Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

juodaodis

Narys
 • Pranešimų skaičius

  24
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

Viskas, kas parašyta nario juodaodis

 1. juodaodis

  Papeikimas.

  Dzeinny, Evute :).
 2. juodaodis

  Papeikimas.

  Vibriks būtų ir parašęs ppk, negyvenk kitų žmonių gyvenimu cukre,be i nustok būt princese,kuri bus neliečiama o štai ir ss iš mano pusės.
 3. juodaodis

  Papeikimas.

  Kai įrodymus pateiksi panelyte,tada gali rašyt ppk,o dabar geros dienos.:)
 4. juodaodis

  juodaodis ppk

  Dėkoju !
 5. juodaodis

  ppk juodaodis

  Buvai įspėtas jog to nebedarytum,bet naudojai spam botą ,tai dėl to ir nepaisei kas buvo prašoma.
 6. -, nenorėčiau tokio kolegos ,kai neturi nei pagarbos , nei orumo bendraut su administraciją.
 7. juodaodis

  Juodaodis ppk

  https://streamable.com/ch3fcv mielas drauge.
 8. juodaodis

  ppk juoaodis

  Tu turėk ką nori . Tu ten /warp hackpvp daryk irgi ką nori Jis kasė duobe.
 9. juodaodis

  ppk juoaodis

  Gogito nusiųstas klipas kaip, "Ubufas" neasako į žinutes, griauna , video pabaigoje parašė tuoj, naudojo ghost client (Fabric Mod Loaderį) Su automine atskiru failu kuris jį slepia , jis paspaudęs "Shift" dešinį mygtuką atidarė langą su visomis galimybėmis kaip : Infinity Mine" ir t.t.. Jis per patikrą sakė jog jis turi juos ,bet jų nenaudoja, akivaiždžiai matėsi jog naudoja , nepaiso į mano žinutes dėmesio , prieš. rec jau rašiau ,kad patikra nieko neatrašė ,bei tesė ką darė . Pats prašė jog užbaninčiau aš jį ir jis eitų savais keliais ,bet žmogus norėjo visos tiesos ,tai va. Ubufai. turėkis.
 10. juodaodis

  ppk juoaodis

  sakau tikiuosi pasimokei ir priimk už ką gavai baną.bei nebedaryk taip ,nes tikrai negražu . Ir jeigu taip , man reikėjo į žinutes atrašyt , nes totaliai automininai, žmonės nesiskūstų jeigu nebūtum .
 11. juodaodis

  ppk juoaodis

  Na tėvai čytus turėjai,bei naudojai juos : Auto minui. Neatrašei man geras 30sek. į žinutes taip ,kad sėkmės toliau duobėse autominint.
 12. juodaodis

  Papeikimas Juodaodžiui

  Duovyds, žmonės būna ir afk , bei Ačiū už žinutes tavo , čheateriai yra jailinti.
 13. juodaodis

  Idėja

  Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: juodaodis Kam pasiūlymas skirtas (forumui ar serveriui): serveriui. Kodėl ši įdėja yra naudinga ir turi būti įgyvendinta: Nes turbūt daugumai patiktų,bei smagiau žiūrėti į chat `ą. Detalus pasiūlymo aprašymas: Kad rodytų alliance chat`e nickus, o ne paprastus vardus.
 14. Bei yra cheateris su proof . :)) linkas pas Kotryna
 15. Tavo vardas (nick) žaidime juodaodis Pagyrimas asmens vardas (nick) žaidime: Kotrynaww Už ką rašote prižiūrėtojui: pagyrima*. Greitai ir atsakingai reguoja į reportus/žinutes, aktyvi , greita su cheteriais , bei jų pašalinimu. Irodymai (video, nuotrauka): Nemanau ar tam reikia Tikiuosi pagyrima parašiau čia, nes neradau pagyrimu roomo.
 16. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: juodaodis Jūsų vardas: Nedas Kiek jums metų: Rugsėjį 16. Trumpas aprašymas apie save: Esu draugiškas tolerantiškas žmogus, turintis laiko žaidimams , galintis išspręsti betkokį konfliktą, bei sutart su visais žaidėjais. Kokie jūsų tikslai serveryje: Mažint cheaterius, scammerius, palaikyt tvarką, bei išlaikyt gera nuotaiką žaidime,kad žaidėjams būtų neliūdna , suteikt pagalba bet kokiam serverio žaidėjui jeigu jos reikia. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Baigti mokykla , stoti į kariuomenę po kariuomenės eit į Kolegiją. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Esu sutariantis su žaidėjais , nesu toxic , turiu labai daug patirties priž. srityje , buvęs ilgą laiką ir gerai sekėsi. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Pasistengsiu padaryt įdomių eventų , gerais prizais , bei smagia veikla serveryje , kad nebūtų nuobodu sėdėt serveryje be jokios veiklos. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Žiurėt tvarką, gaudyti cheaterius, prižiūrėt tvarką serverio chate, tikrint ar nėra bugų, žiurėt ar nėra nelegalios veiklos, stabdyti scammerius . Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 5-12 valandų be problemų. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 2016 pradėjau. Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: 2017 jau žaidžiau šį serverį. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Aš apie save nieko negaliu pasakyt,bet turiu kelis + : esu draugiškas , nesu tikrai toxic , malonus žmonėms galintis spręsti problemas. - aš pats negaliu jų išvardint. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Tikrai taip, aš visiems esu mandagus , bei tolerantiškas. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip, susipažinau Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip mokėsiu. Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Tikrai taip. Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas, grižęs po ilgos pertraukos , nieko nespėjau nuveikt , bet įsivažiuoju! Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo Jūsų Discord(Būtina!); Jūsų Skype(Būtina!); Dc: Jt#1650 Skype: Jt

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
 • Create New...