Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Zappukas

Serverio žaidėjas
 • Pranešimų skaičius

  92
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  10

Viskas, kas parašyta nario Zappukas

 1. Kitą savaite greičiausiai
 2. nepatinka, neziurek draugeli tu
 3. Zappukas

  Anketa

  ahuena esi
 4. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: zapokas Jūsų vardas: Gintaras Kiek jums metų: 18 Trumpas aprašymas apie save: Gyvenu Rokiškyje, esu moksleivis, mokausi 12-oje klasėje, mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus. Kokie jūsų tikslai serveryje: Būti pavyzdingas kitiems žaidėjams ir kilti adminstracijos rangais Kokie jūsų tikslai gyvenime: Baigt mokslus su teigiamais pažymiais. Išsimazint iš armuhos, susirast darba, užsidirbt bapkių ir tapti milijonieriumi Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Esu susipažinęs su adminstracijos komandomis, bei suprantu adminstracijos atliekamą darbą serveryje. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Naujovių jeigu reiktėtų išmastyčiau kažką, bet apskritai, tai bandyčiau atsinešti gerą nuotaiką į adminstracijos komandą. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiūrėti serverį nuo kenkėjų, padėti serverio žaidėjams kurie tik pradėjo žaisti serveryje ir nežino kaip turėti gerą pradžią serveryje. padėti aukštesnio rango administracijai su smulkmenom jeigu jie yra užsiėmę. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 2-5h Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: +-9 metus. Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: 2 metus. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai: rūpestingas, išklausantis, patariantis, kantrus. Minusai: Esu įkyrus šiek tiek, nes mėgstu įrodyti savo tiesą. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip. Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip. Jūsų dabartinis rangas serveryje: Legend Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo Jūsų Discord(Būtina!);nainainai#7444 Jūsų Skype(Būtina!); zapokas
 5. Tavo vardas (nick) žaidime: Zappukas, Wyjajy Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Karma Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: free banas už tiltą Irodymai (video, nuotrauka): v
 6. Tavo vardas (nick) žaidime: zapokas Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: martis Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: free jailą Irodymai (video, nuotrauka):
 7. Zappukas

  lempai

  čia tipo tu kentas nes buvai vienintelis prisijungęs, kai buvo 80 žaidėjų? ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 8. Zappukas

  lempai

  įrodymai ne mano, bet nematau jokio photoshopo, kitaip nekelčiau
 9. Zappukas

  lempai

  programėlės gal nesi naudojęs?
 10. Zappukas

  lempai

  koks tau dar photoshopas ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 11. Tavo vardas (nick) žaidime: Zappukas Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Lempinis Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: spam'ą Irodymai (video, nuotrauka):
 12. Zappukas

  ppk kendalll

  Kitą kartą neskubėk, durnele;)
 13. Tavo vardas (nick) žaidime: Zappukas Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Kendalll Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: free mute Irodymai (video, nuotrauka):
 14. Zappukas

  Ziobaro Papeikimas

  @D̶A̶R̶K̶G̶H̶O̶S̶T̶ tau reikia pereit klases per naujo, nes sunku įskaityt ką parašai, priimk mano pasiūlymą.
 15. Zappukas

  Marcio Papekimas

  kas tu man toks, kad aiškintum, ištrink tą minekraftą ir nebekankink kompo
 16. Zappukas

  Marcio Papekimas

  su kokia čia kalade žaidi
 17. Zappukas

  lempinis

  klaupkis dabar ant kelių ir atsiprašinėk
 18. Zappukas

  lempinis

  kur tau čia įžeidimas vaike?
 19. Tavo vardas (nick) žaidime: Zappukas Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Lempinis Už ką rašote skundą prižiūrėtojui:free mute Irodymai (video, nuotrauka):
 20. Zappukas

  ppk Ziobarui

  tai tu numesk įrodymus;)
 21. Zappukas

  ppk Ziobarui

  čia įrodymai už mute, man įrodymus už free baną?
 22. Tavo vardas (nick) žaidime: Purple Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Ziobaras Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: free ban Irodymai (video, nuotrauka):
 23. Vardas: Gintaras Amžius: 18 Miestas: Rokiškis Zodiako ženklas: Jautis Muzikos stilius: Belekoks Kokie filmai jums patinka: Ne romantiniai Ką veikiate laisvalaikiu: Gadau saulės spindulius Ar turite augintinį (jei taip, aprašykite jį): Turiu kašarę ir šuniokę Gyvenimo tikslas: Baigt 12 klasių Nuotrauka (neprivaloma):

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
×
×
 • Create New...