Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Ugnė

Serverio žaidėjas
 • Pranešimų skaičius

  95
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  19

Ugnė paskutinį kartą laimėjo Birželio 10

Ugnė turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

61 Puiki

6 sekėjų

Apie Ugnė

Paskutiniai profilyje apsilankė

841 profilio peržiūros
 1. Nelegalias veiklas. Hahaha. Nuo kada nuomonės/komentaro rašymas yra nelegali veikla?
 2. Cyplionka, 12kinė neturi noro diskutuoti su sienomis, tad kaip ir sakai ''apsiraminsiu''.
 3. Kurioje vietoje sakiau, kad nepatinka? Parodyk man. Rašiau visiškai dėl kitos priežasties.
 4. Atėjai į jaunų žmonių žaidimą sakyti, kad nuomonę gali turėti nuo 25 metų? Ar ne taip supratau šitą tavo nelogišką sakinį?
 5. Tu malonėk man paaiškinti, kurioje vietoje aš parašiau įžeidimą ar bendravau nemandagiai? Šiuo metu matau tik jūsų nemandagų bendravimą. ''Nesikiškit'', ''pranešiu ir draugams kad žiūrėtu butent tave'', apie keiksmažodžių skaičių net neverta užsiminti ir šitoje situacijoje aš esu nemandagi? Juokinate.
 6. Meluoti neverta, pritariu. Sakyčiau, jog šis sakinys tiktų ir tavo draugui Grupui, kuris šiandien skleidė dezinformaciją ir melavo apie mane bei mano žodžius.
 7. Mes nesidarom, ponaiti, jokios gėdos, prašei nuomonės - ją gavai, viena yra mokėti priimti kritiką ir visai kas kita rašyti ''nebedepresuok'', ''išeik į lauką'', ''niekas neklausė tavo nuomonės''. Čia laisva erdvė, argi ne tam komentarų skiltis yra skirta? Atsakai juokingai ir vaikiškai.
 8. Po ''nebederesuok'' nebeskaičiau, siūlau išmokti objektyviai priimti kritiką, o ne pradėti nepagarbiai bendrauti dėl to, jog nuomonė nesutampa. Išprusimo palinkėčiau tau bei rekomenduočiau pirma išmokti rašyti sakinį be klaidų ir tik tada pradėti badyti į kitus pirštais.
 9. Ponaiti, aš manau, tu nesupranti fakto, jog vienas dalykas yra ''rinkti reputaciją'' ir visai kitas rinkti ją dovanojant dovanas. Taigi, taip - čia yra papirkinėjimas.
 10. Kai nustosi papirkinėti žaidėjus, tam, kad gautum iš jų geresnę nuomonę, gal ir būsi pasvarstytas, tačiau, manau, jog šiuo metu dedu minusą. https://imgur.com/a/mOjhkpJ
 11. Ugnė

  ezpvppro

  Užblokuotas.
 12. Ugnė

  quano ppk

  Nu alio aš tau jau aiškinau asmeniškai Edvinai kad pati būčiau gražinus ir kad normalu nes ten buvo viskas netyčia. Nesuprantu kam čia reikia kelt papildomas dramas
 13. Ugnė

  Kendalll

  Labai ačiū

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
×
×
 • Create New...