Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Th3Lukass_

Narys
 • Pranešimų skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Th3Lukass_ paskutinį kartą laimėjo Vasario 14

Th3Lukass_ turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

4 Neutral

Apie Th3Lukass_

 • Gimtadienis 2001.04.07

Paskutiniai profilyje apsilankė

196 profilio peržiūros
 1. ūsų slapyvardis (nick) žaidime: DeadMau5 Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: HarisPoteris, VyckaBycepsas Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: Bhop-aura. Vaizdinė medžiaga, įrodymai:
 2. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: DeadMau5 Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: Luxonas, Profas295 Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: Bhop-aura. Vaizdinė medžiaga, įrodymai:
 3. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: J4ckas_ Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: asasilas Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: Bhop-aura. Vaizdinė medžiaga, įrodymai:
 4. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: J4ckas_ Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: CloudTaste, NigaNigaNigaScam Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: Bhop-aura. Vaizdinė medžiaga, įrodymai:
 5. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: J4ckas_ Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: xxGustaSxx, NigaNigaNigaScam Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: Bhop-aura. Vaizdinė medžiaga, įrodymai:
 6. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: J4ckas_ Nusižengusiojo slapyvardis (nick) žaidime: Nigeriuks Kaip nusižengė žaidėjas ar pakenkė: Kaip matoma video, bhop-aura. Vaizdinė medžiaga, įrodymai:
 7. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Th3Lukass_ Jūsų vardas: Akivaizdu manyčiau jog (Lukas) ;D Kiek jums metų: 19. Trumpas aprašymas apie save: Mėgėjęs pajuokaut, bei paprikolint, šiaip lengvo būdo žmogus, laisvalaikis kompiuteriniai žaidimai, bei sportas, esu draugiškas bei lengvai susikalbamas, turiu šiokių tokių bendravimo sugebėjimų, bei galiu ištiesti pagalbos ranka kai jos reikia. Kokie jūsų tikslai serveryje: Na, kaip ir visur kitur manau padaryti serverį geresnia vieta žaidėjam bei padaryti serverį švarų nuo žmonių su palengvinančiomis programomis. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Na, manau kaip daugumos žmonių, bet šiuo metu pagrindinis tikslas manau būtų įsigyti nuosava būstą bei transporto priemonę. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Na, esu buvęs prižiūrėtojęs du kartus šiame serveryje, manau pareigas tikrai suprantu bei žinau kokia atsakomybė tektų. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Manau gražesnį bendravima, daugiau tvarkos bei aišku, švaresnį serverį. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Na, manau įrodyti jog turi sugebėjima bei kantrybę laikyti pareigas, ir beabejo pakilti į aukštesnes su laiku. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Manau 5h laisvai, priklauso nuo dienos ar ji užimta, ar laisva. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Iš tiesų nuo 2012 metų, esu gan patyręs žaidėjas. Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Jeigu be pertraukų tikriausiai 5 metus, jeigu su pertraukom 6 su pusę. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai, jog nesu greitai "Užsiplieskiantis" asmuo, niekuomet nesinervuoju dėl dalykų kurie nėra svarbūs, kadangi čia tik žaidimas tai kad kažką įžeisčiau ar panašiai tokio atvejo nebūtų. Minusas gal esu truputį per daug pasitikintis žmonėmis, kurie turi antrą bloga pusę. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Beabejo, turint prižiūrėtojo pareigas, yra vienas iš rimtesnių dalykų reikia gerbti savo kolegas, bei žaidėjus kad nebūčiau nemėgiamas serverį, Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip, susipažinau. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Tikrai taip, užsiėmu cheaterių gaudymu ir panašiai. Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Manyčiau rašyti tai moku, tik su skirybos ženklais esu truputį susipykęs. ;D Jūsų dabartinis rangas serveryje: Šiuo metu esu Elitas. Koks savininko slapyvardis serveryje: StoneGrillo. Jūsų Discord(Būtina!); Jūsų Skype(Būtina!); Kadangi skype nenaudoju, tai čia discord: Motyvacija69#1324
 8. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Th3Lukass_ Kam pasiūlymas skirtas (forumui ar serveriui): Serveriui. Kodėl ši įdėja yra naudinga ir turi būti įgyvendinta: Manau taip būtų visiems geriau, nes šiuo metu kadangi yra combat timeris per kurį galima žudytis safe zonoj, tai visi gali surinkti item'us. Detalus pasiūlymo aprašymas: Pasiūlymas būtų toks, kad nužudžius žmogų kokia minutę laiko tik tu vienintelis galėtum paiimti jo daigtus nuo žemės, esu matęs kažkur tokį plugin'a ir manau jis tikrai padėtų tiek žmoniems kurie eina pvp ir negauna itemų, nes kažkas kitas susirenka.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
 • Create New...