Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Ugnė

Serverio žaidėjas
 • Pranešimų skaičius

  82
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  18

Ugnė paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 20 2021

Ugnė turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

47 Excellent

7 sekėjų

Apie Ugnė

Paskutiniai profilyje apsilankė

596 profilio peržiūros
 1. Ugnė

  quano ppk

  Nu alio aš tau jau aiškinau asmeniškai Edvinai kad pati būčiau gražinus ir kad normalu nes ten buvo viskas netyčia. Nesuprantu kam čia reikia kelt papildomas dramas
 2. Ugnė

  Kendalll

  Labai ačiū
 3. Ugnė

  Kendalll papeikimas :D

  Labai ačiūūū
 4. Ugnė

  PPK MrPukisLTU

  Nustoti kalbėti apie mane. Manau aiškiai išsireiškiau.
 5. Ugnė

  PPK MrPukisLTU

  Tai kokio velnio tu neužsičiaupi ir toliau kalbi tas nesąmones. Tau čia linksma? Aš tiek kartų esu tau sakius, kad nustot ir prašiau to. Kalbėjau kaip man skaudu dėl to, o tu vis tiek tą patį per tą patį lyg čia būtų kuo girtis.
 6. Ugnė

  PPK MrPukisLTU

  Esi juokdarys, kuris neturi gyvenimo, nes praėjus 2 metams po išmetimo iš pareigų vis dar nepamiršti kažkokio pixelinio žaidimo. Jau minėjau, kad nei vienam normaliam žmogui tai nėra normalu. Tai daryk išvadas gerbiamasis.
 7. Ugnė

  PPK MrPukisLTU

  Prikolina dėl nudes, absurdas kažkoks. Eikit ir prikolinkit tarpusavyje, jei jums tokie dalykai yra juokingi, nes manau, kad kiekvienam normaliam žmogui TAI NĖRA NORMALU.
 8. Ugnė

  PPK MrPukisLTU

  PRIKOLINA? Tu bent jauti, ką kalbi? Visai neturi orumo ir menkiausios pagarbos žmogui tokias nesąmones kalbėdamas. Gauk pagalbos.
 9. Ugnė

  PPK MrPukisLTU

  Tu esi išvis ne į temą čia. Nesi nei susijęs, nei žaidi čia, PAMIRŠK TĄ CRAFTĄ. Atsiprašau už emocijas, tačiau nežinau kaip turėčiau jaustis, kai pagal jį aš siunčiu kažkokias nudes.
 10. Ugnė

  PPK MrPukisLTU

  Ar aš baninau? Ne, tačiau aš labai džiaugiuosi šiuo banu ir manau, kad jis yra pelnytas, nes jis jau dvi dienas kalba nesustojant apie tai. Tai kas ten gali žinoti, gal paims kažkokios panelės nuotrauką iš interneto ir pradės sakyti, kad aš? Tegul jaučia bent kiek atsakomybės dėl savo žodžių.
 11. Ugnė

  PPK MrPukisLTU

  Nu tai žiūrėk, ką kalbi. Matomai nesupranti ir nesi metęs visko, nes NĖRA NEI DIENOS, kai tu apie mane kažkokios nesąmones nepasakai.
 12. Ugnė

  PPK MrPukisLTU

  Jis už tokias kalbas turėtų būt visam bane. Norėčiau pažiūrėt ar jums būtų linksma, kai kiti žinotų, kurioje gatvėje gyveni, kai skambinėtų minimaliai po kartą į savaitę kažkokie vaikai ir kiti nepažįstami numeriai, kai turėtumėt tokią paranoją, kad net kurjerio numerius blokuotum, nes tiesiog galvotum, kad skamba kažkoks vaikas iš crafto arba blogiau tokie idiotai kaip šis papeikimo kūrėjas.
 13. Ugnė

  PPK MrPukisLTU

  Ponaiti, susirask gyvenimą ir pamiršk mane, nes jau UŽKNISO. Kiek galima girdėti tavo nesąmones apie visokias nudes (čia išvis sunku suprast kaip tu sugalvojai tokią nesąmonę, garantuoju, kad juokinga tik tau) ir panašiai net nekalbant, kad išviešinai VISĄ mano asmeninę informaciją t.y. mano numerį, fb, snap, gatvę, kurioje gyvenu. Kuo toliau, tuo graudžiau darosi, kad esu minima tokio žmogaus KAIP TU. Šlykštu ir skaityti. Nežinau, ką tu bandai įrodyti, tačiau visai nėra juokinga, nes apie mane kalbi ir Crafto discorde ir pačiame serveryje. Puikiai žinau kaip keliauja tos mano nuotraukos. Labai noriu tikėtis, kad bent dc bane liksi ilgam ilgam laikui, neaišku, ką tu prikalbi dar, kai kiti prižiūrėtojai negirdi.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
×
×
 • Create New...