Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Hypnotist

Narys
 • Pranešimų skaičius

  29
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Hypnotist paskutinį kartą laimėjo Gegužės 14

Hypnotist turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

9 Neutral

Apie Hypnotist

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Tavo vardas (nick) žaidime: Hypnotist Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Wyjajy Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: Sakė čytus, net nežinau kokius. Irodymai (video, nuotrauka): .
 2. Hypnotist

  ppk juoaodis

  Neatrašė kaip ir minėjai "30sek" nes pasižiūrėk kaip kreipeisi pačioj pradžioj į žmogu, tu parašėi tik pridėk į "discordą" neminėjai nicką, o tik paminėjus jo nicką, jis iškarto tau, atrašė. + numesk profus.
 3. Tavo vardas (nick) žaidime: Hypnotist Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Juodaodis Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: /warp pvp zonoje ėjau pvp, kitaip sakant žudžiau žaidėjus ir iš oro pradėjau gaut jai/unjail, iškarto man sutrukdė žudyti kitus, nes teleportuodavo atgal, viskas matosi nuotraukoje. Irodymai (video, nuotrauka): https://prnt.sc/148mpm5
 4. Hypnotist

  ppk hypnotist

  Sedėdamas su juo discord platformoje, neturi esmės, jog jis čia yra mano max draugelis ir, kad negalėčiau jo baninti. Btw gerai, targetinsiu tavę visą laiką dabar
 5. Hypnotist

  ppk hypnotist

  Nežinau, nuo kada tau yra "rytas" :Ddddd, bet tikrai serveryje nebūnu aš 24/7 ir nematau, kada jūs automininat ir kada ne, kartais užmetu akį ir tiek, bet taipogi šiandien jis pats būvo užblokuotas per dauguma paskyrų. + papeikimas eina dabar apie tavę, nesuprantu kodėl prikišinėji kitus žaidėjus.
 6. Hypnotist

  ppk hypnotist

  Gerai neišsidirbinėk, pažiūrėk į savo papeikimo žinutę ir į video.
 7. Hypnotist

  ppk hypnotist

  Pas tave 3 kartus ėjau tik įeidamas į /v ir atsiteleportuodamas pas tavę tu iškarto atsijungdavai. Šitą gali irgi priimt kaip įspėjimą.
 8. Hypnotist

  ppk hypnotist

  Viskas bvvo visiškai ne taip. Chroniau. Visiškai neįsivaizduoju, kaip tu galėjai grįžęs iš afk atsijungti jeigu prieš išeidamas su vis dar kasinėjaisi, viskas pasimato video. https://youtu.be/O7BlCm6MpFE
 9. Hypnotist

  įžeidė mane

  Viskas jau yra atsakyta viršuje, jeigu kažkas tau dar neaišku, nueik ir pasiskaityk iš naujo. O dėl metų neesu emambas nemeluoju, nesijaudink!
 10. Hypnotist

  įžeidė mane

  Visi įrodymai pasimatytu žemiau šitos žinutės, bet kadangi jų neturiu/nepasidares, kadangi nėra visiškai čia jokio nusikaltimo mano manymui.
 11. Hypnotist

  įžeidė mane

  Paminėdamas "sveiki" neturėjau omeny jog paminėjau būtent visą servery, nes tai gali būti ir 2 žmonės, o ypač tavę "pilnameti". Prisijunges į serverį atėjau būtent prie Wyjajy, ir cukrinukes pasisveikindamas draugiškai tik su jais kaip nutinka beveik eilinę dieną serveryje. Tai, kad nesusireikšmink, jog šį žinutė būvo skirta grynai tau!
 12. Hypnotist

  ppk inferno456

  Normaliai čia prižiūrėtojau "prikolini", žaidėją laikai ne žmogum, o šunimi.. Pareiguose būdamas, bent su žaidėjais taip elgtis neturėtum. BAUSTI.
 13. Hypnotist

  Zappukas

  Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Hypnotist Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: Zappukas Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: Nežinau kaip čia šitą parašyt kuo nusižengė, bet matosi, kad akivaizdžiai čytiną. Įrodymai:

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
 • Create New...