Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Tiger

Serverio žaidėjas
 • Pranešimų skaičius

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Tiger paskutinį kartą laimėjo Kovo 28

Tiger turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

2 Neutrali

Apie Tiger

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Tiger

  Ziobaras

  Kaip čia pasakius, kad susimaišei tik bandymas išsisukti, bet tiek jau to. Dar tik klausima turiu ar prižiūrėtojas gali /ignore žaidėją?
 2. Tavo vardas (nick) žaidime: Tigras Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Ziobaras Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: Nepagarbus elgesys, įžeidinėjimai. Irodymai (video, nuotrauka):
 3. Anketa: Tavo vardas (nick) žaidime: Tigras Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Ziobaras Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: Gavau baną ant savo pagrindinio accounto, tada atėjau su altu ir, tiesiog, norėjau tęsti savo kasinėjimus, tačiau Žiobaras iš oro pavogė toolsus (Max deimantinį picką, EFF4 UNB3 kastuvą, Max kirvį) ir sako, jog gražins tik pagrindiniam account'tui. Irodymai (video, nuotrauka): Jo prisipažinimas, kaip jis gražins toolsus tik pagrindiniam account'ui.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
×
×
 • Create New...