Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Djkarutis

Atranka į band. Priž.

Rekomenduojami pranešimai

Djkarutis    0

1.Jūsų slapyvardis (nick ) žaidime: djkarutis

2.Jūsų vardas:Lukas

3. Kiek jums metų:20

4.Trumpas aprašymas apie save: Esu paprastas draugiškas,išklausantis ieškantis problemos,nedarantis skubotų išvadų,bei svarbausia manau nepiknaudžiaujantis turima priviligeja.

5.Kokie jūsų tikslai serveryje:padėti serverio nariams,tobulinti serverį padėti plėstis,didinti žaidimo draugų ratus,ieškoti nelagalių veiklų (kas man labai patinka)na ir manau padėti visiems kad žmonės pamėgtų serverį dar labiau ir dar daugiau join'intų.

6.Kokie jūsų tikslai gyvenime:na manau visko neminėsiu,bet pagrindus tikrai galiu pasakyti,manau stenktis dėl šeimos taiž pat ir dėl kitų artimų žmonių ir t.t.

7.Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a:Todėl,kad tikrai ilgą laiko tarpa žaidžiu šiame serveryje,daug žaidėjų padedu,tiek klausimais tiek ištekliais,na ir manau būdamas Band priž.būčiau toks pat paprastas kaip esu dabar,būtų galima ir pakalbėti spresti problema draugiškai.

8.

8.Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą:Planų yra tikrai labai daug,bet nemanau,kad visus įmanoma įgyvendinti,pvz manau atsirastų tokių kaip daugiau mini games,spawn dizainų naujesnių,ir daug viso kito ko tik liaudis norės ir visi pritars.

9.Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis:Manau beveik tokia pati kaip ir priž,atlikti jam paskirta veikla pvž kaip:stebėti pvp nenaudėlius,traperius,nelegalius kasinėjimus ir t.t.

10.Kiek laiko galite skirti žaisti musų projekte per dieną:manau daugiau negu kas kitas,galima sakyti būnu on all day all night.

11.Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: pakankamai ilgai nuo 1.16.4 pražaista tiek per tel,tiek per pc.

12.Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: gaila tuomet dar nebuvo aktyvumo rodmenų bet dabartinis yra: 1w 4d 7h 59m 19s.

13.Jūsų charakterio pliusai ir minusai:Pliusai: draugiškas,išklausantis,nuoširdus,taip pats esu stiprių nervų.Minusai:sunkiai išvedamas iš kantrybės,bet kai tai pavyksta,tikrai padarau daug ką negalvodamas kaliu ir apžodžiuoti.

14.Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais:kaip ir minėjau esu mandagus bei draugiškas,be to visi esam žmonės.

15.Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo iš serverio taisyklėmis:Taip dabar jau esu susipažinęs.

16.Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa:Eazy.

17.Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų,lietuviškai:Taip.

18.Jūsų dabartinis rangas serveryje: [LEGEND]

19.Koks savininko slapyvardis serveryje:Stonegrillo

20.Jūsų Discord(Būtinai!): Lukelis#6081

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ziobaras    83

Žaidėjas apgaudinėja su /res apgaulės arba susistaria 1v1 ir apgauna, Prižiūrėtojo anketos atsakymai turėtu būti nuspalvinti kita spalva. Didelis -

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Dovydas    43

anketoje klaidų begalės,  siūlyčiau dar kartą perskaityti serverio taisykles

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

K3ntasz    13

Pirmiausiai tau Lukai, reikia išmokti elementaraus bendravimo su žmonėm, nes kol kas tavo naudojamas "žargonas" tikrai nėra priimtinas mėginant eiti į prižiūrėtojų pareigas, Labai didelis -

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ziobaras    83

Neaktyvus, anketa skurdi. ATMESTA.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose: