Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Leoooo

Atranka į prižiūrėtojus

Rekomenduojami pranešimai

Leoooo    2
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: QPHW
  2.  Jūsų vardas: Leonardas
  3.  Kiek jums metų: 17
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Esu draugiškas, mėgstantis pajuokauti, bendrauti su žmonėmis, šiame projekte praleidau didelę dalį savo vaikystės.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Padėti žmonėms su jų iškilusiomis problemomis, išvyti visus žaidžiančius nesąžiningai šioje platformoje.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime:  Baigti mokyklą, išsilaikyti B, A2 kategorijos teises.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Kadangi mėgstu padėti žmonėms, bendrauti, mokytis naujų, dar man nežinomų, komandų, pravesti patikras.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Įnešiu tvarkos į šį projektą, prižiūrėsiu kas vyksta pvp arenoje.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Suteikti pagalbą žaidėjams, palaikyti tvarką serveryje,
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 2-6 valandų per dieną.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 7-8 metus.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: bendrai sudėjus gal apie 5 mėnesius.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Esu ganėtinai kantrus, išklausantis, draugiškas. Minusas būtų, jog ne visose situacijose moku išlikti rimtas.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Žinoma
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje:  LEGENDA
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje:  Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!): neleo#2163
  • Like 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

lolffriend    9

13. Man napatiko tu gali išlikti rimtas, bet mums reikia ramaus, bet 6 klausimas mane sudomino, gerbiu baikerius, bet išliku neutralus

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

K3ntasz    13

Šiaip gan malonus čiuvelis, bet ar tiktu būtent tokioms pareigom tikrai nesu įsitikinęs, Liksiu NEUTRALUS

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ziobaras    83

Atmesta, dėl paskutinių nusižengimu tokių, kaip žaidėju nick kopijavimas apsimetinėjimas jais ir panašiai.

• Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
  • Create New...