Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

KarolisYTGaming

Narys
  • Pranešimų skaičius

    5
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Neutral

Apie KarolisYTGaming

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

  1. Naudoja cheatus serveryje, keli žaidėjai matė, prieš tai turėjo roast kovą su kitu žmogumi, jam grąsino ir pan. (Jo nick serveryje nojus).
  2. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime:KarolisYTGaming Jūsų vardas: Karolis Kiek jums metų:15 Trumpas aprašymas apie save: Esu vyrukas, kuris gali padėti visiems, bet kas kas nutiktų nenuleidžiu rankų ir bandau padėti kiekvienam kiek galiu. Kokie jūsų tikslai serveryje:Padėti serverio žaidėjams, juos apginti, patarti savininkui su ateinančiais atnaujinimais. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Mano tikslai/svajonės niekada nepasikeitė, visalaiką ta pati. Noriu padėti žmonėms. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: todėl, kad manau aš galiu susitvarkyti/pabandyti ir padėti serverio žmonėms. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Na manau, kad galiu daug ko atnešti. Pavyzdžiui pagalbos, prižiūrėti cheaterius ar pan. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Kad ateityje, jei būtum prižiūrėtojas (-a) viską žinotum, kaip naudotis komandomis ir pan. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Apie 4-5 valandas. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Apie 5 metus Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Tiesa sakant aš anksčiau žaidžiau jūsų serveryje, ir padėjau prižiūrėtojams gaudyti cheaterius. Bet šiandieną prisijungiau ir viskas pas mane buvo išsitrynę. O šiaip žaidžiau apie 4 ar 5 mėnesius. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Minusų nelabai turiu, gal keleta, kurių nežinau. O pliusai, kad esu draugiškas ir labai labai padedantis. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Beabėjo. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip, moku ją labai puikiai. Jūsų dabartinis rangas serveryje: Elitas : Naujokas Koks savininko slapyvardis serveryje: StoneGrillo Jūsų Discord Iš Lietuvos Būsiu#5349(Būtina!); Jūsų Skype: neturiu(Būtina!);

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
  • Create New...