Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

ignas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  12
 • Užsiregistravo

 • Laimėta dienų

  2

Viskas, kas parašyta nario ignas

 1. Nekurt tu tiek temų rep -
 2. ignas

  Keli Recip'es

  Sveikas (-a) Čia atėjas pamatysi, kaip reikia kelis įdomius daigtus pagaminti. Elytra - https://www.digminecraft.com/transportation_recipes/make_elytra.php Fireworks - https://www.wikihow.com/Make-a-Firework-Rocket-in-Minecraft Anvil - https://www.digminecraft.com/decoration_recipes/make_anvil.php Residence -
 3. Sveikas (-a) Biški patrugdysiu, bet kai darai anketą, Padaryk, kad būtų tiesiai. Nes daugelis nesuprantą kur kas ir t.t.
 4. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Yeetas, vadinkite Ignu Jūsų vardas: Ignas Kiek jums metų:13 Už nedidelio mėnėsio 14 Trumpas aprašymas apie save: Jaunas, nesubrendęs asmuo. Turintis savigarbos kitiems. Neatsukantis nugaros, į viską žvelgiantis rimtai. Darbštus, sažiningas, savas žmogus. Esu neprilygstamas kai kuriems žaidėjams, nes kartasi jiems atrodau lyg koks "Ateivis" iš kitos planetos. Daugelis sugeba manę pažinti, daug greičiau nei aš juos įsivaizduoju savo vėtoje. Bendrauju su kitais piliečiais, kaip jie su manim. Nepalėku bėdos veltui, kad toliau liktu ginčai. Prižvelgiantis savo veiksmus, jų nenuvertinu. Bendrauju tik su Draugę, su kitais draugais nemėgstu labai jau bendrauti, nes jie kaip sakoma "Vierchai". Neatskleidžiantis jokios infomacijos, nedalintantis Kitiems piliečiams - kitaip "Nepažystamiems". Kokie jūsų tikslai serveryje: Kovoti prieš kitus, išgyventi prieš juos. Statyti fermas ir t.t. Suteikti jiems kuo svarbesnę pagarbą, pagalba. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Susirasti darbą, nusipirkti butą. Pradėti gyvenimą, kaip lyg nieko buvę nebuvo. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Manau esu pasiryžęs tapti šiuose pareigose. Jų nenuvertinu, bei į jas žiūriu rimtai, prižvelgiu kiek vieną kampelį. Neatskleidžiu informacijos, kuri ne įtin svarbi kitiems. Į viską žiūriu rimtai, nepalieku nei demės, kad neliktu bėdų. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Manau šį kart nieko, bet ko gero kažkada bus. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Suteikti įvairią pusę pagalbą, priželgti žaidėjus, nenaudotiu nelegalių programų ir t.t. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 7-8 Manau kartais suteiksiu daug daugiau, kai būsiu pasiryžęs imtis darbų. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Tai pradėjau nuo 4- Bet bėda, kad nelabai ką supratau. Tai viską pagalvojus pradėjau žaisti normalei būdamas 7 - erių metų. Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Įslinkau apžvelgti 2018-11-14. Čia atvykęs, iš pradžių nežinojau ką čia daryt. Poto smarkiau pagalvojus, Išgyventi - kovoti - teikti pagalbą. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Minusas tėra tik vienas - žmogeliukas ganėtinai užsispyręs. pliusai: Draugiškas, nekonfliktuojantis Su nepažystamais - išspresti bėdą daug greičiau. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip, esu mandagus. Tai su jais sutarsiu. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Manau taip "F2" Pasidaryti nuotrauką, o per "Bandicam" Pradėti filmuoti su "F4". Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip, moku be gramatikos Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujoko laipsnis, bet jis kils. Koks savininko slapyvardis serveryje: Manau, nelabai geras klausimas, bet atsakysiu "StoneGrillo" Jūsų Discord(Būtina!); Yeetas#5922 Jūsų Skype(Būtina!); Kaip minėjo man, jis per nelyg naudoja interneto, bei kompiteris jo neišlaiko. Tad neturiu.
 5. ignas

  Pavyzdys - Logotipas

  Wireless. Per kur čia kūriai, logotipu's?
 6. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: BasicHenry_ Jūsų vardas: Ignas Kiek jums metų: 15 Trumpas aprašymas apie save: Tai prisistatau vardu Ignas man 15 metų. Esu kurybingas storo sudejimo jaunuolis, Visko nepatyręs, aš mėgstu bendrauti, dalintis savo mintimis, daryti viską gero ne blogo. Nemėgstu didelių laivų, transporto priemonių, nes man didele baimę kyla nuo jų suaugsiu nebebijosiu. Mėgstu žaisti įvairius žaidimus kurie man patinka. Minecraft žaidžiu jau 7 metus už savaites jau 8 metai eis. Man bus didelis pasiekimas gyvenima, mano hobis yra Geras nei blogo nebent kartais galės but blogas. Nesusivaldysiu būna taip pasakius. Kokie jūsų tikslai serveryje: Teikti pagalba, išgyventi. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Baigti mokyklą susirasti darbą, nusipirkti mašiną. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Nes manau antešiu gerą bendravimą, elgesį. Teiksiu pagalba visomis pusėmis, neleisiu daryti blogo kitiems. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Manau šykart, didesnio aktyvumo. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižieti projektą, teikti pagalbą. Saugoti nuo kenkėju. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Nu per šventes 2-3 valandas paprastai per dienų dienas 5-4 valandas. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Jau 7 metais, greit jau 8 Finally. Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Jau kai draugas reklamavo užėjau tai nuo 2018. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai: kurybingas, bendraujantis, mėgstantis patirti ko nepatyręs. Minusai: Niurus, nesu toks labai geras nėmėgstu didelių konfliktu. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip, elgsiuos pagal visas sutartas taisykles. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip, susipažinau. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip, turiu programas nuotraukai, filmavimui. Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Tikiuosi. Jūsų dabartinis rangas serveryje: Nu dar pradinukas kitaip sakant "Naujokas" Koks savininko slapyvardis serveryje: StoneGrillo Jūsų Discord(Būtina! IgnuTis#5922 Jūsų Skype(Būtina!); Stipriau prireikus, galiu susikurt.
 7. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: IgnuTis Jūsų vardas: Ignas Kiek jums metų: 14 Trumpas aprašymas apie save: Tai prisistatau vardu Ignas man 14 metų. Esu kurybingas storo sudejimo jaunuolis, Visko nepatyręs, aš mėgstu bendrauti, dalintis savo mintimis, daryti viską gero ne blogo. Nemėgstu didelių laivų, transporto priemonių, nes man didele baimę kyla nuo jų suaugsiu nebebijosiu. Mėgstu žaisti įvairius žaidimus kurie man patinka. Minecraft žaidžiu jau 7 metus už savaites jau 8 metai eis. Man bus didelis pasiekimas gyvenima, mano hobis yra Geras nei blogo nebent kartais galės but blogas. Nesusivaldysiu būna taip pasakius. Kokie jūsų tikslai serveryje: Teikti pagalba, išgyventi. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Baigti mokyklą susirasti darbą, nusipirkti mašiną. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Nes manau antešiu gerą bendravimą, elgesį. Teiksiu pagalba visomis pusėmis, neleisiu daryti blogo kitiems. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Manau šykart, didesnio aktyvumo. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižieti projektą, teikti pagalbą. Saugoti nuo kenkėju. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Nu per šventes 2-3 valandas paprastai per dienų dienas 5-4 valandas. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Jau 7 metais, greit jau 8 Finally. Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Jau kai draugas reklamavo užėjau tai nuo 2018. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai: kurybingas, bendraujantis, mėgstantis patirti ko nepatyręs. Minusai: Niurus, nesu toks labai geras nėmėgstu didelių konfliktu. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip, elgsiuos pagal visas sutartas taisykles. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip, susipažinau. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip, turiu programas nuotraukai, filmavimui. Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Tikiuosi. Jūsų dabartinis rangas serveryje: Nu dar pradinukas kitaip sakant "Naujokas" Koks savininko slapyvardis serveryje: StoneGrillo Jūsų Discord(Būtina! IgnuTis#5922 Jūsų Skype(Būtina!); Stipriau prireikus, galiu susikurt.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
 • Create New...