Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Geriausiai įvertintas turinys pagal datą 2021.11.20 visose srityse

  1. 1 Karmos taškas
    Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Juozapelis Jūsų vardas: Nikita Kiek jums metų:15 Trumpas aprašymas apie save: Esu bahuras iš Vilniaus užsiemu futbolu, laisvą laika praleidžiu prie vaizdinių žaidimų, mėgstu pabendraut, pajuokauti ir t.t. Kokie jūsų tikslai serveryje: Tai susipažinti su naujais žaidėjais praleisti gerai laiką ir pasiekti kažko naujo. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Pabaigti mokslus ir bandyti įstoti i žurnalistus Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Padėti kitiems serverio žaidėjam, pasitikti naujus serverio žaidėjams ir prižiurėti serverio tvarką. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Daugiau eventų ir daugiau pagalbos žaidėjams. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiurėti serverio tvarką. ir padėti naujiems serverio žaidėjams pradėti gerą pradžią. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 2-4 valandas darbo dienomis, savaitgaliais žinomą daugiau. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Apie 9 metus. Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: 2 metus, turėjes nedidelė pertrauką. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Tai pliusai yra jog esu sąžiningas, atliekantis pareigas laiku ir susikalbantis lengvai su visais serverio bei realybėje žmonėmis. Minusai būna jog neatlikęs darbo iki galo susinervinu ir einu žiurėt tik toką ;D Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip, visi mes esam lygus kaip ir serveryje taip ir realybėje. Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Žinoma. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip. Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai:Būna visokių klaidų, bet stengiuos rašyti teisiklingai. Jūsų dabartinis rangas serveryje: Legend. Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo Jūsų Discord(Būtina!);Insanity#5566 Jūsų Skype(Būtina!); Neturiu, bet jeigu reikės susikursiu.
  2. 1 Karmos taškas
    Prašau jį priimkite ir ramu, viskas
  3. 1 Karmos taškas
    Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Jūsų vardas: Kiek jums metų: Trumpas aprašymas apie save: Kokie jūsų tikslai serveryje: Kokie jūsų tikslai gyvenime: Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Jūsų dabartinis rangas serveryje: Koks savininko slapyvardis serveryje: Jūsų Discord(Būtina!); Jūsų Skype(Būtina!);

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
  • Create New...