Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2021.12.27 visose srityse

 1. 3 Karmos taškai
  Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Karina2016 Jūsų vardas: Karina Kiek jums metų: 17 Trumpas aprašymas apie save: Esu paprasta, draugiška mergina, iš šiaurės Lietuvos. Kaip ir daugelis, turiu keletą hobių: mėgstu piešti ( keletą kartų per savaitę lankau piešimo būrelį ) ir mėgstu jodinėti (obv. ant žirgų ). Šiuo metu esu abiturientė, kitais metais planuoju studijuoti VU. Trumpai iš manęs būtų tiek. Kokie jūsų tikslai serveryje: Prastumti laisvą laiką, bei padėti serverio žaidėjams. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Šiuo metu didžiausias tikslas - gerai išsilaikyti egzaminus. Kiti mano tikslai yra labai gyvenimiški: apkeliauti pasaulį, sukurti šeimą bei susikurti gerą karjerą. Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Esu aktyvi draugiška, pagelbėjanti, bei buvusi jau prižiūrėtojo pareigose šiame serveryje. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Turiu keletą minčių, kaip pagerinti komunikavimą komandos viduje, t.y. tarp prižiūrėtojų. Manau, jog daug naujovių neįnešiu, kadangi pareigos nėra aukštos, norint įnešti naujovių reikia aukštesnių pareigų. Tai tiek, Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiūrėti serveri nuo kenkėju, bei pagelbėti žaidėjams su jų iškilusiomis problemomis. Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Esu užkietėjusi minecraft'o žaidėja tai maždaug 6h per dieną. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Nuo 2016 metų. Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Nuo 2016 metų, šis serveris buvo mano pirmasis Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai tokie, kad esu draugiška, bei pagelbėjanti visuose situacijuose. Minusai, kad greit susierzinu, bet greit ir atsileidžiu. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais:Tikrai taip. Jau su visa administracija labai gerai sutariu ir su dauguma žaideju Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip. Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip. Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip. Jūsų dabartinis rangas serveryje: LEGEND. Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo Jūsų Discord(Būtina!); Karina#2110 Jūsų Skype(Būtina!); live:.cid.85f921e1f7d1e219
 2. 1 Karmos taškas
  Skameris, čia problema . - (-) Mano nuomonė: Žaidėjas nėra draugiškas, keikiasi, bendrauja nepagarbiai apgaudinėja žmones, ir t.t. Pažįstu šitą veikėja.
 3. 1 Karmos taškas
 4. 1 Karmos taškas
  praplėsk atsakymus į klausimus ir atsakyk įdėdamas šiek tiek pastangų. Taip pat ganėtinai daug klaidų, keista sakinio struktūra. bei + matau jog porą dalykų kopijavai nuo kitų anketų -
 5. 1 Karmos taškas
  Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Solideflair Jūsų vardas: Aleksas Kiek jums metų: 20 Trumpas aprašymas apie save: Šiuo metu studijuoju, esu baigęs ppkt. Man yra 20 metų, patį žaidimą žaidžiu nuo pat mažens ir dar nematau pabaigos kada jį nustosiu žaist Turiu daug patirties įvairiosiose minecraft projektuose būdamas prižiūrėtoju/administratoriu. Mėgstu gamtą, daug keliauti. Karts nuo karto ir išgert, bet prie to vėliau. Įvairių renginių fotografas. Be minecraft, laisvu metu žaidžiu ir dar porą žaidimų kaip cs, genshin ir lolą. Esu paprastas, ramus, kuklus žmogus, turintis daug idėjų kaip pagerinti serverio kokybe. Kokie jūsų tikslai serveryje: Pasiekti kuo daugiau, prižiūrėti tvarką, gerinti kokybę ir patį serverio žmonių bendravimą vieną su kitais. Kokie jūsų tikslai gyvenime: Baigti studijas, pradėti kitas. Išgyvent bent iki 50..s Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Turiu daug patirties įvariuose serveriuose, aišku, su įrodymais. Esu ramus, santūrus žmogus, galintis padėti serverio žaidėjams jausti laisvą atmosferą ir leisti jiems žaisti neįtakojant kitiems žaidėjams. Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Turiu daug idėjų eventų darymui, kurie mano manymu žaidėjams tikrai patiktu ir juos būtų galimą organizuoti savaitgaliais. Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiūrėti tvarką serveryje, atsakyti į žaidėjų iškilusius klausimus. Užtikrinti jog prieš kitus žaidėjus nenaudojamos 3rd party programos Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Nuo 4-7 valandų per dieną, priklauso nuo studijų. Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 10 gerų metų. Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: 3-4 metus su pertraukom. Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Ramus, protingas, kuklus, paprastas, neišsišokantis. Minusų pats nepastebiu, tai leisiu nuspręst jums. Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: + Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: + Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: + Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip. Jūsų dabartinis rangas serveryje: Apsipratėlis. Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo Jūsų Discord(Būtina!); Jūsų Skype(Būtina!); Discord: solidas#5245 Skype nerašau viešai, tad jei reikės į pm.
 6. 1 Karmos taškas
 7. 1 Karmos taškas
  Šitas iš manęs pavogė kojines ,dar iki šiol negražino ,bet šiaip +Rep
 8. 1 Karmos taškas
  Visu šimtu procentu už! Ieškau suggar mommy, kad praleistu pora eurasiku ant alienu!

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
 • Create New...