Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Sqikoo_

Narys
 • Pranešimų skaičius

  27
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Neutral

Apie Sqikoo_

Paskutiniai profilyje apsilankė

160 profilio peržiūros
 1. Rep + Serverį tikrai padeda ne kartą. Visad turi laiko ir pagelbėja
 2. Sqikoo_

  Keli Recip'es

  cbbb duhas tu kurwa
 3. Sqikoo_

  Bugas

  cbb
 4. Sqikoo_

  Texture pack

  duhe nx
 5. Buvai suteikės pagalba, sutinku.
 6. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Sqikoo_ Jūsų vardas: Ignas Kiek jums metų: 14 Trumpas aprašymas apie save: Taigi esu Ignas, geriau žinomas kaip Sqikoo_. Esu gan paprastas žmogutis, kuris į pareigas žiūri rimtai. Esu toks, kad niekados nepalikčiau nieko bėdoje, visada ištiesčiau pagalbos ranką. Esu linksmas, mėgstantis bendraut ir susipažinti su naujais žmonėmis. Didžiąją laiko dalį skiriu dviem dalykams - žaisti kompiuterinius žaidimus ir žiūrėti Anime. Taipogi, mėgstu atsipalaiduoti klausydamas muzikos, išeiti su draugais i lauką, nuvažiuoti pažvejoti, pažaisti krepšinį ar futbolą. Kokie jūsų tikslai serveryje: Pasiekti kažko daugiau Kokie jūsų tikslai gyvenime: Baigti mokyklą, Susirasti savo mėgstamą užsiiemimą. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Esu pakankamai Drausmingas. Atsakingas už savo veiksmus, nepalieku bėdos. Mėgstu užsiimti kažką priežiūrai, kad būtų kuo įdomesnė veiklą. Daugiausiai serverį praleidžiu tikrai gan daug. Padedu žaidėjams, iškilus klausimams ar bėdoms. Tia beabėjo pasiryžęs bėdom išspresti Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Kol kas manau netrūksta, bet kai sužinosiu atnešiu : ) Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižieti Chat'ą, Suteikti į vairią pagalbą. Prižvelgti visą serverį nuo Žaidėjų kurie naudoja nelegalias priemones. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Na, prikauso nuo nuotaikos nuo 7-12h į dieną. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 8 metus Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Buvau daręs pertrauką, bet aplamai 4 mėnėsiai. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai: Suprantantis, Geranoriškas. Blogos: Na, kartais toks kaip ir piktukas. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip Jūsų dabartinis rangas serveryje: Po pertraukos tai Pradedantysis. Koks savininko slapyvardis serveryje: StoneGrillo Jūsų Discord(Būtina!); Ignas.#0068 Jūsų Skype(Būtina!); Gavęs kortele, susikursiu.
 7. Sqikoo_

  Bugas

  Nereikia prisidirbti.
 8. Sqikoo_

  Smailaz ir Flex kitaip Ifelxy

  Free temuose Nerašyk. Sudės įspėjimus "Perspėjimas"
 9. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Sqikoo_ Jūsų vardas: Ignas Kiek jums metų: 14 Trumpas aprašymas apie save: Mano vardas Ignas, esu draugiškas, pozityvus, aktyvus ir bendraujantis, mano hobis Geranori6kas, futbolas, stalo tenisas, esu pasiekes šia kėde ir pakeltas iki Vyr. Prižiūrėtojo posto, gaudavau daug pagirimu tikrai, papeikimu tikrai beveik nebūdavo, bet jei būdavo aiškiai atsakydavau su irodymais Kitame projektę. , esu tikrai kartais, gan ne nuotaikoi po darbo nes žinote, darbas-namai taip tesiasi kartais pavargstu, bet prabūnų į diena tikrai tvirtai 5-6 Valandas o prie forumo, 2-3 valandėlės, kartais savaitgaliais būnų užsiemės bet tik darbo reikalais, pvdž reikia i parduotuve nuvažiuoti ir tokie panašus reikalai, o aš tikrai realybiai taip esu draugiškas tikrai nesikeikiantis. Kokie jūsų tikslai serveryje: Mano tikslas serveryje, kuo ilgiau išbūti šitam poste nerinkti jokiu ispėjimu, bei turėti gera bendravima su administracija. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Mano tikslas yra gyvenime tai pasikelti ranga, policijos darbe, bei pradėti tikra gyvenima. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Nes esu tikrai aktyvus, nesurinkau nei vieno ispėjimo, ir dėl to kad moku naudotis žaidime bei forume šios srities rango komandas, ir moku visas taisykles tai serverio/forumo. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Aš tikrai inešiu tikrai, kad nebūtų visokių Apgaviku, scameriu, hackerių bei ižeidinėjimų. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis:Paskirtis bandomojo yra taip, kad turi parodyti ka gali pvd turi rinkti irodymus dėl hack'ų dėl ižeidinėjimu, nes kitaip negalėsi mutinti, o jei parašytu papeikima gautum ispėjimą, o aš visalaika renku irodymus. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 5-6 Valandas drąsiai. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 7 Metūs Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Tiesa sakius, nelabai prisimenu bet tikrai gal nuo 2018 metų, bet tada būvo kitas nick kurio neprisimenu. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Mano pliusai - Gerbimas, draugiškumas, tvarkingumas, irodymumas bei sąžiningumas, mano minusai - Būnų po darbo biški nervuotas bet po valandos atsileidžia nervai. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Žinoma, net negalėčiau prieš didesni rangą net piršto priliesti nes jis yra vyresnis, o vyresnis yra geresnio rango už mano tai būtinai turėčiau gerbti. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip visas perskaičiau, nepatekčiau jei nežinočiau Priž/Žaidėjų taisykliu. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip, tai būtina. Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Žinoma. Jūsų dabartinis rangas serveryje: Dabar pokolkas ' Naujokas ' Koks savininko slapyvardis serveryje: StoneGrillo Jūsų Discord(Būtina!); Sqikoo_#1068 Jūsų Skype(Būtina!); Neturiu, bet kai pritrūsk susikursiu.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
 • Create New...