Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

KlaidasD

Serverio žaidėjas
  • Pranešimų skaičius

    4
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

4 Neutrali

Apie KlaidasD

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: KlaidasD Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: elitas_only Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: Bhop Vaizdinė medžiaga, įrodymai:
  2. Anketos pavyzdys: Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: KlaidasD Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: Aistis420 Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: Autoclicker, maybe hacks, lyg ir valgydamas gp kirto. Vaizdinė medžiaga, įrodymai:
  3. Anketa: Tavo vardas (nick) žaidime: KlaidasD Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Ziobaras Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: Už daikto vogimą be mano leidimo (Tridenta), tridenta gavau nužudes band. prižiuretoja _BlackDemon_. Irodymai (video, nuotrauka): https://paste.pics/H0XC4 yra nuotrauka kad atims tridenta (grasinimai mini), jei reikes daugiau informacijos KD#6400

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
×
×
  • Create New...