Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
lojalumas

swvx į CraftMC.LT prižiūrėtojus

Rekomenduojami pranešimai

lojalumas    2
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: swvx a.k.a lojalumas budavo seniau.
  2.  Jūsų vardas: Vaidas.
  3.  Kiek jums metų: 16 metu.
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Sveiki esu vaidas man yra 16 metų laisvalaikių užsiemu futbolų, vaikščiojimų taip pat kai neturiu ka veikti skaitau knygas domiuosi sportų bei kitais įdomiais atradimais daug mėgstantis plepėti bet kartais tai nuveda ir į nauda, esu fiziškai bei psichologiškai stiprus gebantis atlaikyti krūvį mėgstantis padėti bendrauti susipažinti su naujais žmonėmis ir jų charakterio būdais trumpai apie mano charakterį tai esu šaltų nervų, draugiškas, ramus, malonus, bendraujantis, užguodžiantis nuoširdus, protingas, komandiškas, komūnikabilus.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Kadangi buvo jau gan senokai WIPE bet nuo jo pradžios nebuvo kada pradėti žaisti tai šiam kartui tokie tikslai užsidirbti pinigų pasistatyti pelninką automatine ferma kuri neš man pelną pastovų susipažinti su serverio žaidėjais, grindinti kasinėtis atrasti naujos veiklos linksmai praleisti laiką bei tapti komandos dalimi.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Pabaigti mokyklą įgauti profesija, užsidirbti pajamų, susirasti sau patinkanti darbą daug uždirbti bei susirasti tobula mergina.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Kadangi turiu nemažai patirties dauguma projektų praėjes ir prabuves žinau viska kaip kas veikia kokios komandos ir kaip reikia bausti žaidėjus šioje srityje nesu klevas ar pradedantysis išbuves labai ilga laiką komandos narių bei pasiekes daug, tai tikrai manau jei pateksiu manimi nenusivilsite.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Laikui einant galvosiu įdėjas kurios galėtu pagyvinti projekta, atvesti naujų veidų sukurti naujų sistemų, įnešiu gera komunikabiluma komandoje, viens kito supratingumą, bendravimą, gera reputacija, aktyvumą.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiūrėti serverį nuo kenkėjų, čyterių chat teršėjų taisyklių pažeidinėtojų taip pat serverio prižiūrėtojas privalo padėti serverio naujokams/žaidėjams reikalui esant ir pačiai komandai būt aktyviam ir kurstyti taiką.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 2-4h buna įvairiai jei nebunu per labiausiai užimtas.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 5-6 metus. o gal ir 7.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: per skirtingas paskyras apie 2 metus arba daugiau tiksliai pasakyti negaliu bet skirtingomis paskyromis turėtu gautis apie 2 metai.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai - šaltų nervų, padedantis, draugiškas, malonus  minusai nekantrus, drovus.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip žinoma. 
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas kadangi nauja paskyra naujas vardas.
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo.
  20.  Jūsų Discord(Būtina!): swvx#1880

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dovydas    52

" Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip.", ne 

• Like 1
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

dinasfe    16