Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Hafttak

zobaras papeikimas

Rekomenduojami pranešimai

Hafttak    1

Anketa:

Tavo vardas (nick) žaidime: hafttak
Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: ziobaras
Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: vadina zaidejus autistais nes paprasiau pagalbos diskorde, turiu irodimus, mane psichiskai paveike biski
Irodymai (video, nuotrauka): unknown.png

• Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Hafttak    1

Ziobaras atrašęs į mūsų papeikimą ir atėjęs į muzikos kanalą pasišaipė iš mūsų, jog niekas nepatikės, kad jis pavadino mus "autistais". Visa tai padaręs mus užblokavo iš discord'o grupės. https://streamable.com/18jk8m

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Hafttak    1

Jeigu mes tave kažkur įžeidinėjom, pateik įrodymus, Po papeikimo atėjai į discord'ą, pasakei, kad niekas nepatikės, Ir dar poto pasakei, kad mes tave įžeidinėjom, Norėdamas nutrinti kaltę nuo savęs į mus. Geriausia gynyba - puolimas ;]

O dėl pilnų įrodymų, galėsiu įmesti pilną video.

Redaguota Hafttak

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Hafttak    1
prieš 2 minutes (-čių) , Ziobaras parasė:

Laukiu pilnų įrodymų, nes su šitais toli neisit. Į discord'ą atėjau ne savo noru, o todėl, kad kvietėt, parašydami "/msg Aluoha Pakviesk Ziobara į muzikos kanalą"

Nekreipk temos, dabar kalba apie tai, kaip mes tave "įžeidinėjom", aš tavęs dabar prašau pateik įrodymus kur mes tave įžeidinėjom ar tu čia bandai apšmeižti mus bandydamas apsiginti save? :]

O įrodymų užtenka, jog pavadinai mus autistais, o ne tau spręst ar reikės daugiau įrodymų ar ne. Ateis vyresnis administratorius ir pats paprašys jeigu jam reikės.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Hafttak    1
prieš 3 minutes (-čių) , Ziobaras parasė:

Atsiprašau, bet nerecordinu kiekvieno dc pokalbio, o dėl to dc jūs darykit kad ir ką norit atsiprašant pohui

Dabar tu sakai, kad nefilmuoji dc pokalbio, o tada kam tu mums sakai, kad mes tave įžeidinėjom ir neturi ĮRODIMU?. O tu mus tikrai įžeidei ir mes turim tikrus įrodymus ir sakai, kad ju nepakaks, ar tiesiog sunku pripažint tau, kad pats nusižengei įžeidinėdamas mus. Aišku lietuvio mentalitetas NIEKADA neleidžia nusileist, tai reikia apšmeižt kita, kad pats išliptų iš balos sausas, Pasikartosu: Geriausia gynyba - puolimas.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Hafttak    1
prieš 5 minutes (-čių) , Ziobaras parasė:

Discord'as man visiškai neįdomus aš ten darau ką noriu ir darysiu nepatinka kažkas išeikit, o serve dabar matau, kad tiesą pasakiau 😄 Į priž pildyta serveryje ne discord'e neprašiau jokių pareigų aš ten

Nu va dabar pats ir prisipažinai, kad mus vadinai "autistais", o keliais post'ais aukščiau tu vengei savo atsakomybės, jog tikrai nevadinai taip mūsų. Apie discord'ą aš nieko neminėjau, visa situacija vyko serveryje, kai tu mus įžeidei.

Nebe shitpost'ink pats prisipažinai, tai dabar lauksiu, kol aukštesnis administratorius patikrins.

Redaguota Hafttak

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Hafttak    1
prieš 1 minute , Ziobaras parasė:

Nebefreepostink pats, reikės ir dą pavadinsiu nes tai visiška tiesa + tokia nuomone susidaryt nebuvo sunku https://imgur.com/a/Hub9gZx (čia kad visi matytu, kad tai tiesa)

Pacituosiu tave : "Discord'as man visiškai neįdomus aš ten darau ką noriu", visa tema eina, jog tu mane įžeidinėjai serveryje, o ne pokalbių metu discord'e. Aš serveryje bendravau su tavim maloniai, o tu? ;]]]]]]]]

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

martis    37

Nu tiesioginio izeidimo as cia niekur nematau pagal irodimus as matau tik kaip tu ji dc visaip izeidineji ir poto tu tikiesi kad atgal negausi nu tai pagalvok pats sita pries kazka darydamas

• Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

martis    37

Taip kad papeikimas atmestas tema rakinama 

• Sad 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Svečias
Ši tema yra užrakinta.