Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

klepzas

Serverio žaidėjas
 • Pranešimų skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

klepzas paskutinį kartą laimėjo Vasario 25

klepzas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

2 Neutral

Apie klepzas

Paskutiniai profilyje apsilankė

69 profilio peržiūros
 1. Iš tikrujų nejuokinga anketa. -
 2. Konkrečiau jei galima
 3. Pats paminėjau,jog pasikeitė nick'as.Nematei tai nematei.
 4. O kur tu matai, kad aš sakiau, kad nepriimu kitų nuomonės? Dar kaip tik parašiau, kad kiekvienas turi savo nuomonę, bei mąstymą. Nenoriu daryti čia diskusijos,tad pasakau tik tiek, kad visų nuomone gerbiu ir priimu, kiekvienas turi savo pasirinkimą.
 5. Gal ir skurdoka,bet geriau negu "tuščiažodžiauti" ir rašyti apie save nebūdingus dalykus.Aišku kiekvienas turi savo nuomone,bei mąstymą.
 6. p.s. Ne tik prie Wireless,bet ir prie Flonder13.
 7. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: cl4pzas Jūsų vardas: Kajus Kiek jums metų: 18 Trumpas aprašymas apie save: Esu draugiškas,bendraujantis,atsakingas,kruopštus,šaltų nervų,padedantis,komunikabilus,ramus. Kokie jūsų tikslai serveryje: Tikslą turiu tik vieną.Jis yra,toks galima sakyti nesibaigiantis.Tai turėti,gerą vardą projekte,bei kuo didesnė teigiama reputaciją. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Susirasti darbą,sukurti šeimą,bei gyventi nuostabų gyvenimą su šeima. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Neišskiriu save kažkokiu kitu,nei kiti kandidatai,esame visi tokie pat,tik kitokių charakterių,todėl į šį klausimą atsakyti,negaliu. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Kol kas įdėjų neturiu,bet laikui bėgant,manau sugalvojus to ko dar nėra projekte,būtų įmanoma įgyvendinti. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiūrėti susirašinėjimo langą,padėti žaidėjams kurie susidūrė su problemomis,suteikti informacijos iškilus klausimui apie projektą,ar jo vygdomą veiklą,bausti žaidėjus,kurie apgaudinėja žaidėjus,nepaiso ir pažeidinėja serverio taisykles. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Priklauso nuo dienos užimtumo.Nuo 3 iki 6h. darbo dienomis,savaitgaliais iki 8h. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Žaidžiu nuo 2015 metų. Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Projekte esu nuo 2019 metų,liepos 24 dienos.Bet praejus laikui,palikau projektą ir mečiau minecraft. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai - Esu šaltų nervų,draugiškas su visais ir visada,bei esu pareigingas. Minusai - Esu nekantrus,tas šiek tiek kiša koja.Daugiau minusų,kaip ir neturiu. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip. Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip. Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas Koks savininko slapyvardis serveryje: StoneGrillo Jūsų Discord(Būtina!); Jūsų Skype(Būtina!); cl4pz#2799 skype nenaudoju. Beto neradau kur paminėti,bet esu buvęs šio serverio prižiūrėtojas Wireless laikų,su kitu slapyvardžiu - Kajuzass,tad jei kas esate iš senų laikų ir pamenate,duokit žinoti. PEACE

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
×
×
 • Create New...