Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

BEN4S

Narys
 • Pranešimų skaičius

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

BEN4S paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 28 2020

BEN4S turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

3 Neutral

Apie BEN4S

Paskutiniai profilyje apsilankė

180 profilio peržiūros
 1. Pries, pvz tave pirma karta gali jailint vienas priziuretojas, o kita kart pagaut kitas, tai siulai uzsirasinet ka tokius jailinom? Btw istrinkit savo tuos cheatus ir nesedesit jaile, juk mc zaidziat del idomumo, koks idomumas cytint?
 2. BEN4S

  B0nkuDievas

  Tai i katra tau nicka atsakyt? BonkuDievas ar Bugas?
 3. BEN4S

  Prisistatau ZoLq

  Sveikas atvykęs, ZoLq!
 4. Anketos šablonas Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: BEN4S Jūsų vardas: Benas Kiek jums metų: 19, mėnesio tarpe 20. Trumpas aprašymas apie save: Visų pirma sveiki visi, šiek tiek norėčiau supažindinti su savimi. Esu Benas, esu gero bruožo žmogus, visada žmogui padėsiu, kai tik jam iškils koks nors nesklandumas, į viską visada žiūrėsiu labai rimtai. Charakterio bruožai manau nuo kitų neišsiskiria, visada mėgstu ir pajuokauti ir iškrėsti kažko kvailo, bet viskas proto ribose, esu šaltų nervų, mane sunervinti ar kaip nors įžeisti - ne kiekvienam įkandamas dalykas. Visada priimu kritiką, kad ir kokia ji būtų, teigiama ar ne, juk iš klaidų yra mokomasi. Patirties tokiose pareigose turiu pakankamai, kad galėčiau kandidatuoti į prižiūrėtojus, atitinku visus reikalavimus, kodėl gi nepabandžius ir man? Juk visiems vienodi šansai. Serveryje gal ir neesu labai žinomas, kadangi esu neutralios reputacijos asmenybė. Neslėpsiu vieno dalyko, visada mėgstu veltis į diskusijas, kurios mane domina ir yra kalbama įdomia tema. Kokie jūsų tikslai serveryje: Šiuo metu mano prioritetas - įgauti pakankamą kiekį reputacijos, siekti prižiūrėtojo pareigų. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Gyvenime tikslai yra labai paprasti, esu moksleivis, studijuojantis mechaniką, einu paskutinius metus, pagrindinis tikslas - išlaikyti egzaminus. O jau į ateitį labai neplanuoju, kadangi gali nutikti neplanuotų dalykų. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Atsakymas labai paprastas ir aiškus, atitinku visus reikalavimus, patirtis tokiose pareigose ir aukštesnėse - milžiniška. Todėl norisi savo patirtį gerinti būtent šiame serveryje. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Naujovių nelabai kaip ir atnešiu, bet koks bus pagrindinis tikslas - stebėti cheaterius, kadangi žaidžiant su žaidimą palengvinančiomis programomis nėra įdomumo. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Įrodyti savo vertę, kad tikrai gali būti prižiūrėtojas, užsitarnauti tikro prižiūrėtojo vardą. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Nuo 5 iki 7 valandų Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Patį minecraft žaidimą žaidžiu apie kelerius metus. Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Dabar tiksliai nepasakysiu, kadangi žaidžiau ne su vienu slapyvardžiu ir su tam tikrom pertraukom. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusas tas, kad visada viską moku išsiaiškinti ramiai, neimu visko per daug į galvą. O minusas - retai pasitaikantis, bet išsiblaškymas tam tikrose vietose. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Visiškai taip. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip, kuo puikiausiai. Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip. Jūsų dabartinis rangas serveryje: HERO Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo Jūsų Discord(Būtina! Benas.#3748 Jūsų Skype(Būtina!); benuxas.benuxas2

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
 • Create New...