Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2021.10.16 visose srityse

 1. 1 Karmos taškas
  Dekui, uz nuomone, tačiau del spalvų buvo taip kadangi aš priprates daug pildyti per žaidimus ir dažniausiai reikalavimas yra Pakeisti Spalva, kad aiškiai matytusi kur yra pradžia ir kur pabaiga, tad tik del šitos priežasties buvo pakeisti, nenorėjau nei išsiskirti nieko, tačiau dar karta dėkui už nuomone:)
 2. 1 Karmos taškas
  Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Armandazx Jūsų vardas: Armandas Kiek jums metų: 18 Trumpas aprašymas apie save: Esu toks kuris sugebu prisitaikyti prie žmonių bendravimo, sugebantis padėti, suprasti ir išspresti žmonių konfliktus, taip pat padėti tai kas yra mano jėgoms. Realybėje esu lygiai toks pat ir nebandau nieko "primest". Kokie jūsų tikslai serveryje: Man niekados nepatiko kai kiti žmones yra pranašesni naudodami nelegalius "client" manau nepatinka ir kitiem. Visada mėgstu tvarką, stengiuosi išvengti visų ginčų kurie yra įmanomi, o jai yra per vėlu tiesiog negaištu laiko jaigu žinau savo tiesą arba ieskau kompromisų. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Dabar mokausi programuotojų, tikslas manau po mokslų dirbtu tuo kuo ir mokausi, daugiau iš tikslų nelabai galiu ką ir pasakyti, dar pats nežinau ko noriu savo gyvenime..... Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Kaip viršuje minėjau, noriu kad žaidimas būtu švarus, be jokių nelegalių "client" , pykčių ir kitų nesutarimų, taip pat norėčiau suaktyvinti serverio prižiūrėjima ir nakti, nes nakti būnu aktyvus. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Manau naujovių ir taip čia yra labai daug, bet manau kad įdėjos gimsta bet kada ir jas visada galima bandyti įgyvendinti. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Tiek bandomojo prižiūrėtojo paskirtis tiek ir paprasto prižiūrėtojo paskirtis yra tokia pati. Tiesiog prižiūrėtojas yra aukštesnio ranko. O apie darbus tai : prižiūri servery, stengias išlaikyti smagų, švarų ir gerą žaidimą. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Priklauso nuo to, kuom būnu užsiemes. dažniausiai praleidžiu nuo 4-10 valandų. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 7 metus. Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Jau netoli metų, sugebėčiau padėt žmonėm visais serverio klausymais, kaip naudotis komandomis, patarti ir padėti. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Yra ne vienas pliusas ir minusas apie mane, labai greitai susinervinu, bet to nereiškiu atvirai o laikau savyje, taip pat nežinau ar galiu pavadinti tai minusu, bet aš labai mėgstu isigilint i situaciją dėl to kitiem žmonėm tiesiog nepatinka. O apie pliusus tai : Esu labai komunikabilus, draugiškas, užjaučiantis, padedantis,mandagus ir aibe kitų. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Nesvarbu ar aukštesnis rangas ar administracija, kaip žmogus aš visada išlieku mandagus nepriklausomai su kuom. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Žinoma. Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Be abejo. Jūsų dabartinis rangas serveryje: Legend. Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo. Jūsų Discord(Būtina!); Jūsų Skype(Būtina!); Discord : Armandas#5475 Skype : live:.cid.e3052314b2c4b767
 3. 1 Karmos taškas
  Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Gustelio Jūsų vardas: Gustas Kiek jums metų: 21 ( 20 spalio - 22m ) Trumpas aprašymas apie save: Esu pareigyngas , užsispyres ir besimokantis iš savo klaidų , megstu padėti žaidejam serveryje ir visada siekiu savo užsibrežtu tikslų. Kokie jūsų tikslai serveryje: Padėti administracijoje bekuriant linksma ir teisynga aplinka projekte , beabejo stebėti ar nėra naudojamos palengvinančios programos. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Dabartiniai tikslai yra sulaukti pavasario ir bandyti stoti i Lietuvos policijos mokykla , baigiau 9 mėn privalomaja tarnyba tai dabar sumasčiau išbandyti save Policijoje Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Esu buves bandomas prižiurėtojas prie Flonder13 ir esu buves Prižiurėtojas prie Wireless , per savo dvi kadencijas stengiausi padėti žaidejams ir bausti ,,Cheaterius" Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Linksma nuotaiką ir draugiškumą , o jeigu rimtai tai idėjos naujovėm ateina einant laikui ir stebint serveri. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Padėti žaidejam kilus bet kokiam klausimui , stebėti serverio pokalbiu lauka ir palaikyti tvarka , stebėti ar nera naudojamos palengvinančios programos. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Šiou metu tikrai daug ( visada pranešu jei dėl kokiu priežasčiu neprisijungčiau ) Pradejas dirbti kažkur tai maždaug nuo 17:00 arba 18:00. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Nuo 1.5.2 versijos Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Tikrai ilga laika , neatsimenu nuo kurios versijos pradėjau , buvo keli slapyvardžiai - Nick_Forever , GusTavo ir dabar Gustelio. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Esu griežtas , besilaikantis savo žodzio ir mėgstantis draugiškai pabendrauti. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Beabejo. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip. Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip. Jūsų dabartinis rangas serveryje: Donator , greitu metu busu Legend Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo Jūsų Discord(Būtina!); Jūsų Skype(Būtina!); Gustelio#2595
 4. 1 Karmos taškas
  skurdi anketa, kaip tokių metų - gramatikos klaidų per daug -
 5. 1 Karmos taškas
 6. 1 Karmos taškas
  Kažkoks randomas craft'o greičiausiai, visi ten tokie. Arba jį čia paskyrė Stonegrillo visas anketas įvertint.
 7. 1 Karmos taškas
 8. 1 Karmos taškas
  Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Flexas Jūsų vardas: Dominykas Kiek jums metų: 15 Trumpas aprašymas apie save: Daug zaidziu minecraft mc.craftmc.lt serverije,Ir noriu buti prižiurėtoju. Kokie jūsų tikslai serveryje: Noriu padėti naujokams jei jiems reikia pagalbot ir kitiems prižiurėtojams. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Gauti premiuma per mc Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Serveryje dirbsiu rimtai, tvarkysiuosi su bet kokia iškilusia problema taip kaip geriausiai sugebėsiu, padėsiu kiekvienam žaidėjui išspręsti jo/jos problemas. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Nuo pat pradžių neatsinešiu jokiu naujoviu, manau, kad viskas ateis su laiku, jei pavyks patekti, ir praleidus šiek tiek laiko su komandos nariais, šovus kokiam sumanymui, būtinai pranešiu aukštesniom pareigom, ir tada nuspręsim ar sumanymas yra tai įmanoma ir realu. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Žiurėti ar niekas nesukčiauje serveryjė. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Nuo 3H iki 6H. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Po keliu mėnesiu 4 metus. Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: 2 Metus Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Minusai - Kartais galiu greit supykti žiurint pagal situacija. Pliusai - esu draugiškas, bendraujantis, mėgstantis pajuokauti ir per daug kalbantis asmuo, mėgstu būti buryje žmoniu su kuriais galiu gerai sutarti ir linksmai praleisti laika. Jei tik galėiu kuom padėt bėdoje visada padedu, stengiuos rast gerąją pusę sprendžiant sunkias problemas ar ginčus. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip,tikrai galiu. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip skaičiau 4 kartus. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip. Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Jei norėčiau tai galėčiau. Jūsų dabartinis rangas serveryje: VIP Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo Jūsų Discord(Būtina!); KarmaNeMan 9891 Jūsų Skype(Būtina!); Neturiu bet galiu susikurti.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
 • Create New...