Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Hypnotist

Narys
 • Pranešimų skaičius

  29
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Hypnotist paskutinį kartą laimėjo Gegužės 14

Hypnotist turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

9 Neutral

Apie Hypnotist

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Hypnotist

  Zappukas

  Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Hypnotist Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: Zappukas Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: Nežinau kaip čia šitą parašyt kuo nusižengė, bet matosi, kad akivaizdžiai čytiną. Įrodymai:
 2. Hypnotist

  csgo

  Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Hypnotist Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: csgo Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: -/god komandą /warp pvp arenoje. Įrodymai:
 3. Hypnotist

  bsdv

  Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Hypnotist Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: bsdv Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: Palengvinančių programų naudojimas. Įrodymai:
 4. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Hypnotist Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: VaikuPisejas Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: Palengvinančių programų naudojimas. Įrodymai:
 5. Hypnotist

  priz.

  Anketoje yra nemažai klaidų. Mano nuomonė -
 6. - Čytina pvp arenoje kiekvieną dieną.
 7. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Hypnotist Jūsų vardas: Evaldas Kiek jums metų: 18. Trumpas aprašymas apie save: Kaip ir minėjau man 18 metų. Einu į IV gimnazijos klasę. Mėgstu įvairų sportą. Esu pozityvus, bendraujantis, konflikto nekeliantis žmogus. Kokie jūsų tikslai serveryje: Prižiūrėti serverio chat'ą ir gaudyti blogiukus tiek warp pasaulyje, tiek pvp arenoje. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Tai mano tikroviškiausias tikslas manyčiau būtų baigti mokyklą, susirasti svajonių darbą, pradėt normalu gyvenimą. O toliau viskas pasimatyt ateityje. Visgi svajonių įgyvendinimas reikalauja labai daug aukų. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Galiu save laikyti tikrai aktyviu žaidėjų, esu aktyvus, tiek dieną, tiek naktį. Bet čia jau turėtų pasirinkt ar manę ar nemanę aukštesnioji serverio komandą. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Aktyvumo naktimis, kurio tikrai reikėtų jūsų serveryje kiek esu pastebėjas. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Band.Priž paskirtis yra prižiūrėti serverio chat'ą, bei gaudyti serveriui žalą darančius blogiukus. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 4-8h priklausomai nuo to, kiek būsiu užimtas tą dieną. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Minecraft platformoje esu jau tikrai gan ilgą laiką, galima sakyt kad nuo 2012 metų. Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Jūsų projektą prisimenu iš seniau, šį projektą žaidžiau prieš 4 metus atgal, bei atsirado noras vėl sugrįžti atgal. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai 1. Esu max bendraujantis žmogus. 2. Viską sakau atvirai, visiškai nieko nemeluoju. Minusai - 1/2 Jeigu žaidėjai elgiasi su manimi blogai, taip aš pats elgiuosi ir su jais. (No hate) Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Kaip gi gali būt nemandagus su savo komandos nariais, žinoma reikia, būt mandagiais, padėti kai atsiranda bėda, bei visada ištiesti pagalbos ranką. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa; Na, čia jau pats lengviausias dalykas, mano manymui. Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Visapusiškai taip! Jūsų dabartinis rangas serveryje: "Patyres" , bet per šia savaitę, o gal ir greičiau su tokiu aktyvumu galiu užtikrintai sakyti kad pasieksiu maksimalų serverio rang'ą. (Serveryje žaidžiu 3-dieną) Koks savininko slapyvardis serveryje; Stonegrillo Jūsų Discord(Būtina!); Jūsų Skype(Būtina!); Discord - Hypnotist#9976

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
 • Create New...