Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Devil

Devil'ass

Rekomenduojami pranešimai

Devil    1
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Devil
  2.  Jūsų vardas: Ignas.
  3.  Kiek jums metų: 15
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Taigi, esu Ignas. Esu draugiškas ,  atsakingas , paslaugus , taikingas ir nekonfliktiškas.. Sugebu gražiai ir mandagiai bendrauti su bendraamžiais (IR/AR) Vyresniais žmonėmis. Esu gabus greitai ir lengvai išspręsti problemas, suteikiu kiekvienam žmogui reikiamos pagalbos. Sugebu gerbti kitus žmonės ir jų nuomonę. Visada ieškau teisingos krypties išspręsti bėdą. Sugebu nesikišti į konfliktus, kur man ir nereikia (IR/AR) Nesusijęs, nebent matosi jog prasta situacija. Visada stengiuos išlaikyti gerą pozityvumą. 
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Turiu tik keletą tikslų. 1. Kol kas tik pasistatyti kažką naudingo, kad užsidirbti balšiaus. 2. Susirasti bendraujančių ir bendraminčių žaidėjų. 3. Tapti Bandomuoju Prižiūrėtoju.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Didžiausias tikslas - Pabaigti savo Gimnaziją. Dėl mažesnių tikslų nesinori čia ir rašyt, nieko gero ten.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Turiu porą faktorių, kurie man padėtų dirbant : Nesu tikrai vienas iš aktyviausių žaidėjų pačiam serverį, bet sugebu gražiai ir taikiai išspręsti konfliktus. Esu pozityvus ir atsakingas už savo daromus veiksmus. Neieškau konfliktų, kurie tik padidintų jų procentus, kad žmonės dar labiau konfliktuotu. Būnu  draugiškas ir su kitais, visada ištiesiu pagalbos ranką jei atsirado kokia bėda.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą:  Esu įnešės didelią pagalbą ir ankščiau, kaip : Suradęs klaidų ir pranešęs, padėjau žaidėjams, jei jiems kildavo klausimų dėl fermų ar kt. dalykų. Bet ir dabar manau tie patys dalykai gali kartotis. Esant geram reikalui ar trūkumui, gražiai susikalbėčiau su komanda ir apspręstumėm kokių naujovių įnešti, ką pakeisit, ką palikti ir kt. 
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižvelgti susirašinėjimo langą, kad nebūtų įžeidinėjimų, žeminimų ir kt. susirašinėjimo bėdų. Prižvelgti serverį nuo kenkėjų T.y ( Cheat'erių | Palengvinančių Programų Naudotojų ) Kad patys žaidėjai nesiskųstų, nepraradinėtu savo daigtų PVP / ir kt. metu. Bet ir beabėjo reguoti į helpop'o žinutes, jei kažkam kiltų klausimų dėl serverio Ekonomikos /Resų ir kitų dalykų. 
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Priklausytu nuo realaus gyvenimo veiklos. Jei taip ir atsilaisvinęs Būtų įvairiai nuo 2 valandų iki 6/8. Bet jei atsirastu ir darbinė veikla, tai praleiščiau laiko kiek įmanoma daugiau. ( Negaliu pasakyti apytiksliai kiek )
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Nesenei pasiekiau jau 8 - eris metus.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: 2/3 metus, apytiksliai nežinau.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: [+ Esu gana tolerantiškas ir draugiškas su kitais. Turiu šiek tiek ir savarankiškumo 😄 [-Kartais būnu tiesiog užsispyręs, bet vis stengiuos jau atsiprast nuo užsispyrimo. Turiu šiek tiek impulsyvumo, bet maži procentai. 
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programaTaip.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Na, nesu vienas iš tų TEISINGŪ RAŠYTOJŲ, bet sugebu šiek tais. Kartais pasitaiko visiem.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje:  NAUJOKAS
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje:  StoneGrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!): JU#9161

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

K3ntasz    13

Anketa labai sudomino Ignai, bet cenzas n16 kiek žinau 😕

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Devil    1
prieš 3 minutes (-čių) , K3ntasz parasė:

Anketa labai sudomino Ignai, bet cenzas n16 kiek žinau 😕

Kiek klausiau Danieliaus. 

- Sakė N16 Cenzas norimas. Gali būt bet kokių metų, bet atsižvelgia į anketą ar stipri ar silpna.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Devil    1
prieš 18 minutes (-čių) , Ziobaras parasė:

N16 reikalaujų, bet nėra ;c

Manau pirmiausia reikia peržiūrėti kaip seksis pareiguose, tada prašyk 16 😞 Palauk dar 6 mėnėsiukus 😄 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ziobaras    83
prieš 38 minutes (-čių) , Devil parasė:

Manau pirmiausia reikia peržiūrėti kaip seksis pareiguose, tada prašyk 16 😞 Palauk dar 6 mėnėsiukus 😄 

Tai tau teks palaukt 6 mėnesiukus, ir pildyti dar kartą manau.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Devil    1
Dabar, Ziobaras parasė:

Tai tau teks palaukt 6 mėnesiukus, ir pildyti dar kartą manau.

Nu pažiūrėsim kuris čia teisus 😄 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

GGmateo    3
prieš 4 valandas (-ų) , Devil parasė:
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Devil
  2.  Jūsų vardas: Ignas.
  3.  Kiek jums metų: 15
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Taigi, esu Ignas. Esu draugiškas ,  atsakingas , paslaugus , taikingas ir nekonfliktiškas.. Sugebu gražiai ir mandagiai bendrauti su bendraamžiais (IR/AR) Vyresniais žmonėmis. Esu gabus greitai ir lengvai išspręsti problemas, suteikiu kiekvienam žmogui reikiamos pagalbos. Sugebu gerbti kitus žmonės ir jų nuomonę. Visada ieškau teisingos krypties išspręsti bėdą. Sugebu nesikišti į konfliktus, kur man ir nereikia (IR/AR) Nesusijęs, nebent matosi jog prasta situacija. Visada stengiuos išlaikyti gerą pozityvumą. 
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Turiu tik keletą tikslų. 1. Kol kas tik pasistatyti kažką naudingo, kad užsidirbti balšiaus. 2. Susirasti bendraujančių ir bendraminčių žaidėjų. 3. Tapti Bandomuoju Prižiūrėtoju.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Didžiausias tikslas - Pabaigti savo Gimnaziją. Dėl mažesnių tikslų nesinori čia ir rašyt, nieko gero ten.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Turiu porą faktorių, kurie man padėtų dirbant : Nesu tikrai vienas iš aktyviausių žaidėjų pačiam serverį, bet sugebu gražiai ir taikiai išspręsti konfliktus. Esu pozityvus ir atsakingas už savo daromus veiksmus. Neieškau konfliktų, kurie tik padidintų jų procentus, kad žmonės dar labiau konfliktuotu. Būnu  draugiškas ir su kitais, visada ištiesiu pagalbos ranką jei atsirado kokia bėda.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą:  Esu įnešės didelią pagalbą ir ankščiau, kaip : Suradęs klaidų ir pranešęs, padėjau žaidėjams, jei jiems kildavo klausimų dėl fermų ar kt. dalykų. Bet ir dabar manau tie patys dalykai gali kartotis. Esant geram reikalui ar trūkumui, gražiai susikalbėčiau su komanda ir apspręstumėm kokių naujovių įnešti, ką pakeisit, ką palikti ir kt. 
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižvelgti susirašinėjimo langą, kad nebūtų įžeidinėjimų, žeminimų ir kt. susirašinėjimo bėdų. Prižvelgti serverį nuo kenkėjų T.y ( Cheat'erių | Palengvinančių Programų Naudotojų ) Kad patys žaidėjai nesiskųstų, nepraradinėtu savo daigtų PVP / ir kt. metu. Bet ir beabėjo reguoti į helpop'o žinutes, jei kažkam kiltų klausimų dėl serverio Ekonomikos /Resų ir kitų dalykų. 
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Priklausytu nuo realaus gyvenimo veiklos. Jei taip ir atsilaisvinęs Būtų įvairiai nuo 2 valandų iki 6/8. Bet jei atsirastu ir darbinė veikla, tai praleiščiau laiko kiek įmanoma daugiau. ( Negaliu pasakyti apytiksliai kiek )
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Nesenei pasiekiau jau 8 - eris metus.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: 2/3 metus, apytiksliai nežinau.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: [+ Esu gana tolerantiškas ir draugiškas su kitais. Turiu šiek tiek ir savarankiškumo 😄 [-Kartais būnu tiesiog užsispyręs, bet vis stengiuos jau atsiprast nuo užsispyrimo. Turiu šiek tiek impulsyvumo, bet maži procentai. 
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programaTaip.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Na, nesu vienas iš tų TEISINGŪ RAŠYTOJŲ, bet sugebu šiek tais. Kartais pasitaiko visiem.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje:  NAUJOKAS
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje:  StoneGrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!): JU#9161

+

Redaguota GGmateo
  • Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ziobaras    83
prieš 4 valandas (-ų) , Devil parasė:

Nu pažiūrėsim kuris čia teisus 😄 

Galim žiūrėt kiek tik nori, 6-ta anketa vis skirtingi nickai, ne pastovus žaidėjas dinginėji, nėr čia ką ir bepridurt,

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Devil    1

8. Galiu pridėti, kad galiu atnešti kokių statybos darbų dar.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ziobaras    83

N16 turėsi pildyk iš naujo. Sekmės. Atmesta

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose: