Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Stidda

Serverio žaidėjas
 • Pranešimų skaičius

  14
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5

Stidda paskutinį kartą laimėjo Gegužės 6

Stidda turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

10 Good

1 sekėjas

Apie Stidda

 • Gimtadienis 2001.10.27

Paskutiniai profilyje apsilankė

277 profilio peržiūros
 1. senas ribiata, sudo nemala, prilaikys kak nada, +
 2. Ne ne, tu minecraft'e rimčiausias, be konkurencijos!
 3. Tai aš nieko prieš, daryk tu ką nori, tavo čia reikalas. Jei ir nepriims labai nenusiminsiu, bet tau matosi kad prakaitas per nugara bėga, atsipalaiduok šiek tiek, čia tik minecraft'as Rimtesnių gi čia už tave nėra.
 4. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Stidda Jūsų vardas: Matas Kiek jums metų: 20 Trumpas aprašymas apie save: Jaunas, laikinai traumuotas, nuo darbo atleistas pilietis ieškantis kaip užmušti laiką internete. Užsispyręs, neapleidžiantis tikslų žmogus kuris siekia savo net ir sunkiausiu metu. Iškalbingas bei draugiškas, neatsisakantis įvairiausių diskusijų su visokiausiomis personomis, tačiau kartais ir toks kuris gali mestelį vieną kitą šiurkštesnį žodelį. Komunikabilus, nelinkęs be žinios dingti kaip į vandenį, na o atsitikus bėdai apie dingimą informuojantis žmogus. Prašote trumpai, tad daugiau ir nesiplėsiu. Kokie jūsų tikslai serveryje: Kalnų versti nesiruošiau pirmą kart čia būdamas, nesiruošiu ir dabar. Tikslai paprasti - padėti žaidėjams išnarplioti minecrafto sunkumus, kuo aiškiau atsakyti į klausimus kurie jų neramina, nubausti blogiuką kuris iš kažko atimė visą turtą naudodamas palengvinančias programas. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Pasveikti, grįžti į darbą, taip pat ir į rutiną kurioje buvau, nieko daugiau nereikia. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Manau todėl. nes pildydamas šią anketą automatiškai pasižadu padėti serveriui, žaidėjams, komandai kilti aukštyn. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Manau būnant bandomuoju prižiūrėtoju turėčiau koncentruotis ne į naujoves, o į savo išlikimą komandoje. Turėčiau stengtis, jog visos mano skiriamos bausmės yra teisingos ir nešališkos bei pilnai išaiškintos. Taip pat turėčiau stengtis įrodyti aukštesnių rangų komandos nariams jog esu vertas likti komandoje ir dirbti kartu. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Kaip ir aukščiau sakiau, įrodyti komandai, jog sugebėsiu atlaikyti bandomąjį laikotarpį komandoje ir nepasišiukšlinsiu, parodysiu kad buvau pasirinktas teisingai. Be įrodinėjimų komandai bandomieji prižiūrėtojai taip pat prižiūri serverį, PVP areną nuo kenkėjų. Padeda žaidėjams spręsti jiems kilusias problemas. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Kaip ir sakiau, esu traumuotas, tad manau daugmaž penkias valandas per dieną galiu skirti. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Ilgai. Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Nepamenu. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai - draugiškas, komunikabilus, iškalbingas, užsispyręs. Minusai - irzlus, greit užsidegantis, kartais neprilaikantis liežuvio už dantų kai to galbūt reikia. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip. Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Kažkiek, taip. Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas. Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo. Jūsų Discord(Būtina!); Jūsų Skype(Būtina!); DC - Kingas#5575 Skype - live:.cid.a3957034485d910f
 5. Stidda

  Atranka v3

  Nieko asmeniško. Bet su tokiais šriftais, spalvom į serverį atsinešk ir akinių, lešių kartu su tuo pozityvu.
 6. Sv, dar vis madoj anketas į komanda pyškint parašius du sakinius, ania? 😄

  1. FunnySunflowers
  2. MrPukisLTU

   MrPukisLTU

   Senbuviams nemadinga. Negražiai atrodys. 

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
×
×
 • Create New...