Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

`Wireless

Narys
 • Pranešimų skaičius

  31
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4

`Wireless paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 16

`Wireless turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

16 Good

4 sekėjų

Apie `Wireless

 • Gimtadienis 1870.01.01

Paskutiniai profilyje apsilankė

507 profilio peržiūros
 1. gi uzpildziau juoko forma ir as sprendziu ka man reikia veikti toliau o ne tu ps: nieko vps nemokejau kad patekciau.
 2. ℙℝ𝕀𝕊𝕀𝕊𝕋𝔸𝕋𝔸𝕌 𝓥𝓪𝓻𝓭𝓪𝓼: 𝓖𝓲𝔃𝓮 𝓐𝓶𝔃𝓲𝓾𝓼: 19 𝓚𝓸𝓴𝓲𝓮 𝓯𝓲𝓵𝓶𝓪𝓲 𝓳𝓾𝓶𝓼 𝓹𝓪𝓽𝓲𝓷𝓴𝓪: 𝓢𝓲𝓪𝓾𝓫𝓸 𝓜𝓮𝓰𝓼𝓽𝓪𝓶𝓲𝓪𝓾𝓼𝓲𝓪𝓼 𝓶𝓪𝓲𝓼𝓽𝓪𝓼: 𝓙𝓮𝓲 𝓼𝓴𝓪𝓲𝓽𝓸 𝓶𝓮𝓻𝓰𝓲𝓷𝓪 𝓼𝓲 𝓹𝓻𝓲𝓼𝓲𝓼𝓽𝓪𝓽𝔂𝓶𝓪, 𝓽𝓲𝓴𝓲𝓾𝓸𝓼𝓲 𝓼𝓴𝓪𝓷𝓲𝓪𝓲 𝓹𝓪𝓰𝓪𝓶𝓲𝓷𝓼𝓲 𝓶𝓪𝓷 𝓚𝓪 𝓿𝓮𝓲𝓴𝓲𝓪𝓽𝓮 𝓵𝓪𝓲𝓼𝓿𝓪𝓵𝓪𝓲𝓴𝓲𝓾: 𝓖𝓮𝓻𝓲𝓾 𝓴𝓪𝓿𝓪, 𝓻𝓾𝓴𝓪𝓾, 𝓪𝓽𝓸𝓼𝓽𝓸𝓰𝓪𝓾𝓳𝓾. 𝓖𝔂𝓿𝓮𝓷𝓲𝓶𝓸 𝓽𝓲𝓴𝓼𝓵𝓪𝓼: 𝓢𝓾𝓴𝓾𝓻𝓽𝓲 𝓼𝓪𝓿𝓸 𝓼𝓮𝓲𝓶𝓪, 𝓫𝓾𝓼𝓽𝓪, 𝓭𝓪𝓻𝓫𝓪. 𝓩𝓸𝓭𝓲𝓪𝓴𝓸 𝔃𝓮𝓷𝓴𝓵𝓪𝓼: 𝓐𝓿𝓲𝓷𝓪𝓼 𝓜𝓾𝔃𝓲𝓴𝓸𝓼 𝓼𝓽𝓲𝓵𝓲𝓾𝓼: 𝓶𝓪𝓷𝓸 𝓨𝓣 𝓹𝓵𝓲𝓼𝓽: 𝓜5 5𝓤𝓚𝓐 𝓝𝓾𝓸𝓽𝓻𝓪𝓾𝓴𝓪 (𝓷𝓮𝓹𝓻𝓲𝓿𝓪𝓵𝓸𝓶𝓪): 𝓢𝓬: 𝓰𝓲𝓷𝓽𝓪𝓼𝓼𝓼1357 𝙋𝙧𝙞𝙨𝙞𝙨𝙩𝙖𝙩𝙮𝙢𝙤 𝙖𝙣𝙠𝙚𝙩𝙤𝙨 𝙩𝙖𝙞𝙨𝙮𝙠𝙡ė𝙨: 𝙑𝙞𝙨𝙖𝙨 𝙛𝙤𝙧𝙪𝙢𝙤 𝙩𝙖𝙞𝙨𝙮𝙠𝙡𝙚𝙨 𝙠ū𝙧𝙞𝙖𝙪 𝙞𝙧 𝙧𝙖š𝙞𝙖𝙪 𝙖š. 𝘽𝙪𝙫𝙖𝙪 𝙪ž𝙗𝙖𝙣𝙞𝙣𝙩𝙖𝙨 𝙞𝙧 𝙨𝙖𝙫𝙞𝙣𝙞𝙣𝙠𝙖𝙨 𝙥𝙖𝙨𝙞𝙨𝙖𝙫𝙞𝙣𝙤 𝙢𝙖𝙣𝙤 𝙫𝙞𝙨𝙖𝙨 𝙖𝙣𝙠𝙚𝙩𝙖𝙨.
 3. Neturiu jokiu pagaliuku ir itemu, nes viska ateme Danka ir kaip as gadinu ekonomika tu man gali paaiskint? + as net ir nezadu patekti ar sugryzti i priz. Si anketa yra juoko formos, pasigooglinek ka reiskia sarkazmas.
 4. `Wireless

  Pasiulymas.

  Pinigų ir taip lengva gauti, o serveris ir paremtas pvp, šiais laikais visi beveik eina pvp. Todėl visi būsų turtingi.
 5. Taigi tokia idėja jau buvo. Pirma syk 3h jail - Antra syk 1d ban - Trecia syk 7d ban.
 6. Nemanau, kad mane sugundytų prašymas grįžti į pareigas, nes aš iškelčiau labai daug reikalavimų ir serveryje būtų daug griežtesnė tvarka nei buvo.
 7. Ar tikrai? Kas tavo manymu yra pagalba? Statyti fermas tau ir lengvinti darbą? Ar atsakyti į iškilusius klausimus, patarti, išspręsti bėdą?
 8. `Wireless

  REKORDO SIEKIMAS!

  Žaidėjai*
 9. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Wireless Jūsų vardas: Gintautas Kiek jums metų: 19 Trumpas aprašymas apie save: Esu ahuenas. Kokie jūsų tikslai serveryje: Kokie jūsų tikslai gyvenime: Pasiekti viską. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Todėl, kad aš šiuos klausimus ir sugalvojau. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Idėja/5e Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiūrėti serverį nuo parazitų, taipogi ir forumą, discordą. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 24/7. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 10 Metų. Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: 6 - 7 Metus. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: + Nekreipiu dėmesio. - Tokių nėra. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Klausimas, ar mandagūs žaidėjai bus su manimi ir žemesnio rango prižiūrėtojai. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Aš jas rašiau, o savininkas pasisavino mano visas anketas. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Aš gyva kamera. Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Tikriausiai, kad taip. Lenkų nemoku dar. Jūsų dabartinis rangas serveryje: Stock Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo ir Wireless Jūsų Discord(Būtina!); !𝓦𝓲𝓻𝓮𝓵𝓮𝓼𝓼#9999 Jūsų Skype(Būtina!); Savininkas turi.
 10. Atsiblokavimo anketa: Jūsų vardas (nick) žaidime: Wireless Jus užblokavo (prižiūrėtojo nick, vardas): Stonegrillo - Console Priežastis (dėl ko Jūs buvote užblokuotas): Kodėl turi būti atblokuotas: Todėl, kad nepažeidžiau jokių taisyklių. Įrodymai (nuotraukos):

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
 • Create New...