Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

L03

Narys
  • Pranešimų skaičius

    3
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutral

Apie L03

  1. Sveiki, manau jau laikas atpalaiduoti situaciją, paprasčiausiai pasidaviau savininko raginimams pildyti anketą į prižiūrėtojus. Šia anketa - manau sukėliu bereikalingą įtampa ir lengvas melancholiškas kančias šio projekto savininkui.., tipo - ką gi su juo daryti Tebunie tai mano prisistatymo anketa, nes gali būti, esu vyriausias šio projekto žaidėjas for ever. Rakinam. Gražios jums dienos.
  2. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: _L03_ Jūsų vardas: Rolandas Kiek jums metų: 44 Trumpas aprašymas apie save: Žmogus Kokie jūsų tikslai serveryje: Laiko praleidimas Kokie jūsų tikslai gyvenime: Yra toks posakis - Dievo keliai nežinomi , tad su tikslais kažkas į tą pusę Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Nemanau, kad tam turi būti rimta priežąstis Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Manau šis klausimas nelabai tinka šiom pareigom Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Maždaug kaip gero policininko, kuris neima kyšių Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Būnu nuolat, neskaitant gyvybės palaikymo reikalų Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Nepamenu, gal 5-6 metus ar ilgiau. Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: ~4 metus Jūsų charakterio pliusai ir minusai: All in One - griežtas, atlaidus ir teisingas Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Manau šis klausimas skirtas vaikams/paaugliams Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Žinoma Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip Jūsų dabartinis rangas serveryje: SuperVIP Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo Jūsų Discord; PacMan#3886, Skype: -

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
  • Create New...