Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

svajunas456

Narys
  • Pranešimų skaičius

    2
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutral

Apie svajunas456

  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: svajunas456 Jūsų vardas: Svajūnas Kiek jums metų:14 Trumpas aprašymas apie save: Eilinis veikėjas. Ainu i mokyklą gryžtu namo ir taip kiekvieną darbo diena. Kokie jūsų tikslai serveryje: Padaryti dar idomesni ir padėti žmonėmis. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Siekti savo nuosavų tikslų. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Nebutinai aš nesu geriausias varijantas. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Nerašysiu čia visiem jog nenukopijuotu kiti žmonės kurie bandys patekti. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Taspats kaip ir paprasto Prižiurėtojo tik ira bandomasis laikotarpis per kurį turi nedaryti klaidų ir Prižiurėti serveri. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 3,4h Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 3 metai Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Grižau šį Wipe bet taip tai 2018 Pirma kartą prisijungiau ir žaidžiau ilgai Jūsų charakterio pliusai ir minusai: + Esu sukalbamas - Sunkiai susitvardau Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Kitaip negali but privaloma Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Labai seniai žinau taisykles nes pats esu buves serverio Savininku kuris buvo pakankamai Populiarus. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: 50/50 Jūsų dabartinis rangas serveryje: Legend Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo Jūsų Discord(Būtina!); Šepetyz#3036 Jūsų Skype(Būtina!); svajunas456
  2. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: svajunas456 Jūsų vardas: Svajunas Kiek jums metų: 14 Trumpas aprašymas apie save: Aš visiškai niekuom nesiskiriu nuo kitų, bet turiu to ko kiti neturi, kiti paprastai sako, kad jie yra geriausi. Aš sakau esu labai geras žmogus, jei reikia pagalbos, aš ja suteiksiu. Nes tie kurie sako jog esa geri dažniausia serveruose nebuna tokie geri. Kokie jūsų tikslai serveryje: Kilti i aukštumas ir plėsti serveri Kokie jūsų tikslai gyvenime: Siekti savo aukštumu. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Kaip gal ir minėjau turiu to ko kiti neturi žmonėms labiau bus malonu žaisti kaip aš busiu nes suteiksiu pagalbos visada. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Dar nežinau bet jeigu pavyktu patekti prižadu parodyti dauk naujoviu. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Bandomasis žodis viska pasako turi klausyti aukštesnių ir prižiurėti nuo Cheateriu ir Chat Teršėju. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 7h Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Nuo 2017-2018 Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Pirma Karta isijunges ir žaides esu 2018 o taip tai visada isijungdavau šeip pasižiurėti kas naujo. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusas toks jog lengvai susilaikau Minusas jeigu pykstu reiškia ir bausiu labai stipriai. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais : Būtinai Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Visada jas žinojau. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Stenksuos Jūsų dabartinis rangas serveryje: Vip[1diena] Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo Jūsų Discord(Būtina!); Jūsų Skype(Būtina!); šepetyz%3036 Skype Nenaudoju.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
  • Create New...