Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Quano

Serverio žaidėjas
 • Pranešimų skaičius

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2 Neutrali

Apie Quano

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Quano

  quano ppk

  Sveikas, dėkui, kad pats įrodymus prisegei.
 2. Quano

  Opaaaaa

  Sveikas, kam kuri tą ticket'ą, jei pats žinai, jog naudojai. P.S. jeigu gauni ban'ą, o paskui gauni šansą ištrinti viską, tai taip ir padaryk, o ne po pusvalandžio vėl savo daryk. Įrod. https://imgur.com/a/Y5MTHio
 3. Quano

  quano ppk

  Sveiki, pirmiausia, tai dėl tos situacijos su sharp 10-12 sword'ais. Jų viso buvo 6. 4 sharp 12 ir 2 sharp 10. Visi jie buvo inventoriuje. Žaidėjas slapyvardžiu "Spinduliukas" ( žaidė per mano pc ) juos nupirko 10min. prieš mirštant. Deja, tačiau šis žaidėjas yra super jaunas ( 8 metai ) , nežino tokių komandų kaip: /ec, /endersee ir šių item'ų nepasidėjo, o aš tuo metu buvau išėjęs ir neįspėjau jo, kad pasidėtų item'us. 10 sekundžių prieš mirtį šiam žaidėjui pradėjo labai "lagg'inti" ir jis iš išgąsčio pradėjo spausti "pirmyn" mygtuką ir netyčia įėjo į pvp zoną. Suprantu, jog ima pyktis, kad paėmiau tuos item'us, tačiau tai nebuvo pvp, jis buvo be set'o, neturėjo nei opų, nei kitų pvp skirtų item'ų apart tuos sword'us. Beje, jis išėjo į pvp zoną ne /warp pvp, o kažkokioj random vietoj, spawn'e, tai tuo labiau nebuvo tikslo eiti su kažkuo pvp. P.S. Nepradėkit čia rašyti dar labiau ir kelti tos temos, nes bičiukas dabar ir taip parinasi, kad man čia problemų pridarė, tai nekelkit vaikinui dar daugiau streso ;)) Ačiū.
 4. Quano

  Free ban

  https://streamable.com/ppo2xk https://streamable.com/79v6n5
 5. Quano

  Banas

  Labas, visų pirma, tai užtenka ir vienos formos, nereikia kurti dviejų Visų antra, tai cmon, jei darai nesąmones, tai būk vyras ir gavęs pasekmes ( šiuo atveju - ban ) neik ir nesiskųsk. Pats žinai riziką už apgaudinėjimus, kas būna. Įrodymai pateikti vieno iš žaidėjų. https://imgur.com/a/6oOZBXq
 6. Quano

  PPK MrPukisLTU

  Gerbiamas flexai, suprantu, kad noras jaustis svarbiu tau yra neatsiejama gyvenimo dalis, tačiau gal visgi reikėtų pasvarstyti ne tik apie kitus ( žinant tavo pomėgį apkalbinėti kitus ), bet ir atsižvelgti kartais į save ? Kaip vienas serverio žaidėjas ir sakė bendram chat'e: nebe reikalo tave visi d*****, todėl turėtum visų atsakyti sau būtent šį klausimą, ką aš blogai darau, kad mane visi d*****, kai atsakysi į jį ir pasikeisi - net neabejoju, kad po biški tavo ta, kaip sakei " reputacija " sugrįš vėl į teigiamą pusę, bent jau . Pats rašei, jog tave knuff'as privertė viską daryt, taip suprantu, klaidos, visą kitą, tačiau tu ir toliau savo nesamonęs tęsi, tai apie kokią tu pagarbą dar servery drįsti šnekėti ? Pradėk nuo savęs, jaunuoli, o tik paskui kitus kaltink. P.S. Jokio čia free nėra, pats puikiai žinai, ką padarei. Pamąstyk savaitėlę ir sugrįžk jau rimtu vyru, kuris turi nors šiek tiek pagarbos jausmo :)))

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
×
×
 • Create New...