Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Virtakas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Viskas, kas parašyta nario Virtakas

 1. Esi potencialus kandidatas į šį postą, bet kaip ir minėjo Dovydas minusas 12-os valandų darbas. Serveris aktyvus nuo 12:00 iki 23:00. Tuo tarpu žaidžia virš 60 žmonių. Tau baigus darbą tiesiog yra nulis naudos jungtis į servą.
 2. INFORMACIJA Pritrūkai resursų ir neturi laiko jų ieskoti? - siūlau tau Virtako resursų krautuvėlę. Ką tau ši krautuvėlė gali pasiūlyti? Siūlo kokybiškiausius, bei greičiausiai gaunamus tiekiamus serveryje, bei mandagia komandą. Ką jum reikia žinoti prieš perkant mūsų paslaugas. TAISYKLĖS Apsimetinėjant mūsų darbuotojų, automatiškai būsite įrašomas(a) į juodąjį sąrašą. Prieš perkant žinoti tam tikrą kiekį, kurio reikia jums. Dėl paslaugos būtinai rašyti pardavėjui į discord Esant juodajame sąraše, negalite naudotis mūsų paslaugomis. Velkant laiką, bandant išsisukinėti iš paslaugos apmokėjimo, nutraukiame paslaugą ir privalote pildyti iš naujo. Prieš perkant būtina atsakyti į pateikta anketos šabloną. Esant naujokui, taikoma nuolaida. Privaloma uždėti PATINKA ant temos, prieš perkant. ***JEIGU KAŽKO NEPAMINĖJAU, NEREIŠKIA KAD GALIMA TUO NAUDOTIS. KAINORAŠTIS Copper ingot: 10/5$ Iron ingot: 10/50$ Gold ingot: 10/60$ Diamond ingot: 10/150$ Netherite ingot: 10/8.000$ ***Jeigu kažko nepaminėjau visada galite parašyti discord’e. UŽSAKYMO ANKETA Nickname žaidime?: Jūsų tag discorde?: Kokius resursus perkate?: Ar paspaudėte PATINKA ant temos?: Pagarbiai Virtakas!
 3. Geros anketos pavizdys. Kadanagi bendravardis + už tave.
 4. Kalba apie tai, kad tavo sakiniuose yra tokių klaidų, kurių tikriausiai penktokai nedaro.
 5. Skyrus daugiau nei 10min anketai, būtum sukuręs masterpiece.
 6. Potencialus kandidatas. GOOD LUCK BIČIUKAS.
 7. Kaip ir Dovydas sake, skurdoka skurdoka. + pasimokink dar mokykloi skaitymo, arba namie knygų paskaityk ir išeis sakinį gražiai suformuluot.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
 • Create New...