Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
MudzaEleVen

Į band. Prižiūrėtojus

Rekomenduojami pranešimai

MudzaEleVen    2
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime:  MudzaEleVen
  2.  Jūsų vardas:  Ernestas
  3.  Kiek jums metų: 25
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Esu iš Panevėžio , dirbu kavinėje/restorane. Esu draugiškas , mandagus, komunikabilus žmogus. Laisvu metu mėgstu leisti prie kompiuterio ,susitikti su draugais ir panašiai
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Pagrindinis tikslas iš mano puses tai būtų žinoma serverio tvarkos palaikymas ir užtikrinimas, bei padėti bent kam kuriam reikės pagalbos ar šiaip naudingos informacijos
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Šiuo metu sunku kalbėti apie gyvenimo tiksla , kalbu karo atžvilgiu. Kaip sakant tu gali turėti begale tikslu savo gyvenime , bet jei karas pasibels i duris tai jau niekas nebebus svarbu, bet šiuo laikotarpiu tikslas ir privalumas turėti darba, bei palaikyti vienas kita šiuo sunkiu laikotarpiu.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a:  Manyje visada buvo noras padėti, dėl to ir nusprendžiau rašyti šia anketa , kad galėčiau tą ir daryti. Bei taip pat , kad kilus nesutarimam tarp žaidėju padėčiau draugiškai viska išspręsti
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Turiu keleta minčiu , ką galbūt būtų įmanoma įkelti į serverį , bet tam reikia man kalbėtis su žmonėmis aukštesnėmis pareigomis , negu aš pats
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Paskirtis būtų žinoma prižiūrėti serveryje tvarka , gaudyti tuos kurie bando sukčiauti įvairiomis nelegaliomis programomis , bei tuos kurie neteisėtai apgaudinėja kitus
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Jei man nedarbo diena tai 6-8val / i savaite būtų apie 35-40val
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Turėjau nemažai pertrauku , bet susumavus apie 5 metus
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Į servery pirmą kartą prisijungiau maždaug prieš 2 mėnesius
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai:  + Draugiškas , mandagus , paslaugus. - Pavydus
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip visada ir su bent kuriuo kitu žaidėju ar tai būtų naujokas ar savininkas
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip , perskaičiau.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Manau taip, turiu kelius youtube kanalus. Filmuodavau su Bandicam programa
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip moku
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje:  Legend
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord: MudzaEleVen#3556

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ziobaras    83

Žaidėjas nelabai aktyvus, bet suprantą į ką pildo manau verta priimti, kai bus laisvos vietos, nes šiuo momentu nėra laisvų vietų. +

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

MudzaEleVen    2
prieš 6 valandas (-ų) , Ziobaras parasė:

Žaidėjas nelabai aktyvus, bet suprantą į ką pildo manau verta priimti, kai bus laisvos vietos, nes šiuo momentu nėra laisvų vietų. +

Dirbu slenkančiu grafiku po 13-14val i diena, tai tomis dienomis nebūnų online, bet per išeigines praleidžiu apie 8val serveryje, gal dėlto to aktyvumo mažokai

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Prisijungti į diskusiją

Galite atsakyti šioje temoje be registracijos. Jeigu turite paskyrą, prisijungti dabar ir atsakysite iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
  • Create New...