Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Stipruolis789

Narys
 • Pranešimų skaičius

  16
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

Stipruolis789 paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 21 2021

Stipruolis789 turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

4 Neutral

Apie Stipruolis789

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Jūsų vardas (nick) žaidime: Stipruolis789 Jus užblokavo (prižiūrėtojo nick, vardas): MrPukisLTU Priežastis (dėl ko Jūs buvote užblokuotas): As buvau /warp pvp rasiau visi judam csn /res tp bet365, o as to tarpu buvau pvp net nebuvau nuejas i resa ir niekam nepravedziau csn nei 1 statymo ir tada atejo mrpukis sako stop pvp nutelino i resa sako kur licenzija? sakau nera sako tai gausi bana sakau niekam nepravedziau, nes net tuscias resas buvo kai atitelino ir pyst sako tikrinam logus? sakau ok ir po 1 min kazkur bana piso uz nieka ;D uz tai, kad ant prikolo parasiau visi judam i mano resa nu ahuenai cia ;D Kodėl turi būti atblokuotas: Nes gavau bana uz nieka lol. Įrodymai (nuotraukos): Tikrinkit logus.
 2. Stipruolis789

  Lita

  Pliusas ++++++ Labai draugiska ir padedanti
 3. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Stipruolis789 Jūsų vardas: Imantas Kiek jums metų: 16 Trumpas aprašymas apie save: Esu neįprastas žmogus, sportiškas, motyvuotas, disciplinuotas, darbštus žmogus, mėgstu kovinį sporta ir sportuoti salei Siekiu tikslų ten kur man sekasi ir patinka, sunkiai dirbu dėl tikslų ir visados tesiu pažadus, bei greitai mokausi iš klaidų. Kokie jūsų tikslai serveryje: Visu pirma pagerinti serverį, siekti aukštū pareigu, padėti žaidėjams, sutramdyti taisyklių pažeidėjus. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Šiuo metu siekiu MMA karjeros pradžiai planuoju tapti Lietuvos čempionu, o paskui jei viskas gerai bus bandysiu jau į UFC (Ultimate Fighting Championship), o kitas tikslas tai būtu finansine neprikausomybė, mokinuosi užsikalt tiek pinigu, kad net užteks 9 gyvenimams. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Noriu išbandyti kažka naujo visokias komandas, situacijas kaip ir žinau, bet jei suklysiu išmoksiu iš klaidos, ir neturiu ką žaist per PC kai viska baigiu Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Visko ko tik galiu ir kas geriausia. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Gera, esu buvęs kaikuriose serveriose Adminas, prižiurėtojas, bet tuo metu man buvo 13 ar kiek metų. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Priklauso kokia diena jei treniruotės ar pnš tai 3-5h Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Su pertraukom 10 metų gal daugiau, nežinau tiksliai nepasakysiu gi ;D Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Normaliai gal 1-3 metus su pertraukom dauguma senu žaidėju bei prižiurėtoju mane atsimintu ;D Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai manau yra tokie: Motyvuotas, disciplinuotas, niekada nepasiduodu, darbštus, draugiškas, padedantis, o minusu kaip ir nėra. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Žinoma. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip, kažkada siekiau Youtuberi'o karjeros ;D Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip. Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas, nes vėl gryžau į mc po pertraukos. Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo. Jūsų Discord(Būtina!); Hardcoalas#5619 Jūsų Skype(Būtina!); live:.cid.64fb530b1858030f, Imantoske793.
 4. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Stipruolis666 Jūsų vardas: Imantas Kiek jums metų: 15 Trumpas aprašymas apie save: Esu paprastas, draugiškas, darbštus, motyvuotas žmogus mėgstantis sporta, Kokie jūsų tikslai serveryje: Siekti aukštumu ir pagerinti serverį. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Na šiuo metu aš bandau siekti kickbokso karjeros ir sekasi gan neblogai ;) Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Manau, kad serveryje yra gan nemažai žaidėju naudojančiu palengvinančias programas, bei buggina daiktus ar kaip kitaip kenkia serveriui, ir dar padėčiau žaidėjams su ju problemomis ar iškylančiais klausimais. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Na daryčiau eventus kokius nors kad žaidėjai nenuobodžiautu ir kitus dalykus kad serveryje butu daug nenuobodu ir kad atsirastu daugiau žaidėju. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiuri server'į, kad būtu tvarka nuo visokiu sukčiū, čyteriu, padėčiau žaidėjams su helpop ir taip su problemomis/klausimais. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Daug kadangi dabar su sugipsuota ranka o su ja busiu vos ne mėnesį tai apie 5-8h galėčiau. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Pora metų. Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Metus tai tikrai jei ne 2. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Sąžiningas, darbštus, nepasiduodantis, ne "Toxic" kaip sakoma. Minūsai - Na kaip ir nėra nebent "Užsispyręs" nors pagal mane kaip ir gerai. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Žinoma. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Aš galiu būti gyva kamera. Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Manau, jog taip. Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas, nes buvo wipe. Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo. Jūsų Discord(Būtina!); Pijonerius121#1362 Jūsų Skype(Būtina!); live:.cid.3b0f6ebf4be217c2

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
 • Create New...