Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Betė

Anketa į band.priž.

Rekomenduojami pranešimai

Betė    14
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Betty
  2.  Jūsų vardas: Betė
  3.  Kiek jums metų: 17
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Domiuosi tiksliaisiais mokslais, fotografija. Apibūdinu save - realistė su meniška gyslele,  mano mėgstamiausias hobis yra tapymas. Turiu patirties serverio prižiūrėjimo bei administravimo srityse. Esu draugiška, atvira, valdinga, kartais ir sentimentali.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: tobulinti ir įnešti į serverį naujų, bei gerų idėjų.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: siekti savo užsibrėžtų tikslų baigus mokyklą
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Moku greitai sugeneruoti geras idėjas, prireikus išspręsti konfliktus aš  mėgstu išsiaiškinti situaciją pilnai, kad neliktų jokių abejonių dėl sprendimo.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: rengsiu įvairiausių tipų event‘us (tiek discord platformoje tiek minecraft) , duosiu idėjų serverio atnaujinimams.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: laiku sureaguoti ir išspręsti žaidėjų problemas, palaikyti serverio tvarką.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 5-6 valandas
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 6 metus
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: apytiksliai 3 savaites.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai: esu linksma, atsidavus, atvira. Minusai: retkarčiais būnu naivi ir per daug valdinga.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais:  taip!
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: taip!
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programamoku naudotis įvairiomis programomis, esu susidūrusi su žaidimų filmavimu.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: taip, gramatika yra mano stiprioji pusė.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas.
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo.
  20.  Jūsų Discord(Būtina!): Betė numetė ragą...#2634
  • Like 3
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

K3ntasz    13

Žaidėja serverį yra pakankamai nauja, norėtųsi daugiau pamatyt jos iniciatyvios ties pagalba žaidėjam ir t.t, kol kas -

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Betė    14

O tu esi įsitikinęs, kad esi perskaitęs anketą pilnai?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

K3ntasz    13
prieš 1 minute , Betė parasė:

O tu esi įsitikinęs, kad esi perskaitęs anketą pilnai?

Taip, tas ir kliuvo, jog pražaidus 3sav.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Betė    14
Dabar, K3ntasz parasė:

Taip, tas ir kliuvo, jog pražaidus 3sav.

pasitemsiu labiau įsitraukti į serverio veiklą, bei pagalbą žmonėms, ačiū už minusą! 😉

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

K3ntasz    13
prieš 2 minutes (-čių) , Betė parasė:

pasitemsiu labiau įsitraukti į serverio veiklą, bei pagalbą žmonėms, ačiū už minusą! 😉

Minusas ne iš blogos valios. Šaunu lauksiu to, kol galėsiu pakeisti savo minusą į pliusą !

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Devil    1

Tas pats komentaras koks ir Kento, lauksiu irgi, kada - galesiu pakeist i + 😛 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ziobaras    83
prieš 47 minutes (-čių) , Betė parasė:
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Betty
  2.  Jūsų vardas: Betė
  3.  Kiek jums metų: 17
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Domiuosi tiksliaisiais mokslais, fotografija. Apibūdinu save - realistė su meniška gyslele,  mano mėgstamiausias hobis yra tapymas. Turiu patirties serverio prižiūrėjimo bei administravimo srityse. Esu draugiška, atvira, valdinga, kartais ir sentimentali.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: tobulinti ir įnešti į serverį naujų, bei gerų idėjų.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: siekti savo užsibrėžtų tikslų baigus mokyklą
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Moku greitai sugeneruoti geras idėjas, prireikus išspręsti konfliktus aš  mėgstu išsiaiškinti situaciją pilnai, kad neliktų jokių abejonių dėl sprendimo.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: rengsiu įvairiausių tipų event‘us (tiek discord platformoje tiek minecraft) , duosiu idėjų serverio atnaujinimams.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: laiku sureaguoti ir išspręsti žaidėjų problemas, palaikyti serverio tvarką.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 5-6 valandas
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 6 metus
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: apytiksliai 3 savaites.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai: esu linksma, atsidavus, atvira. Minusai: retkarčiais būnu naivi ir per daug valdinga.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais:  taip!
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: taip!
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programamoku naudotis įvairiomis programomis, esu susidūrusi su žaidimų filmavimu.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: taip, gramatika yra mano stiprioji pusė.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas.
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo.
  20.  Jūsų Discord(Būtina!): Betė numetė ragą...#2634

Žaidėja visiškai žalia, neišsilaiko pas mus tokios, todėl siūlau pildyti į prižiūrėtojus, kai apsiprasi pilnai su visais žaidėjais ir įrodysi, kad tikrai verta apsvarstyti net tokia patikra. Laikinai atmesta

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
  • Create New...