Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Prikolystas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

11 Good

1 sekėjas

Apie Prikolystas

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Kad žmogus pasakė "Nebelokit jėzau" tu įsižeidei? Čia yra tsg perkeltinas pasakymas.
 2. Prikolystas

  PagyrimasV2

  Video Ir Foto Prašau Pateik
 3. Paskaityk mano blede pamatysi tikrai geresnis xDD
 4. Senelyzai stumu aš čia xD Btw ne žaisk nxj to crafto net nebandyk puvena kažkokia.
 5. Manes Net Neiims Bet Man Totaliai Pxj
 6. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: IFelxy (Kitaip Zinomas OG Zaideju pyton98) Jūsų vardas: Vainius Kiek jums metų: 16 Trumpas aprašymas apie save: As esu kaip ir seniausais serverio zaidejas, zaidziu sita serveri kaip ir 8 - 7 Metus, Esu aktyvus, galiu buti online iki 8h. Kokie jūsų tikslai serveryje: Padeti sutvarkyti visus serverio duppus jei turiu prienamus duomenis, ir padeti zaidejam. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Huj zinau as Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Nes jokie kiti priz nemoka tvarkyti duppu taip kaip as, net pats stone nemoka. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Sutvarkyti duppus, pagerinti serva kitomis idejomis. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Padeti zaidejam? Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: iki 8h Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: apie 9 metus Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: apie 8 metus Jūsų charakterio pliusai ir minusai: pliusai nzn / minusai nzn Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Tep Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: 8 Metus serveri zaidziu tai atmintinai jas zinau. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: As realiai busiu prie bugu glichu tvarkymo bet jei reiktu tai galeciau. Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: moku bet jei greitai rasyt reikia padarau klaidu. Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas HeHe Koks savininko slapyvardis serveryje: StoneGrillo Jūsų Discord(Būtina!); Prikolistas#1850 Jūsų Skype(Būtina!); Tng ziuretis bet jei busiu rpiimtas pranesiu koks mano skype Sorry uz klaidas jei tokiu bus.
 7. Turbut per daug Ameno prisidainavai kad Biblijas pradejai rasyt
 8. Zdz as Minecrafta zaidziu 9 metus bet serveri 8 metus. Sakai nemanai? nes tu gal tik 2 metus ji zaidi ir tiek tezinai. Pirmasis lt serveris kuriame zaidziau buvo Arix pilno neatsimenu. As minecraft pradejau zaisti nuo 2012 o miencraft pilnai atsidare nuo 2011 m. spalio 7 d. tai pagalvok logiskai. Tai like po 3 men as pradejau zaisti ir jau buvo lt serveriai gal kokie 3.
 9. Nu jei zmogus i msg man net neatraso, tai jau isigando Quinn.
 10. @Quinn Mes tave taginame, o tu vstk neatsakai? Tai nxj taginti jei zmogus on buna ir neatsako i ppk. + Nemiegot o atsakinek. Kaip sakoma lazda turi du galus.
 11. @Quinn Pasijunk Ameno Ir Jau Pradek Dainuoti Nes Nebeišsisuksi Dori me Interimo ayapare, dorime Ameno, ameno Latire, latiremo Dori me Ameno Omenare imperavi ameno Dimere, dimere matiro Matiremo, ameno Omenare imperavi emunari Ameno Omenare imperavi emunari Ameno Ameno dore Ameno dori me Ameno dori me Ameno dom Dori me reo Ameno dori me Ameno dori me Dori me am Ameno Ameno Ameno Omenare imperavi ameno Dimere dimere martiro Martiremo, ameno Omenare imperavi emunari Ameno Omenare imperavi emunari Ameno Ameno dore Ameno dori me Ameno dori me Ameno dom Dori me reo Ameno dori me Ameno dori me Dori me am Ameno, ameno Ameno dori me Ameno…
 12. Jie atsakys tik visa informacija neigs. Sakys kas jiems rupi ir fsio. Puikiai as juos pazystu

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
 • Create New...