų mėnesių, todėl esu susipažinęs su pačiu serveriu, jo principu bei visa ekosistema. ( Nekalbėkite nesąmonių šioje vietoje kaip: baninsiu, mutinsiu blogiukus, prižiūrėsiu tvarką ir t.t. NIEKAM TAI NEĮDOMU, tam yra skirtas 9 klausimas. Šiame klausime turi būti apibendrinimas to, ką nuveikėte serveryje prieš pildydami šią anketą ).
 8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Nemažai laiko praleidžiu YouTube platformoje, kurioje įsijungiu su minecraft susijusius video, esu radęs nemažai įdomių event'ų, kuriuos galėčiau įgyvendinti serveryje, manau, jog žaidėjams būtų smagu matyti vis įvairesnius event'us. ( Jeigu nežiūrite minecraft video ir neturite jokių idėjų ar naujovių, tai bent nueikite į kelis kitus serverius ir pažiūrėkite, ką turi jie, ko neturi šis serveris. Galbūt Jūsų rastas dviratis bus aktualus ir šiam serveriui. Radę įdomią naujovę - pasiūlykite ją šiame klausime, tai galbūt ir kitoks atsakymas nei yra klausimas, bet tai tikrai geriau nei blevyzgojimas, jog neturite jokių idėjų ir t.t. Tas pasiūlymas bus pavyzdys, jog į šią anketą įdėjote nors šiek tiek pastangų, į tai tikrai atsižvelgs ).
 9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiūrėti bendrą serverio tvarką, padėti žaidėjams su iškilusiais klausimais, drausminti nenuoramas. ( Jūs esate band. priž, neįsijauskite. Iškilus klausimams, nebijokite kreiptis į prižiūrėtojus, jie visada Jums padės ir niekas ant Jūsų nepyks, jog esate band. priž. Iš esmės Jūsų pagr. paskirtis yra mokytis ir išmokti būti prižiūrėtoju, jog tapus prižiūrėtoju, galėtumėt funkcionuoti be išorinės pagalbos ).
 10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 2-4h. ( Šioje vietoje reikia tik skaičiaus, neišsiplėskite ).
 11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: +/- 5 metus. ( Šioje vietoje reikia tik skaičiaus, neišsiplėskite ).
 12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: +/- 3 metus. ( Šioje vietoje reikia tik skaičiaus, neišsiplėskite ).
 13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai:
  + Draugiškas, atsakingas, supratingas bei paslaugus.

  - Tingus, nedrąsus, geraširdis.

  ( Šioje vietoje stenkitės nemeluoti, nes anksčiau ar vėliau JŪS parodysite savo tikrą veidą. Išvardinkite bent po tris + ir - ).

   
 14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip ( TAIP arba NE, nereikia pasakoti pasakų, jog Jūs su visais gyvenime esat mandagus ir t.t. )
 15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip ( TAIP arba NE. Padarykite sau paslaugą, perskaitykite kelis kartus šias taisykles, neapgaudinėkite kitų bei savęs ).
 16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programaTaip ( TAIP arba NE, galite šiek tiek išsiplėsti - kokiomis programomis. Išmokti naudotis šiomis programomis yra super lengva, pasitelkite YouTube į pagalbą, neapgaudinėkite, jeigu nemokate - IŠMOKITE, tai yra gana svarbus įrankis prižiūrėtojui. Jūs privalote už kiekvieną žaidėjo nubaudimą turėti įrodymus ).
 17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip ( TAIP arba NE, neišsiplėskite, atsakingi jau daėję iki šitos eilutės suprato ar Jūs mokate rašyti, ar ne ).
 18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas ( Rangas ir viskas, neišsiplėskite )
 19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
 20.  Jūsų Discord(būtina!) Stonegrillo#2213
 21. Vienas žaidėjas intensyviai reklamuoja kitą projektą, ką darai?: Kaip įmanoma greičiau žaidėją užblokuoju bei informaciją apie jį perduodu aukštesnei administracijai ( vyr. priž - vyr.admin, sav. ), pasidarau to įrodymus. ( Jūs būdamas band. priž. negalėsite blokuoti IP-ban'u, todėl užblokuokite paprastu ban'u, o Jūsų informaciją gavę aukštesni prižiūrėtojai - pakeis ban'ą į IP-ban'ą ).
 22. Žaidėjas tau pasiskundė, kad vienas žaidėjas ji įžeidinėja, ko imiesi?: Žaidėją iš pradžių įspėju žodžiu, jeigu kartojasi - užtildau.
 23. Žaidėjas skundžiasi, kad kažkas griauna jo rezidencijoje, ką darai, kad padėti nukentėjusiam? Blogadarį įspėju ir paraginu viską sutvarkyti. Jam atsisakius, toliau tęsiant veiklą - užblokuoju ( Jeigu yra kalėjimas - įkalinu), pasidarau įrodymus. 
 24. Žaidėjas paprašo jūsų sukurti shop’ą, bet nesupranta kaip tą daryti, kaip jam padėsi?: Parodysiu savo pavyzdžiu, kaip tai padaryti, t.y. sukursiu savo parduotuvę. Jeigu žaidėjas ir toliau nesupranta, nueisiu su juo į Discord'ą ir paaiškinsiu share'indamas savo ekraną.
 25. Žaidėjas nuėjęs į kito žaidėjo resas buna apgautas su res apgaule, ką darai?: Kaip įmanoma greičiau sutvarkau /res apgaulę, jeigu to padaryti negaliu - informuoju kitus prižiūrėtojus, žaidėją užblokuoju. ( Nors administracija ir neatsako ir tai yra nebūtina, bet jeigu turite daiktų, kuriuos prarado žaidėjas - grąžinkite jam juos, Jūs esate band. prižiūrėtojas, rodykite gerą pavyzdį ).
 26. Į /ah būna ikelta kito projekto reklama, ko imiesi?: Kaip įmanoma greičiau šią informaciją perduodu aukštesnei administracijai, nuo vyr. priž. ( Jūs būdamas band. priž nieko dėl to padaryti negalite ).
 27. Ką darai jei žaidėjas daro nelegalią veiklą? Žaidėją įkalinu arba užblokuoju, priklausomai nuo situacijos sudėtingumo. ( Jeigu manote, jog šis įvykis yra svarbus, praneškite aukštesnei administracijai ).
 28. Ką darai jei žaidėjas floodina chat langelį? : Žaidėją įspėju, jeigu kartojasi - užtildau.
 29. Ką darai jei žaidėjas bando pakenkti serveriui?Žaidėją įkalinu arba užblokuoju, priklausomai nuo situacijos sudėtingumo. ( Jeigu manote, jog šis įvykis yra svarbus, praneškite aukštesnei administracijai ).

  P.S. Jums nebūtina surašyti laikų, kiek laiko žaidėjas turi būti nubaustas ir t.t. Ši informacija Jums bus pateikta, jeigu praeisite į antrą etapą, pokalbį su administracija. Nusižengimų laikai nėra viešai skelbiami, todėl neprivalote šioje anketoje surašyti jų.


  P.S. LABAI SVARBU! Aš nesu administracijos narys, viskas kas parašyta šioje anketoje yra tik rekomendacinis pavyzdys ir MANO NUOMONĖ. Jūsų reikalas ar atsižvelgsite, ar ne. 
  P.P.S Prašau administracijos neištrinti šios anketos kaip netinkamos. Manau, jog ši anketa padės Jūsų žaidėjams užpildyti anketas profesionaliau, o tai + tik Jums. Jeigu turite, ką papildyti ar pataisyti mane - atsakykite į šią anketą, ačiū.
 • Like 1
 • Thanks 4
 • Haha 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prisijungti į diskusiją

Galite atsakyti šioje temoje be registracijos. Jeigu turite paskyrą, prisijungti dabar ir atsakysite iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
×
×
 • Create New...