Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

im731v

Narys
  • Pranešimų skaičius

    2
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Neutral

Apie im731v

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: im731v Jūsų vardas: Ignas Kiek jums metų: 14 Trumpas aprašymas apie save: Laabas, aš prisistatau vardu Ignas esu iš Klaipėdos rajono. Būnų draugiškas, atkaklus, bei žinoma darbštus. Kokie jūsų tikslai serveryje: Nesiekiu siekt didžiausio, bet siekiu išlipti iš Naujoko vietos. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Dar neturiu, nes ne paaugęs, o kol augsiu planai keisis. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Kaip ir minėjau, esu atkaklus, draugiškas, bei komandiškas. Pakankamai išmokytas nubausti kitą nusikaltėlį, kad nebūtų skandalų. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Nemanau, kad biera ką įnešti, bet su ateičiu būtų draugiškumas. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Bausti serverio žalotojus, kurie nori kenkti sistemoms ar žaidėjams. Daryti patikras nuo "Palengvintų programų" radus bausti. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Apytiksliai 3 valandas greičiausiai. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 7-erius metus, greit bus 8 ;> Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Startinau nuo 2019 jei gerai pasakiau. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: +: Mandagus, draugiškas, užjaučiantis, o minusų lyg neturiu. . Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Žinoma Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Aha Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas Koks savininko slapyvardis serveryje: StoneGrillo Jūsų Discord(Būtina!); SakutsuJ#0068 Jūsų Skype(Būtina!) Tokio kol kas neturiu,prispaudus reikalui, susikursiu
  2. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: im731v Jūsų vardas: Ignas Kiek jums metų: 14 Trumpas aprašymas apie save: Kaip minėjau - vardu Ignas. Aš linksmas, draugiškas, užjaučiantis. Laisvu laiku žaidžiu prie kompiuterio - Einu į lauką. Kokie jūsų tikslai serveryje: Baigti mokyklą :c Kokie jūsų tikslai gyvenime: Dar tokiem nepasiruošęs, bet manau ateis tas laikas kai jau bus. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Esu pakankamai apmokytas prižieti ar suteikti pagalbą kitiems. Būnų draugiškas, supratingas. Pakankamai esu atidirbęs prižiūrėtojo pareigose, kad norėčiau dar išvysti jas. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Neturiu ką įnešti, bet atėjus laikui bus Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Kaip ir daugelis manytu, Prižiūrėti nuo įšorės kenkėjų. Kad serveris netaptu šiukšlynu ir padarytu jį geresniu Užblokuodamas, užtildydamas, įspėjamas, įkalinamas. Taip jie išvalo kenkėjus, kad negadintu serverio Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 3/4 valandas Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 7 metus :CC Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Pradėjau šiandien, bet užsukau patį pirmą kartą 2019-07-13 Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai: Draugiškas kitiems, mandagus, užjaučantis, o minusų lyg neturiu. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas. Koks savininko slapyvardis serveryje: StoneGrillo Jūsų Discord(Būtina!);.enoa#0068 Jūsų Skype(Būtina!); Dabar neturiu, bet užreikus reikalui susikursiu.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
  • Create New...