Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Sqikoo_

Narys
 • Pranešimų skaičius

  27
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Neutral

Apie Sqikoo_

Paskutiniai profilyje apsilankė

122 profilio peržiūros
 1. Rep + Serverį tikrai padeda ne kartą. Visad turi laiko ir pagelbėja
 2. Sqikoo_

  Keli Recip'es

  cbbb duhas tu kurwa
 3. Sqikoo_

  Bugas

  cbb
 4. Sqikoo_

  Texture pack

  duhe nx
 5. Buvai suteikės pagalba, sutinku.
 6. Sqikoo_

  martis

  Kiek atvykęs į projektą, neteko iš ties to Regėti savo akimis. Bet pamačius marčio tikrają puse, sutikčiau su pagirimu. Bet yra ir kur blogos, bet manau jas ištaisys! Rep +
 7. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Sqikoo_ Jūsų vardas: Ignas Kiek jums metų: 14 Trumpas aprašymas apie save: Taigi esu Ignas, geriau žinomas kaip Sqikoo_. Esu gan paprastas žmogutis, kuris į pareigas žiūri rimtai. Esu toks, kad niekados nepalikčiau nieko bėdoje, visada ištiesčiau pagalbos ranką. Esu linksmas, mėgstantis bendraut ir susipažinti su naujais žmonėmis. Didžiąją laiko dalį skiriu dviem dalykams - žaisti kompiuterinius žaidimus ir žiūrėti Anime. Taipogi, mėgstu atsipalaiduoti klausydamas muzikos, išeiti su draugais i lauką, nuvažiuoti pažvejoti, pažaisti krepšinį ar futbolą. Kokie jūsų tikslai serveryje: Pasiekti kažko daugiau Kokie jūsų tikslai gyvenime: Baigti mokyklą, Susirasti savo mėgstamą užsiiemimą. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Esu pakankamai Drausmingas. Atsakingas už savo veiksmus, nepalieku bėdos. Mėgstu užsiimti kažką priežiūrai, kad būtų kuo įdomesnė veiklą. Daugiausiai serverį praleidžiu tikrai gan daug. Padedu žaidėjams, iškilus klausimams ar bėdoms. Tia beabėjo pasiryžęs bėdom išspresti Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Kol kas manau netrūksta, bet kai sužinosiu atnešiu : ) Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižieti Chat'ą, Suteikti į vairią pagalbą. Prižvelgti visą serverį nuo Žaidėjų kurie naudoja nelegalias priemones. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Na, prikauso nuo nuotaikos nuo 7-12h į dieną. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 8 metus Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Buvau daręs pertrauką, bet aplamai 4 mėnėsiai. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai: Suprantantis, Geranoriškas. Blogos: Na, kartais toks kaip ir piktukas. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip Jūsų dabartinis rangas serveryje: Po pertraukos tai Pradedantysis. Koks savininko slapyvardis serveryje: StoneGrillo Jūsų Discord(Būtina!); Ignas.#0068 Jūsų Skype(Būtina!); Gavęs kortele, susikursiu.
 8. Sqikoo_

  Bugas

  Nereikia prisidirbti.
 9. Sqikoo_

  Smailaz ir Flex kitaip Ifelxy

  Free temuose Nerašyk. Sudės įspėjimus "Perspėjimas"

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
 • Create New...