Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

dinasfe

Serverio žaidėjas
 • Pranešimų skaičius

  32
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

dinasfe paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 8 2021

dinasfe turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

8 Neutrali

Apie dinasfe

Paskutiniai profilyje apsilankė

155 profilio peržiūros
 1. Tavo vardas (nick) žaidime: dinasfe Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: karma Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: banas 2d už nieka Irodymai (video, nuotrauka): https://imgur.com/a/UwA7pXE
 2. dinasfe

  Stonegrillo

  +rep dedu esu mates kaip skraido tikrai banins ji savininkas
 3. dinasfe

  Lita

  Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: saimys Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: lita Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: pvp zonoje god naudojimas Vaizdinė medžiaga, įrodymai: https://imgur.com/a/jDzMK5G
 4. Tavo vardas (nick) žaidime: Petras3 Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: ac1d7 Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: free banas net nedarė jokios patikros Irodymai (video, nuotrauka):
 5. dinasfe

  Ac1d7

  i sigma nekreipkit dėmesio netyčia čia
 6. Tavo vardas (nick) žaidime: Petras11 Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Ac1d7 Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: free jailino sako kad tipo pernešu daigtus iš jailo nors prisijungiau su acc ir jaile atisradau nes seniau buvo 2d jailini ir kažkoks ciuvas man itm sumete ir užjailino Irodymai (video, nuotrauka):
 7. dinasfe

  Lempinis

  Skamba teisingai + rep
 8. Tavo vardas (nick) žaidime: dinasfe Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Lempinis Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: Patikra padarė ir net neraše kiek laiko turiu pridet ji dc gal už kokiu 2min iškarto užbanino net nespejau dc isijunkt Irodymai (video, nuotrauka):

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
×
×
 • Create New...