Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
eazisgoinglabas

EasyGoingLabs | Band. Priž.

Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: EasyGoingLabs
  2.  Jūsų vardas: Arvydas
  3.  Kiek jums metų: 14
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Esu Arvydas. Gyvenu jau 14-tus gyvenimo metus. Esu visame gyvenime pastebėjęs daug dalykų.. Mano pirmasis pomėgis yra sportuoti, o sportuoju Lietuvai gerai žinomą sporto šaką - krepšinį. Mano antrasis pomėgis yra žaisti kompiuterinį žaidimą "Minecraft". Taipogi aš skiriu laiko ir mokslams, nes be mokslo - gyvenime vergausi. Neesu moksliukas, tačiau mokslai man svarbus.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Pagerinti šio serverio kokybę, todėl nes pastebėjau, kad šio serverio mažiesiems žaidėjams (kalbu apie 9-13 metų amžiaus žaidėjus ) nėra saugu žaisti todėl, nes yra ir tokių žmonių kurie su VPN'ais ir ALT paskyromis bando grasinti, gąsdinti ir įtikinti mažus žaidėjus, kad jiems turėtu sumokėti CraftMC serverio valiuta ar kitais dalykais, todėl mano tikslas yra juos apsaugoti, Blokuoti netikras ir grasinančias paskyras. Taip, pat tikslas yra prižiurėti ir visų kitų saugumą. Dar taip pat reiktu ir prižiurėti žaidėjus, todėl nes jie gali naudoti palengvinančias programas. Labai jų nemėgstu..
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Aš neesu tas kuris yra LABAI aktyvus Minecraft šiame serveryje, tačiau aš taip pat turiu ir gyvenimą. Mokausi rudenį, žiemą ir pavasarį, o vasara leidžiu sportuodamas. Mano dabartiniai gyvenimo tikslai yra: baigti mokyklą, stoti į universitetą. (specialybės dar nežinau)
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Todėl, nes aš tikrai galvoju, kad galiu serverį visą prižiurėti. Esu turėjęs patirties mažuose serveriuose..
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Galėčiau kai kuriuose vietuose įnešti įdėjų. Dauguma rekomendacijų prieš įvykdant ją tikrai pasitarčiau su visa komanda.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Mano paskirtis būtų kiekvieną dieną serveryje. Prižiurėti chatus ir tikrinti pastoviai žaidėjus kurie galimai naudoja palengvinančias programas ir daryti patikras. Taipogi padėti žaidėjams jeigu iškyla klausimų /helpop.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 1-5h Būna įvairiausiai dienomis.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Daug metų, tikrai daug metų. Nuo 5 iki 7 metų. Mėgstu Minecraft ir Minecraft yra mano mėgstamiausias žaidimas kuris mane įkvėpia kurti kūrybą t.y statyti namus, pastatus, medžius, sodus ir kitus panašius dalykus. Taipogi statyti truputėli aš moku. Tikrai neesu profesionalas, bet kai kurie  pastatai kuriuos esu pastatęs vis dar didžiuojiuosi jais.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Pora savaičių. 
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Stengiuosi kiekviename konflikte išlikti šaltu protu ir būti mandagiam, tačiau labai norėčiau, kad būčiau kiek švelnesnis kai kuriuose situacijose.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip, turiu pagarbos ir aukštesnio rango administracijai ir žaidėjams. 
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis:  Taip, susipažinau.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa:  Tikrai taip.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Tikrai taip. Esu pripratęs rašyti mūsų kalbos raidėmis klavetūroje.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: NAUJOKAS
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!): KoralTuras#2020

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ziobaras    83

Metų cenzas N-16, todėl atmesta, sekmės bandant už poros metų.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
  • Create New...