Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Th3Lukass_

Serverio žaidėjas
 • Pranešimų skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Th3Lukass_ paskutinį kartą laimėjo Vasario 14 2021

Th3Lukass_ turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

4 Neutrali

Apie Th3Lukass_

 • Gimtadienis 2001.04.07

Paskutiniai profilyje apsilankė

433 profilio peržiūros
 1. ūsų slapyvardis (nick) žaidime: DeadMau5 Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: HarisPoteris, VyckaBycepsas Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: Bhop-aura. Vaizdinė medžiaga, įrodymai:
 2. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: DeadMau5 Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: Luxonas, Profas295 Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: Bhop-aura. Vaizdinė medžiaga, įrodymai:
 3. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: J4ckas_ Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: asasilas Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: Bhop-aura. Vaizdinė medžiaga, įrodymai:
 4. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: J4ckas_ Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: CloudTaste, NigaNigaNigaScam Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: Bhop-aura. Vaizdinė medžiaga, įrodymai:
 5. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: J4ckas_ Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: xxGustaSxx, NigaNigaNigaScam Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: Bhop-aura. Vaizdinė medžiaga, įrodymai:
 6. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: J4ckas_ Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: Nigeriuks Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: Kaip matoma video, bhop-aura. Vaizdinė medžiaga, įrodymai:
 7. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Th3Lukass_ Kam pasiūlymas skirtas (forumui ar serveriui): Serveriui. Kodėl ši įdėja yra naudinga ir turi būti įgyvendinta: Manau taip būtų visiems geriau, nes šiuo metu kadangi yra combat timeris per kurį galima žudytis safe zonoj, tai visi gali surinkti item'us. Detalus pasiūlymo aprašymas: Pasiūlymas būtų toks, kad nužudžius žmogų kokia minutę laiko tik tu vienintelis galėtum paiimti jo daigtus nuo žemės, esu matęs kažkur tokį plugin'a ir manau jis tikrai padėtų tiek žmoniems kurie eina pvp ir negauna itemų, nes kažkas kitas susirenka.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
×
×
 • Create New...