Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Ziobaras

Narys
 • Pranešimų skaičius

  64
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  9

Ziobaras paskutinį kartą laimėjo Liepos 12

Ziobaras turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

42 Excellent

2 sekėjų

Apie Ziobaras

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Ziobaras

  Lempinis ppk

  Aš nesuprantu jūs tą bandomaji čia taip skriaust bandot? aš kiek įžeidžiu kiek keikiuos nė 1 ppk dėl to, ar man dėl to reikėtu susimastyti, kad ateis didelė banga papeikimu ant manęs, ar čia tik bandomuosius?
 2. Ziobaras

  Ziobaro Papeikimas

  Vo čia tai patarimas gyvenima susirast, tau irgi to pačio palinkėsiu, kad susirastum gyvenima ir pamirštum šita foruma ačiū tikėkimes išpildysi.
 3. Ziobaras

  Ziobaro Papeikimas

  O ne atsiprašau širdingai, geriau jūs nerašinėkit čia, o eikit zajavus rašyt kartu su flex'u ar kaip ten grasinot, kad discord'e įžeidinėjom
 4. Ziobaras

  Ziobaro Papeikimas

  Apsilankyt darbe sakai, pixeliu herojus būsi? Perskaityk ką parašei ir pamastyk.
 5. Ziobaras

  Marcio Papekimas

  Turiu Edga tau viena pasiūlyma slysk tu iš šito projekto neužteko per Flexo forumo acc parašinėt, tai dą ie per savo čia ale aš buvęs vyr adminas viską žinau, nors puse ką tu čia prirašęs nebeegzistuoja, 20+ metų, bet protas nedaugiau 13-likos.
 6. Ziobaras

  Ziobaro Papeikimas

  Serveryje aš atlieku savo pareigas, o discord'e man visiškai neįdomu kas ten aš nepildžiau į discord'o prižiūrėtojus, o į serverio
 7. Ziobaras

  Ziobaro Papeikimas

  O taip kaip mielą, ka man dabar Milka nupirkt? Aš esu serverio prižiūrėtojas, o craft'o discord'o prižiūrėtoja aišku nuiimkit kam man jis Kad ir kuom discord'as susijas su pačiu minecraft serveriu tai aš nežinau išsimiegok geriausias palinkėjimas tau šiandien manau
 8. Ziobaras

  Marcio Papekimas

  MegaZoom'as pats parodė savo schematic'as man discord'e žmogau apie ką mes kalbam viskas iš kažkur kopijuota arba pačio statyta tą pripažinsiu, o daug Edgos buildu kuriuos jis statė craft'e radom internete visiškai iš užseniečių..
 9. Ziobaras

  Marcio Papekimas

  Tai pažiūrėk ar tave priims į prižiūrėtojus pabandyk užpildyti, o tam buvusiam kuriam (EdgaProBuilder) kur su schematica viską statė? Ar Stonui liepsi ar kaip ten sakei discord'e? Kad tu jam kaip vadovas čia tavo servas ir panašiai, kad tavęs jis bijo ir pnš?
 10. Ziobaras

  Marcio Papekimas

  Kur aš taisykles pažeidžiau?
 11. Ziobaras

  Marcio Papekimas

  Neįsižeisk, kad parašysiu šitaip, bet nevykęs tai čia tik tu, nes nesugebi serveri sąžiningai užsidirbti, bet vietoj to bandai scamint žaidėjus.
 12. Ziobaras

  Marcio Papekimas

  Paskaityk pats ką parašei, paprašei, kad įrodyt, kad tu apgaudinėji žaidėjus aš tau įrodžiau, kad apgavai ir apvogei žaidėją.
 13. Ziobaras

  Marcio Papekimas

  https://imgur.com/a/wux3scl Prašom brangusis
 14. Ziobaras

  Marcio Papekimas

  O taip brangusis, aš kaltas įžuliai elgiuosi su apgavikais, ir kurie apgaudinėja visus žaidėjus ir primeta naglais, o tave baust taspats, kas nieko, nes nueini paverki ir atbanina.
 15. Ziobaras

  Ac1d7

  Nereikėjo daryti /ignore Ac1d7, patikra buvo daryta chat'e rašė.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
 • Create New...