Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

lojalumas

Serverio žaidėjas
 • Pranešimų skaičius

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Neutrali

Apie lojalumas

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Serveryje mates mažai, skurdoka anketa šiam kartui -
 2. na, kažka maišai drauguži visu pirma serveryje nebuvau gaves ban'o už čytinima visu antra galbut jei turi kažkokių įrodymų prašau pateik čia čytinimas galbut kad ,,butterfly" click metoda naudoju ir pasiekiu apie 20 cps btw ačiū už nuomone
 3. apie cytus snekat, kažka galimai klysti kadangi niekados nesu čytines o dėl nepagarbaus bendravimo tai buvo praeityje ties tuom susitvarkes ačiū už nuomonę + stipriai aktyvus.
 4. lojalumas

  quano ppk

  Draugiskas pasiulymas, nustokit pestis koks tikslas rasyt ppk po ppk laika savo gaiztat ir tiek sekmes.
 5. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: lojalumas Jūsų vardas: Vaidas Kiek jums metų: 16 Trumpas aprašymas apie save: Sveiki esu draugiškas paprastas vaikinas iš lietuvos kaip ir daugelis kitų žmonių turiu kelis hobius tai čia pora jų ir išvardinsiu - mėgstu išeiti vakarais į gryna orą pabegioti pasportuoti kelis kartus per savaite lankau sunkiaja atletika bei mėgstu žaisti futbolą kažkadaise lankiau futbolą bet dėl tam tikrų priežaščių teko nutraukti tai lasvalaikių tenka eiti į lauka su draugais paspardyti kamuolį šiuo metu esu dar mokinys 9-okas planuoju pabaigti 12 klasių bei rasti sau tinkama darba tiek iš manes. Kokie jūsų tikslai serveryje: Dalis tikslų tai yra linksmai praleisti laiką ar kitaip prastumti pabūti su žaidėjais statyti fermas tapti turtingiausių žaidėjų ir padėti serverio žaidėjams. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Didžiausias tikslas išsikeltas man šiuo metu baigti 12 klasių sėkmingai gerais pažymiais o kiti yra gyvenimiški tai sukurti šeimą rasti sau patinkanti darba surasti svajonių mergina bei likusi gyvenima praleisti linksmai. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Na nes esu aktyvus, draugiškas būves prižiūrėtojas bet ne šiame projekte turintys patirties ir tikslų šiame projekte pagelbėjantis ne vienam žaidėjui bei jau nuo senai žaidžiu tik dabar gaves legalia paskyra teko prisijungti su tokiu vardu. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Komunikavima tarp komandos narių t.y komandos viduje taip pat suaktyvinti prižiurėtojų postą aktyviai padėti serverio žaidėjams jiems suteikti reikalingiausia pagalba bei kitus reikalingus dalykus manau didelių naujovių neinešiu kadangi palaikiui kylama yra o ne iškart tai ateityje manau naujovių atsiras. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiūrėti serverį nuo čyterių, chat teršėjų bei padėti žaidėjams. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 3-5h Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: tiksliai negaliu pasakyti bet nuo 8-9 metų. Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: gal 1-2metus skirtingom paskyrom o su dabartine tai nežinau buvo užregistruota šiais metais bet prisijungta nuo užvakar. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai - Draugiškas, aktyvus pagelbėjantis situacijose komūnikabilus, ramūs, šaltu nervų minusai jog esu nekantrus bet su laikų su tuom susitvarkau. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: taip. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: taip. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: taip. Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: taip moku. Jūsų dabartinis rangas serveryje: Legend Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo Jūsų Discord(Būtina!);Flewless#8904 Jūsų Skype(Būtina!); šiuo metų neturiu bet jei būtinai reikės susikursiu.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
×
×
 • Create New...